7

@Janas11224 poziom komfortu jazdy nieporównywalnie lepszy na korzyść automatu mimo że sam na codzień jeżdżę autem z manualną skrzynią

0

@Faro to była typowa frajerska Barcelona

0

Niech lepiej nie wychodzą z własnej połowy że piątki nie dostać

0

Wystawia te łapy n na głowę. Lepiej niech w ogóle nie skacze

1

Raphinha dalej na boisku XD

5

Roberto do zmiany. Chłopa nie ma w drugiej połowie

0

Może się to skończyć manitą

1

Stara dobra Barcelona. Tęskniłem a wy?

0

Camavinga schował Raphinhe do kieszeni. Za mało ataków lewą stroną

0

Można się rozejść tak jak obrona Barcelony

1

Barcelona zaryzykowała i niestety ryzyko się nie opłaciło.

0

@macio_944 rok temu było 4:0 z dziurawą obroną. Więcej optymizmu. Robimy klubik z Madrytu na zero z tyłu

3

Już za około 3h będzie płacz że Barcelona kupiła sędziów i, że nie powinno ich być w Pucharze jak i w lidze

0

@kuz ale co z tego skoro Espanyolu nie stać :v

1

@kuz nas nie będzie stać a Espanyol będzie stać? Gdzie tu logika?

5

@Deathwing112 Messi w każdym miejscu gdzie jest zbiera największą krytykę.

0

@pikass14 jak już coś to wystawili fakturę ale nie otrzymali

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Tom_Tom Fati i Torres XD przecież wyjście takim składem byłoby równoznaczne z porażką

0

Już w środę czeka zimny prysznic ten mały klubik z Madrytu

1

@Emhyr jest jedna zasadnicza różnica między Messim a Ronaldo w momencie gdy przechodził do United. Messi jest nieporównywalnie lepszym piłkarzem niż Cristiano gdy przechodził do Manchesteru.

0

@andres_xavi dobrze ze oglądałem jego wczorajszy występ na tej pozycji

4

Ale ja go nie widzę na DM

54

Najgorsze : Stary Fatiego z argumentem

6

Dawajcie ten Bayern

7

Tridente zamknęło mi buzię

3

Fati wygląda w tym meczu jak junior z b klasy który gra pierwszy mecz w drużynie seniorskiej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@Emhyr to nie mecz, to alkohol

26

@FcBarcelonaFanMSN a ja nigdy nie kumałem porównań takich jak Twoje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?