ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Podziwiam Laporte że w ogóle starał się o prezydenturę nie mając żadnego sensownego planu na ten klub. Chłop leci na picu od kampanii i nawet nie miał planu B na wypadek słabej pracy Koemana. Szkoda tego Fonta bo być może lepiej by to ogarnął.
1
Nie ma co płakać, to tylko futbol. Kiedyś przyjdą lepsze czasy, dzis pozostaje cieszyć się grą PSG bo tylko tyle albo aż tyle nam zostało.
0
@Coutinho007 ale po co to rozkminiasz w ogóle? De Bruyne jest najlepszym pomocnikiem w City a De Jong w Barcy stąd ta moja analogia do tego co zrobił Koeman. Jeszcze przeanalizuj ich numery butów bo być może się okaże że już przez to nie powinienem zestawiać tych dwóch pomocników w jakieś prześmiewczej hipotezie z alternatywnego świata.
0
@amanter ludzie patrzą na niego przez pryzmat wypowiedzi Guardioli na jego temat
0
@Coutinho007 ty też nie kumasz ze Dejong był najlepszym pomocnikiem Barcelony? Po za tym od kiedy Dejong jest bardziej defensywny od Kevina? Wejścia w pole karne, gra dość wysoko, bardzo podobne role na boisku
0
@barcelonaLM dobrze ze mi powiedziałeś bo bym nie wiedział. Szkoda tylko, że nie rozumiesz analogii w tym co napisałem
5
Wyobraźcie sobie, że Ruben Dias dostaje czerwoną kartkę i Guardiola w jego miejsce przesuwa Kevina De Bruyne. Znajome nie? XD
0
Chyba można powiedzieć, że to już oficjalne. Pytanie kto nowy? Xavi czy jednak Martinez?
9
Musisz odrabiać straty i trzymasz najlepszego pomocnika na środku obrony i Luuka De Jonga na szpicy a jest już 60 minuta. To jest ten trener który ma tylko pecha i słaba kadrę Kumanisci?
36
I został cofnięty do środka obrony XDD
0
@Nihas Uważasz, że Puig w roli napastnika zagrałby gorzej od tego leszczyka z Holandii? Tam lepiej zagrałby nawet Lenglet. Po za tym chodziło mi głównie o to, że gdyby Puig grał na takim samym poziomie co Dejong to już nie powąchalby murawy do końca sezonu,a laki dostanie kolejną szansę już w kolejnym meczu. Gdzie ta logika?
0
@Rewolucja123 bo mu Laki Luuk krzyknął "podaj".
0
@osa91 Bramka na konto Erica i Pique.
30
Taki Puig prawie w ogóle nie gra, a Luuk Dejong zalicza kolejne spotkanie od pierwszej minuty xD gdzie tu logika?
4
@FCBKasza krytyka swoją drogą ale jego słabsza forma zbiegła się z obecnością Luuka De Jonga na szpicy. Memphis nie ma w jego osobie żadnego wsparcia. Przeciez z tym luukiem nie da się nawet na ścianę zagrać
16
Depay spiął poślady w dwóch pierwszych meczach a później aż do teraz wygląda na mocno obrażonego
1
Po meczu na konferencji na pytanie o De Jonga odpowie ze gdyby zagrali bardziej ofensywnie to straciliby więcej bramek
7
Zamiast przejść na ustawienie z 4 to wstawia De Jonga na środek. Jedynego pomocnika który potrafi coś skleić z przodu
1
A co dzieje się z Lengletem? Jeszcze nie skończył terapii?
0
@sintesox żeby zdążyć dobiec do pola karnego
0
@Czarny19 strimsword
0
@Kosiu wystawił koledze na pustaka który był ustawiony lepiej, a to że laki Luuk nie potrafi sobie wcześniej w głowie wyimaginować poprawnego dołożenia stopy to nie wina Franka
0
Luuk Dejong jest najgorzej wyszkolonym technicznie piłkarzem w całej kadrze Barcelony. Mam wrażenie, że, na jego pozycji zagrałby lepiej nawet Lenglet ale rzecz w tym, że ten transfer był pomysłem Koemana,on teraz go nie posadzi na ławce bo przyznałby się że jest idiotą
0
@Ghotti Bo jest starszy od Minguezy
0
@Sulimo Rudy jest orkiem
0
Dobrze ze nie puściłem wcześniej kuponu. Zapowiada się walenie głową w ścianę.
1
@IronSanHybrid dlaczego anorektyczka ma depresję?
Bo ma jelito grube haha
0
@Dembele_gora ale ja wolę mówić dżalapenio
2
@Dembele_gora i dla mnie pepsi i czipsy o smaku dżalapenio
0
@VirtuoZ jedna sytuacja po której powinna paść bramka to ta poprzeczka Sterlinga, pozostałe sytuacje były słabe albo bardzo słabe