Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
I pewnie tak się to skończy.Lepiej dla Manchesteru jak i jego samego.
@Chwytliwy @Arkon @Hiacynk
0
@MESSIah16 Ta nagroda powinna być do 20 lat.
1
@Striker Ja dziś wjechałem za stówke City,Juve i United w pon.Zobaczymy co z tego wyjdzie.
1
@PatrykBarca Niby tak.Lipny przedział wiekowy bo Greenwood ma 18 lat a Martial 24.
0
@MESSIah16 Rashford>Trent
0
Greenwood pewniakiem?
4
@Alanooo Po 50/50
0
@Rust_Cohle Tzn??????
0
@Rudi35 Dokładnie byku.
1
Basen z rana jak talalala.Polecam wszystkim.Chyba nie ma nic lepszego na pobudzenie.
1
@NeroTFP A miał z tym problemy tzn z końcówkami meczów.
16
@IronSanHybrid Ale co potanczyl to jego.
9
Szanownego Pana Pereza się chwali że jest dobrym prezydentem i sam tak uważam ale z Bale'm nieźle się wkopal dając mu taki kontrakt. Teraz nie dość że nie gra to jeszcze ma jedną z najwyższych pensji w klubie. Odejść nie chce a nawet jakby chciał to nie ma chętnych bo kto mu da takie siano jakie kosi w Realu. Ogólnie dosyć ciekawa historia.
2
@Danny Gaucho Ty danny doświadczeniem rozwiazujesz te zagadki.
0
@PatrychoO Uważaj tylko na komary byku podczas grilla a
3
@SHIBA ooo nie odpuszczam xd
1
@SHIBA b albo e
3
Dobra byki kto jutro awansuje?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@SHIBA to była fajna zagadka
1
@SHIBA ajajajajaj
0
@SHIBA 2222222222
1
@SHIBA cwiczylem hahaha
2
@SHIBA dddddddddddd
9
@Danny Gaucho Miał propozycje grać w NFL ale wolał piłkę. Szkoda trochę.
1
@Hiacynk Trzymam kciuki za Wolverhampton
5
Wilki w ćwierćfinale ligi Europy!
1
Dziś a w zasadzie jutro o 3:00 Rockets z Lakers. Szykuje się niezle widowisko.
1
@kerouac wybierasz się? :v
4
Ale parada bramkarza wilków. Wow.