0

@QuiqueSetien1958 myślisz, że on się przejmuje dobrem ligi skoro jest przyupasem Ceferina i ma zapewnioną posadę w UEFIE?

1

@eydeem Myślę, że sensem życia jest dążenie do rozwiązania zagadki skąd wziął się cały wszechświat, a co za tym idzie przedłużenie gatunku bo jest to raczej oczywiste, że za naszego życia nie rozwiążemy tej zagadki

0

@LeoMessiah jestem pesymistą

2

@gruchaxd7 On też jest użytkownikiem tej strony i właśnie napisał ci ze nie podoba mu się twoje zdanie.

0

@Crakitic Emerson

1

@Jakchcesz w Anglii, Francji czy w Niemczech te stopy podatkowe są na bardzo zbliżonym poziomie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kamiloza91 Smiac się chce z takich komentarzy. To jest jego subiektywna opinia na jakim poziomie znajduje się Veratti.

0

@Kacper1432 Szczerze mówiąc ciężej było mi przetrawić odejście Iniesty ale to pewnie dlatego, że miałem wtedy naście lat. Odejście Messiego przyjąłem na chłodno z wielką ekscytacja na myśl że stworzy galaktyczne trio. To tylko piłka nożna, nie ma co płakać z powodu zmiany klubu przez Leo. Płakać będziemy gdy ten geniusz zawiesi buty na kołku

0

@Lionel_Messi10 nie polubił żadnego posta z Messim na profilu PSG. Myślę, że jest już jedna nogą po za Paryżem

0

Odpowie mi ktoś na pytanie dlaczego Tebas niszczy La Ligę od środka? Ja mam pewną teorię która mówi, że jest w zmowie z Ceferinem i nie chce dopuścić do powstania Superligi. Po części plan mu się udaje bo Messi wylądował już w Paryżu,a to oznacza brak największej gwiazdy w potencjalnie nowo utworzonych rozgrywkach. Zamiary Laporty i Pereza też wydają się jasne, chcą zlikwidować Tebasa z Hiszpanskiej piłki.

0

@Abominacja Po to został wprowadzony rygor aby wszyscy zgodnie zostali zwolennikami umowy z CVC.

2

@SzahMatt w PSG ma wielu przyjaciół. Po za tym PSG ma bardzo obiecujacy projekt sportowy. No i klimat w Paryżu w przeciwieństwie do Wysp jest neutralny. Facet zrobił dla Barcelony co mógł a ty śmiesz jeszcze pisać takie bzdury. Jak ci nie wstyd?

67

Brawo. Jazda z Tebasem

0

@amanter Ronaldo ma kupione followy na IG

0

@Katalonbar to Juventus

0

@macio_944 dokładnie! W piłce nożnej chodzi o widowisko. PSG będzie oglądane równie często co Barca

0

Szczerze mówiąc jestem podekscytowany tym transferem. Nie mogę się doczekać aż zobaczę to nowe PSG

7

Neymar wywiera presję na Tebasie!

0

Ma ktoś może ten film co Messi wita się z graczami PSG? Chciałbym to pobrać

0

Mówiłem, że Messi zostawił majty na Ibizie to robiliście sobie nadzieję.

1

@Lucky_Luke Florentino Perez

4

@MrCental no wkurzył się, a te ostatnie taśmy które ujrzały światło dzienne raczej wiadomo kto zlecił do publikacji

0

@Deviler no i co z tego. Niech sobie piszą co chcą. Nie ma to żadnego znaczenia bo różnego rodzaju sensacje medialne to przeważnie kłamstwo. Po sadze z Neymarem przestałem śledzić i czytać Brednie transferowe bo naprawdę szkoda czasu.

9

@kamilop Saga z Neymarem w roli głównej powinna była nauczyć ludzi że media piszą bajki. Tak się jednak nie stało i ludzie nadal potrafią brać różne bzdety na poważnie

0

@SenseiFCB ale co miałaby zmienić pozyczka? Powód dla którego Messi nie może podpisać kontraktu to limit płacowy w La lidze, a po za tym kontrakt Messiego sam się amortyzuje. Nie dość, że wprowadzasz zamęt to karmisz ludzi teoriami z kosmosu.

17

Messi zostawił majty na ibizie, kazał starszemu podlecieć tam aby je zabrał a na La Rambli wielkie halo xD

1

@LuisSalvano sponsorzy, pożyczki to nie ma znaczenia bo rozchodzi się o limit płac w lidze. Pozostaje luka prawna, pytanie tylko dlaczego nie została znaleziona wcześniej gdzie było na to mnóstwo czasu. Niby w przeciągu 24h wpadli na genialny pomysł? Co robili przez ostatnie tygodnie?

2

Pożegnalna konferencja Messiego, łzy i smutek. Co miałoby się nagle zmienić przez jeden dzień? Cudu nie będzie

0

@macio_944 to akurat brzmi jak nie śmieszny żart. Messi nie może podpisać kontraktu więc co tu robi Kun?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?