ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@10LionelMessi10 wygrałby * tak wygrałby z każdym nawet z Nole. Dziękuję za uwagę
0
@VirtuoZ Ja tam widziałem więcej błędów niewymuszonych niż braki fizyczne. Oceniasz chyba cały mecz Szwajcara przez pryzmat ostatniego seta. Mecz trwał zaledwie 1,5h i Ty twierdzisz że chłop nie daje rady kondycyjnie już nie wspominając o tym, że miał sporo odpoczynku przed turniejem.
0
@Inko To nie był zwykły tenis Hurkacza. To chyba Ty nie oglądałeś tego meczu skoro zapominasz o genialnych wymianach które wygrywał Hurkacz. Wiadomo Federer miał za dużo błędów niewymuszonych jak na swoje standardy ale mówić że zagrał stojanowa to czysta ignorancja. Na stojąco zagrał ostatniego seta po tym jak już na samym początku Hubert go przełamał
0
@10LionelMessi10 "kolega za dużo tenisa nie ogląda". Widzę że zawodowy wróżbita. Wróżba nie trafiona, a skoro tej nie potrafisz trafić to wyniku meczu Hurkacza z Novakiem tym bardziej. Słuchaj to jest sport, Djokovic to też człowiek któremu zdarzają się porażki, facet nie jest nieomylny, a widząc dziś genialną grę Huberta z legendą kortów trawiastych Federerem jestem przekonany, że Hurkacz mógłby sprawić niespodziankę grając nawet z Nole
0
@VirtuoZ No ta, zdania ekspertów są podzielone. Przypomnij mi proszę który tenisista w ostatnich latach dominuje na kortach trawiastych.
0
@JimMorrisonFCB oglądałem mecz i zdarzają się wpisy typu przegrał bo jest stary, bo słaba dyspozycja fizyczna. Szkoda, że Ci sami ludzie nie uwypuklają genialnej gry Hurkacza
0
@Encore Gadanie... Z Federerem też miał nie wygrać
1
I zaczęło się wyszukiwanie przyczyn porażki Federera i umniejszanie tym samym samemu Hubertowi. Facet wygrałby dziś z każdym.
1
@JimMorrisonFCB Hurkacz zagrał dziś perfekcyjny mecz w stylu prawdziwego mistrza. Dzis mógłby wygrać z każdym. Jest ogromny potencjał w jego grze
0
Kupował ktoś z Was tegoroczna koszulkę Argentyny? Znajdę gdzieś dobrą replikę?
0
@Drogba1 Konkurs recytatorski w tle?
2
@norbo80 wypłacił mu listwę i spuścił trochę powietrza z piłki
0
@Drozdu7 po to żeby siedział na ławce i kasował kasę?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jestem zawiedziony postawą Włochów. Liczyłem na wymianę ciosów a to Hiszpania przez 70% czasu przy piłce i raz na 10 minut pójdzie sensowna kontra Italii. Niech to Hiszpania wygra, lepiej dla widowiska na mecz finałowy.
0
@kamiVeB futbol często jest brutalny a kluby takiej rangi jak Barcelona weryfikują graczy
14
@greymid wychodzi na to, że planem Laporty były pieniądze z Superligi
1
@Michael24 Polacy w sumie też mogli być w półfinale na MŚ gdyby nie ten Nieszczęsny Senegal
47
Drodzy tegoroczni maturzyści,mam do Was prośbę. Wyjmujcie proszę ogórki z moich cheeseburgerów
11
A może by tak Messiego zatrudnić na czarno
0
@marcin62 Artystów których wymieniłeś znam i szanuję ale i tak prawie w ogóle nie słucham, a większość polskich raperów nagrywa muzykę dla odbiorców w przedziale wiekowym 15-18 lat. A jeżdżenie na ich koncerty to już w ogóle uważam za totalne marnotrawstwo czasu. Gwiazdeczki z przerośniętym ego i hipokryci. W sumie to wrzucam ich wszystkich do jednego wora bo w sumie to kij im wszystkim w oczy.
0
@marcin62 szanujmy się, polski rap to muzyka dla 15 latków. Marne raperki, gdyby do mnie tak powiedział to wróciłbym i dostałby w papę.
1
@donleo12 Nie wiem czy zauważyłeś ale takie głosy pojawiają się tylko wśród randomowych kibiców zazwyczaj z obozu Realu Madryt. Dla wielu kibiców CR jest lepszy od Messiego ale powiedz mi kogo to obchodzi skoro faktów i statystyk nie da się podważyć.
0
@Criss18Barca ziemniaki ze schabowym
0
@Uukasz_93 Francuzi mieli jeszcze większy potencjał z przodu a odpadli ze Szwajcarami. To piłka nożna i wszystko może się zdarzyć
Narazie Anglicy robią wyniki i nie stracili jeszcze bramki na turnieju
0
@Lionel_Messi10 za fejki powinny być rozdawane bany
0
@ZiX Wielki Ronald ma na tym Euro więcej bramek niż Messi we wszystkich spotkaniach na tym turnieju
0
@tomek8756 ja też kibicuję Barcelonie i zwisa mi kto zdobędzie jakiś tytuł króla strzelców na Euro.
0
@nitey za 3 lata
@Kgorecki2500 nazywaj to jak chcesz ale ja tam widzę kompleks Krystiana
0
@avanes przepisuje Ci masc na ból upy. Stosować dwa razy dziennie przed każdym meczem na Euro