ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Yosemite Śmiało można powiedzieć że jest obecnie najlepszym bramkarzem na świecie.
0
Myślicie ze Jaworek jeszcze żyje i dobrze się ukrywa czy raczej odebrał sobie życie?
0
@Hosh a więc od lat szukał fejmu, a ostatecznie znalazł go w polityce.
4
@Kimirionum Widać że nie masz zielonego pojęcia o tym jak Messi wpływa na ekonomię klubu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Jakchcesz no nie, to nadal szufladkowanie ludzi. Każdy żyje jak chce, wielu ludzi bez pracy wiedzie szczęśliwsze życie niż nie jeden z nas.
1
@Kettger chyba jesteś jakimś psycho fanem Laporty skoro uważasz że gdyby oddał Messiego i wyszedł na golasa przed kibiców to i tak byłby nie do ruszenia. Prezesów też rozlicza się za ich pracę. Jeżeli odpuściłby kontrakt Messiego albo wyszedł nago do tłumu to znaczy że się nie nadaje na prezydenta.
10
@paweldunajecfcb Każdy żyje jak chce i robi co chce. Nie rozumiem po co w ogóle przejmować się opiniami innych ludzi. Chcesz iść do kosmetyczki, to idź, to twoja sprawa
0
@MesQueUnClub96 weź mi nawet nie przypominaj
0
@Tomo1989 ale jaja xD
9
Powinni szanować to srebro po ostatnim wałku.
0
@Tomo1989 na rzuty karne. Co w tym. Dziwnego?
0
@MesQueUnClub_87 kto ma mu się wystawić na 5 metrze bramki? Jak tam w polu karnym nie ma miejsca
9
Stwierdzenie "Anglicy wrócili z długiej podróży" zdecydowanie jest nie na miejscu w tym turnieju
2
@Kz1234 to ty chyba nie oglądałeś go w akcji
1
Przed polem karnym Anglików jest tak ciasno że nawet Messi by nie podryblowal. Wydaje mi się że w drugiej połowie Włosi wpuszczają drugiego napastnika i robią wrzutki.
0
@Uukasz_93 Bronić też trzeba umieć
0
Włosi powinni przenieść ciężar gry na prawą stronę. Z Trippierem i Walkerem nie ma szans Insigne na jakieś groźne wejście w pole karne
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Gdybym nie wiedzial kim jest Neymar to pomyślałbym że naprawdę jest to nad wyraz znerwicowany człowiek.
1
@Lovalo wloszczowa? XD
0
@ToshyFCB murawa na niewiele pozwala
4
@El Plutoninho mecz przypomina starcie dwóch wsi o puchar wójta
8
Gdyby to nie był finał to wyłączyłbym tv i poszedł spać
0
@Stoiczkow To bardziej interesuje telewizję która kupiła prawa do transmisji a nie Conmebol. Nikt nie kombinuje z Euro aby podporządkować mecze
0
@patry295 dla Conmebol nie ma znaczenia ilu widzów obejrzy mecz w kraju dla którego prawa do meczów zostały sprzedane. Oni kasę już przytulili
0
@patry295 Ich nie obchodzi czy ty obejrzysz jakiś mecz czy nie. Prawa tv zostały sprzedane a to czy ty sobie obejrzysz czy nie to rzecz która najmniej kogokolwiek interesuje
0
@patry295 Ale jak miałby zrobić buraka? Nie wiem sugerujesz że powie w wywiadzie pomeczowym że w sumie to Brazylia była lepsza, nie poda mu ręki czy co? Po meczach zwykle zawodnicy dziękują sobie za grę i nie ma żadnych ekscesji nawet gdy stawką jest puchar.
0
@VenoM wydaje mi się, że na sam koniec będą straszyć wersją Niemiecką pod kryptonimem Adolf
5
Zapowiada się mocno sportowa niedziela. Najpierw finał Copa America, zaraz po finale trzecie starcie McGregora z Poirierem, następnie finał Wimbledonu, a wieczorem finał Euro. Tak patrzę na tą rozpiskę i nie widzę czasu na spanie.