ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comentateiro chłopie ja nie wymagam od niego żeby zasuwał nie wiadomo jak tylko żeby nie tracił tylu piłek i nie wdawal sir w głupie dryblingi po których tez oddaje piłkę za darmo, rozumiesz czy nie bardzo?
1
@Comentateiro brakuje mu przedewszystkim żelu na włosach
4
Bardzo dobrze ze Ferran dostał czerwoną kartkę. Jemu akurat odkleja się regularnie czy to faulując czy z piłką przy nodze. Tak czy inaczej żadna strata dla zespołu na najbliższy mecz
0
@gmdfk co z tego skoro już jutro na biały notatnik wjeżdża na główną autorska teoria spiskowa
0
Najbardziej dzisiaj irytuje Yamal mimo tych dwóch strzelonych bramek. Za mało produktywny z piłką gdy już ją dostanie na prawym skrzydle.
2
@brd42 sędzia mógł nawet pomyśleć że piłkę z powietrza uderzył piłkarz Girony który był zasloniety przez Martineza, a okazało się że ta została zagrana przez Balde. Typowy bilard w powietrzu, w tej sytuacji nie ma żadnej kontrowersji jeżeli ktoś ogląda mecze. Przecież takich sytuacji było już mnóstwo na europejskich boiskach. Wiadomo Madrycioki powiedzą ze Negreira
10
Nowe przepisy dotyczące ręki w polu karnym już są kilka lat a ludzie nadal nie rozumieją dlaczego w tej sytuacji nie było karnego. Zapewne już w każdym zespole było takie zagranie ręką we własnym polu karnym i nigdy nie bylo rzutu karnego. Przepisy dają niestety pole do interpretacji ale naprawdę trzeba być z Madrytu żeby nie zrozumieć tej decyzji, pilka nabita przez Balde... Gdyby uderzał piłkarz Girony no to już zapewne byłby rzut karny.
0
Ktoś oprócz mnie jeszcze czeka w kolejce po bilety? Jest w ogóle jeszcze szansa dzis dostać czy juz wyprzedane?
0
@JordiAlbion a ruszyła w końcu ta sprzedaż czy nie?
0
@Krzysztof1987 Czy ty sie właśnie przyznales ze to ty wystawiles tego francuza? Mój wcześniejszy komentarz był mocną ironią. Za te pieniądze masz audi a5 z 2012 roku a ty renault megane z 2012 roku
wystawiasz za 60k, beka
3
Moder wchodzi na boisko w drugiej połowie a wygląda jakby grał juz ze 110 minut. Trucht, brak wychodzenia na pozycję, mowa ciała i ruchy piłkarza który gra bo musi ale nie chce
2
Za Modera na tym zgrupowaniu trzeba postawić duży minus przy Probierzu.
0
@D10SLEO widać jaki to odbiło ślad na jego karierze XD
0
Oni mają problem nawet z podjęciem decyzji o podaniu. Wyglądają jakby po tym meczu miały zacząć się wakacje
2
Takiej kaszany to nie było nawet za Santosa
1
@Krzysztof1987 okazyjna cena, dziwne że jeszcze nie sprzedana
0
Kamiński, Bednarek, Walukiewicz, Lewandowski i Bogusz to kawał dziadów w tym meczu. Zieliński mało aktywny, tam dziś nic nie gra. Te 45 minut pokazują też jak zdziadziala Chorwacja.
0
Na jakim kanale mecz Igi?
1
@adi7adi8 Odpowiedź dlaczego Cancelo buja sie na wypożyczeniu w Barcelonie. Barca będzie ostatnim frajerem jeśli wyłoży za niego jakiekolwiek pieniądze, nawet Balde nie znizyl sie do takiego poziomu.
1
@Alan_fcbfan Zgadzam się z tym co napisałeś ale zapomniałeś jeszcze wspomnieć o notorycznych kontuzjach Pedriego.
