1

Podziwiam Laporte że w ogóle starał się o prezydenturę nie mając żadnego sensownego planu na ten klub. Chłop leci na picu od kampanii i nawet nie miał planu B na wypadek słabej pracy Koemana. Szkoda tego Fonta bo być może lepiej by to ogarnął.

1

Nie ma co płakać, to tylko futbol. Kiedyś przyjdą lepsze czasy, dzis pozostaje cieszyć się grą PSG bo tylko tyle albo aż tyle nam zostało.

0

@Coutinho007 ale po co to rozkminiasz w ogóle? De Bruyne jest najlepszym pomocnikiem w City a De Jong w Barcy stąd ta moja analogia do tego co zrobił Koeman. Jeszcze przeanalizuj ich numery butów bo być może się okaże że już przez to nie powinienem zestawiać tych dwóch pomocników w jakieś prześmiewczej hipotezie z alternatywnego świata.

0

@amanter ludzie patrzą na niego przez pryzmat wypowiedzi Guardioli na jego temat

0

@Coutinho007 ty też nie kumasz ze Dejong był najlepszym pomocnikiem Barcelony? Po za tym od kiedy Dejong jest bardziej defensywny od Kevina? Wejścia w pole karne, gra dość wysoko, bardzo podobne role na boisku

0

@barcelonaLM dobrze ze mi powiedziałeś bo bym nie wiedział. Szkoda tylko, że nie rozumiesz analogii w tym co napisałem

5

Wyobraźcie sobie, że Ruben Dias dostaje czerwoną kartkę i Guardiola w jego miejsce przesuwa Kevina De Bruyne. Znajome nie? XD

0

Chyba można powiedzieć, że to już oficjalne. Pytanie kto nowy? Xavi czy jednak Martinez?

9

Musisz odrabiać straty i trzymasz najlepszego pomocnika na środku obrony i Luuka De Jonga na szpicy a jest już 60 minuta. To jest ten trener który ma tylko pecha i słaba kadrę Kumanisci?

36

I został cofnięty do środka obrony XDD

0

@Nihas Uważasz, że Puig w roli napastnika zagrałby gorzej od tego leszczyka z Holandii? Tam lepiej zagrałby nawet Lenglet. Po za tym chodziło mi głównie o to, że gdyby Puig grał na takim samym poziomie co Dejong to już nie powąchalby murawy do końca sezonu,a laki dostanie kolejną szansę już w kolejnym meczu. Gdzie ta logika?

0

@Rewolucja123 bo mu Laki Luuk krzyknął "podaj".

0

@osa91 Bramka na konto Erica i Pique.

30

Taki Puig prawie w ogóle nie gra, a Luuk Dejong zalicza kolejne spotkanie od pierwszej minuty xD gdzie tu logika?

4

@FCBKasza krytyka swoją drogą ale jego słabsza forma zbiegła się z obecnością Luuka De Jonga na szpicy. Memphis nie ma w jego osobie żadnego wsparcia. Przeciez z tym luukiem nie da się nawet na ścianę zagrać

16

Depay spiął poślady w dwóch pierwszych meczach a później aż do teraz wygląda na mocno obrażonego

1

Po meczu na konferencji na pytanie o De Jonga odpowie ze gdyby zagrali bardziej ofensywnie to straciliby więcej bramek

7

Zamiast przejść na ustawienie z 4 to wstawia De Jonga na środek. Jedynego pomocnika który potrafi coś skleić z przodu

1

A co dzieje się z Lengletem? Jeszcze nie skończył terapii?

0

@sintesox żeby zdążyć dobiec do pola karnego

0

@Czarny19 strimsword

0

@Kosiu wystawił koledze na pustaka który był ustawiony lepiej, a to że laki Luuk nie potrafi sobie wcześniej w głowie wyimaginować poprawnego dołożenia stopy to nie wina Franka

0

Luuk Dejong jest najgorzej wyszkolonym technicznie piłkarzem w całej kadrze Barcelony. Mam wrażenie, że, na jego pozycji zagrałby lepiej nawet Lenglet ale rzecz w tym, że ten transfer był pomysłem Koemana,on teraz go nie posadzi na ławce bo przyznałby się że jest idiotą

0

@Ghotti Bo jest starszy od Minguezy

0

@Sulimo Rudy jest orkiem

0

Dobrze ze nie puściłem wcześniej kuponu. Zapowiada się walenie głową w ścianę.

1

@IronSanHybrid dlaczego anorektyczka ma depresję?
Bo ma jelito grube haha

0

@Dembele_gora ale ja wolę mówić dżalapenio

2

@Dembele_gora i dla mnie pepsi i czipsy o smaku dżalapenio

0

@VirtuoZ jedna sytuacja po której powinna paść bramka to ta poprzeczka Sterlinga, pozostałe sytuacje były słabe albo bardzo słabe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?