0

@LeoMessiah Wez nawet nie gadaj ze Neymar zagrał dziś słabo xD

3

@BART97 skoro wygrali 2:0 i potrafili się skutecznie bronić nie doprowadzając City do groźnych sytuacji bramkowych to raczej trzeba powiedzieć że zagrali dobry mecz. Takich meczów nie wygrywa się przez przypadek. City grało tak jak do tego przyzwyczaiły nas zespoły Pepa ale wielkiej wirtuozerii tam nie widziałem. Efektowniejsze akcje były napewno po stronie PSG

1

@Tasde ale oni nie wybijali piłek panicznie się broniąc. Zagrali dokładnie tak jak się spodziewałem i pomysł na mecz się sprawdził skoro wygrali. Strzelili dość szybko bramkę więc po co mieli narażać się na kontry skoro City ma szybkich piłkarzy? Gdyby to PSG musiało odrabiać mecz wyglądałby inaczej. Tu nie ma żadnej filozofii. Ten styl gry jest skuteczniejszy niż klepanie piłki na połowie rywala, dziwne ze jeszcze tego nie zauważyłeś bo chyba oglądasz i oglądałeś Barcelone która niejednokrotnie nie mogła poradzić sobie z autobusami. To spotkanie potoczyło się w taki sposób że musiało tak wyglądać

1

@MesQueUnClub96 nawet jak wróci to wątpię ze wygryzie obecnie grających stoperów.

2

@VamosRakieta brakowało w polu karnym typowej 9tki. Taki Kane by się przydał na zespoły murujące swoją bramkę.

11

Rozumiem tą niechęć do PSG ale twierdzenie, że PSG zagrało słabe spotkanie to szczyt ignorancji.

1

@CZaras tutaj PSG też dominuje na boisku ze słabszymi rywalami. W lidze angielskiej na pewno totki nie dominowały rywala tak jak zespół City. Nie ma takiej opcji. Przypomnij sobie mecz kogutów z Ajaxem.

1

@agrad0 gdzie to PSG miało farta? Bramki strzelone po przemyślanych i bardzo ładnych akcjach, a fakt że City nic nie strzeliło to zasługa bezbłędnej gry defensywy i genialnego bramkarza. Gdzie ty tu widzisz przypadek albo szczęście?

1

@Tasde Taki był pomysł PSG na to spotkanie. Przyjdzie mecz z Bayernem albo następny z City i też zagrają tak samo. Po co mają walić głową w ścianę na połowie przeciwnika w ataku pozycyjnym skoro mogą wyprowadzać kontry mając świetnych i szybkich egzekutorów?

1

@CZaras każdy trener preferuje inny styl gry. Dzis spotkał się Guardiola z Pochetino czyli dwa różne światy. Czego Ty się spodziewałeś? Że PSG pod jego wodzą będzie grało jak City czy Barcelona?

12

@NaFazieHitman co załadował. Bramka życia w takim meczu w takim momencie

0

@FioletoweOczy dziś nie zagrał wybitnie a i tak potrafił zmieścić piłkę w bramce.

0

@Ratamahatta Pochetino jest minimalistą. Jego zespoły zawsze grały pragmatyczny futbol.

3

To na emeryturze ten Messi czy nie panowie eksperci? Jeszcze kilka minut temu zdania były podzielone :v

1

@Kwiatek67 dzięki temu też strzalał na potęgę. Teraz jest wszystko rozłożone bardziej i nagle cały system nie zostanie pod niego podporządkowany bo nawet nie ma takiej potrzeby.

2

Messi rzadziej przy piłce bo nie musi odwalać wszystkiego sam na boisku i już głosy, że to był nieudany transfer XD mówicie o gościu który sam może wygrać mecz

2

@martin3131 przy dynamice Mbappe 90% piłkarzy wygląda jak na piłkarskiej emeryturze

0

To są właśnie te detale w grze stopera. Gdyby tam stał Lenglet to kopnął by Donnarume w głowę

4

@Dembele_gora blok ekipa

1

@tomek8756 nikt nie pytał mnie o zdanie ale się wypowiem. 10/10 bez kitu. Dodatkowy plus, że nie ma tam ani grama plastiku

6

@don'T.R.I.P.e Messi był zagubiony w ostatnich meczach PSG? Bo nie strzelił bramki ani nie asystował? Nie oglądałeś tych meczów panie kolego

0

@Encore dobry kurs jest na Chelsea. Łącząc z wysokim kursem na Barcelonę można trochę zarobić

3

@Ratamahatta niestety Barcelona i na czele z Koemanem nie byli aż tak kreatywni żeby przypomnieć sobie o tym genialnym swego czasu napastniku. Fuck logic w ogóle. Czy Dejong kiedykolwiek był na choć zbliżonym poziomie do tego co prezentował w swoich najlepszych czasach Falcao? Wydaje mi się że porównując ich oba prime to laki luk mógłby Kolumbijczykowi wodę podawać w szatni

0

Jutro Chelsea czy Juventus zgarnia komplet punktów? Jest ktoś kto oglada to Juve i jest coś w stanie powiedzieć co oni jutro mogą a czego nie?

0

@Encore pójdę o krok dalej i jestem przekonany, że wygra zespół który strzeli pierwszą i drugą bramkę.

0

@NaFazieHitman sugerujesz, że City odda piłkę PSG? Nie ma takiej opcji, myślę, że spotkanie wygra ten zespół który pierwszy strzeli bramkę. PSG będzie miało mocne kontrataki.

1

Otwarty futbol City będzie wodą na młyn dla Messiego czy szybkiego Mbappe. Myślę, że dziś PSG może wygrać spotkanie.

1

@fart czekam na serial

0

@Gaz to jest aż niesamowite, że trener mówi jedno, a piłkarze drugie.

0

@Katalonbar ja się dziwię ludziom, że wciąż nabierają się na tego piłkarza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?