2
@MesQueUnClub96 strzelili bramkę na 2:1
0
@Vito9 Co ma poziom rozgrywek i ćwierćfinal LM do tego karygodnego błędu jakiego dopuścił się Araujo? Usprawiedliwiasz 25 latka grajacego w piłkę od dzieciaka, a od kilku lat piłkarza Barcelony tym, ze nie ma doświadczenia na takim poziomie LM bo to według CIEBIE "specyficzne doświadczenie", mówisz tak jakbys conajmniej kiedyś zagrał w ćwierćfinale LM... Są dwie możliwości, albo facet nie zna przepisów albo ma na tyle ograniczone myślenie, że wolal osłabić drużynę w 30 minucie niz pozwolić napastnikowi strzelić bramkę ale dokończyć mecz. Ja bym stawiał jednak na tą drugą opcję i tu doświadczenie nie gra żadnego znaczenia. Dla mnie i dla znacznej większości sytuacja 0-1, amatorski błąd za którego powinien siedzieć na ławce do końca sezonu i temat uważam za zamknięty.
0
@macio_944 No przecież to oczywiste, że będzie obwiniać sędziów. Jest za miękki na trenera i jedyne w czym konsekwentny to w jechaniu sędziów i w łapaniu czerwonych kartek. 0 klasy, wyczucia i brak zdrowego rozsądku.
2
W każdym meczu musi znaleźć się przynajmniej jeden lamus i ta tendencja utrzymuje się chyba tylko w Barcelonie. Ostatnie 2 tygodnie dały odpowiedzi na większość pytań w tym klubie. Jestem ciekaw jakie ruchy podejmą władze klubu ale wątpię, że pozbędą się przynajmniej dwóch podstawowych piłkarzy z dzisiejszego meczu, za dużo propagandy, klepania się po plecach i narzekania na sędziów aby faktycznie wszyscy w tym klubie wzięli się do roboty.
0
@Vito9 "trudno oczekiwać od niego chłodnej głowy i doświadczenia na takim poziomie rozgrywek" "czego oczekuje od takiego mlodziaka"? Ty naprawdę to napisałeś i udostępniłes? Araujo ma 25 lat, jest piłkarzem o sporym doświadczeniu i napewno nie jest mlodziakiem. Po za tym masz dla porównania Cubarsiego czyli 17 letniego partnera w dwójce stoperow który jest dużo mądrzejszy na boisku od urugwajczyka. Jak ja mam z tobą poważnie dyskutować na ten temat jak ty piszesz takie bzdury??
3
@Vito9 Do momentu czerwonej kartki Barcelona miała mecz pod kontrolą i w dodatku prowadziła 1:0. Błąd Araujo ustawił mecz i nie rozumiem dlaczego ten gość jest usprawiedliwiany, za takie błędy powinna być ławka na kilka następnych spotkań.
0
@axegrinderPatrząc na to jak długo dyskutowal z sędzia i nie chciał zejść z boiska to może nawet lepiej ze milczy. Po za tym Xavi tam wprowadził narrację, że cały świat jest przeciwko nim więc najlepiej niech nikt nic już nie mówi.
0
@thcmenel420 w moich oczach Araujo po tym meczu jest turbo glabem. To co później zrobił Xavi to dla mnie żadne zaskoczenie, bo to przecież tez turbo głąb i wiadomo to nie od dziś.
1
@borys27 wyjaśnieniem twojej rozkminy jest Xavi i jego nieudolność trenerska, brak kreatywności i doświadczenia. Niestety nie było dostępnych alternatyw defensywnych dlatego trzeba było zostawić Yamala a ściągnąć Lewandowskiego. Ja nadal nie potrafię zrozumieć jak ten facet w 30 minucie mógł posłać na ławkę swojego najlepszego piłkarza w ofensywie którego potrzebował gdy trzeba było gonić wynik. Najlepszą obroną jest atak i przynajmniej od początku drugiej połowy powinni starać się przerzucić ciężar gry na połowę PSG i trzymać piłkę jak najdalej bramki stwarzając przy tym jakiekolwiek sytuacje podbramkowe. W 10 tez da się grać piłką ale co z tego skoro najpierw pozbawił się kluczowego narzędzia w ofensywie...
2
@July_6_BcN napewno jest inteligentniejsza od Araujo