0

@Ciule123 ciekawe kto jest kobietą w tym związku

1

Mbappe chce wyjść z cienia Messiego? Ah shit, here we go again. Młody popadł w depresję odkąd Leo stał się postacią numer jeden w klubie i całej Francji.

0

@BrzydkiAS Ale ma już swoje lata jak na piłkarza i to rozsądna decyzja. Piłkarze w jego wieku muszą odpowiednio eksploatować swój organizm a dodatkowe dwie lub trzy przerwy w trakcie sezonu pozwolą mu zachować świeżość na grę w klubie.

7

@FCB24 człowiek który nigdy nie powinien grać w klubie na poziomie nawet Sevilli czy Villarreal strzelił dziś dwie bramki i dorzucił asystę grając przeciwko Realowi Sociedad czyli bardzo niewygodnemu rywalowi Barcelony. Ty sobie możesz gadać za monitorkiem a on co mecz będzie zamykał Ci buźkę

1

@DawidekFCB Jeżeli będzie dostał szanse gry w pierwszym składzie to ja widzę dwucyfrowy wynik jeśli chodzi o bramki

0

@BarcaInfo Dlatego też zmienia De Jonga aby wprowadzić Roberto?

0

@Murazor ale Nico i Araujo weszli jednak chwilę przed trzecia bramką która i tak padła ze stałego fragmentu. Piłkarz przebywający minute lub dwie na boisku nie ma szans złapać odpowiedniego rytmu. Chodzi mi o to że zmiany powinny być przeprowadzone przy wyniku 3:0 gdy spotkanie było pod kontrolą a Koeman postanowił zmienić najaktywniejszego pomocnika wprowadzając Roberto, a prosiło się o zmianę choćby Pedriego i Busquetsa. Ponadto do 70 minuty powinien być też zmieniony Antuan.

5

Mecz mógł się podobać, widać było że piłkarze dawali od siebie dodatkowe 10% co pokazuje choćby postawa Martina w dzisiejszym meczu. Jedna bramka starcona z gry, bez większych błędów w defensywie. W drugiej połowie zabrakło świeżości w środku pola i jak zwykle Koeman nie potrafił w odpowiednie zmiany w odpowiednim czasie. Braithwaite pięknie pozamykał laramblowskim ekspertom buźki, martwi jedynie postawa Antuana gdyż nie liczą pierwszych 30 minut spotkania zagrał bardzo przeciętny mecz.

1

@Bartula zrób research. Nie napisałem nigdy złego słowa na Martina. Zawsze w niego wierzę i podoba mi się jego gra na pozycji napastnika, na grę w La lidze wystarcza. Nie jestem hipokrytą

2

Ale pięknie wam Martin zamyka japki :)

0

@Murazor były dwie zmiany do 65 minuty. Już nie przesadzaj ze Roberto i Emerson skasowali Flow zespołu.

0

Tak się kończy bierność ze zmianami. Zmieniłby 4 lub 5 piłkarzy do 75 minuty i wyglądałoby to zupełnie inaczej.

0

Wprowadziłby kogoś świeżego za Pedriego albo nawet za Sergio i trochę by to inaczej wyglądało. Od dawna bezpieczny wynik jak Ronald nie wiedzieć czemu ponownie czeka ze zmianami

2

@BarcaInfo "Koeman stawia na młodych"

3

Cichosza hejterzy

0

@Encore Nie no Neto raczej nie presuje wariacie no ale fakt Braithwaite robi za dwóch

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@gaq śledzisz forum, pojawiają się artykuły o sytuacji finansowej klubu, a ta raczej szybko się nie poprawi zważywszy choćby na odejście Messiego. Nie łódź się na wielomilionowy transfer bo jest to obecnie niewykonalne

0

@Criss18Barca Jeżeli jesteś tam na wyjeździe to ewidentnie wybrałeś nieodpowiednią godzinę. Na najbardziej ruchliwe drogi należy wyjeżdżać późnym wieczorem, nocą lub wczesnym rankiem.

1

@don'T.R.I.P.e większość współczesnych wszędobylskich emotikonek zostało zerżniętych z GG

3

@agaFCB Jaki prezydent, tacy kibice. Laporta zachował się fair w stosunku do kibiców kłamiąc że Messi pozostanie w klubie?

0

@Encore przeciez mamy polskiego Kena

1

@przemo1402 jego nawet w Chinach nie chcą to o czym my w ogóle mówimy

0

@Encore niech wypunktuje lepiej plan na przyszłe miesiące bo cienko to widzę

1

@Volk daj linka

0

0

@msmsms sprytnie nie?

0

@Masti_Real_Madryt czyli w pytę

10

@clyde to @clyde tamto @clyde wyłącz, a mnie nikt nie oznacza. Pokapowali się że się kobieta trafiła i już robiony portal randkowy

0

@Encore Mądrego to aż miło posłuchać a nie jakieś "ale ten Casemiro brzydki" czy "eh znowu VAR"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?