0

Cieszcie się że Busi i Vidal zawieszenie bo oni by grali :d

0

@Coutinho007 Angol zawsze będzie chciał grać u siebie :v

0

@Coutinho007 I tak i nie.Wszystko zależy na ile chcą United tego Sancho bo kwota jest duża.

2

@Coutinho007 @NeroTFP Zadzownilem przed chwila do Lamparda.Zobaczymy co z tego wyjdzie

4

@NeroTFP Dzisiaj Chelsea wygrywa 4:0 i łatwo

2

Podobno Borusia oferuje Jadonowi dwa razy większą pensje.


0

@LuisSalvano Nie zmusi go do gry.

1

@Esteban_ dobra decyzja

7

Aż 3.50 na trzy strzały celne Messiego. Coś za dużo :v

1

Wywiady z Matim zawsze na propsie.Nice.

0

@Striker Dzisiaj Suarez masakruje Napoli.Zobaczysz.

2

@AllBundy No Sane to akurat jest wybitnie jednonożny.Sterling coś tam potrafi lewą nogą ;v

0

@Medrzakoo01 Za Rikiego wyjdzie Rakieta.

0

@BarcaInfo Lewnożny zawodnik by to skończył.Słabsza noga trochę kuleje u Sterlinga.

0

Pobawią się pewnie jeszcze troche.


2

@arasz1819 Bo to dzięki niemu głównie Real wygrał mistrzostwo i wyglądał naprawdę nieźle w defie. Zobacz wynik straconych bramek.

4

@arasz1819 Może i tak ale z nim cała organizacja gry wygląda lepiej.

16

Jutro będzie kolejny test dla serwerów fcbarca.com. Dziś ładnie trzymały także zobaczymy co jutro będzie.

2

@SHIBA Chociaż ja w sumie i tak narazie czekam na mecz nba :v

2

@NeroTFP Dobrej nocy.

8

@AmigoBlancos Ramos to Ramos. Brutal ale poziom sportowy i charyzme to on ma. Dziś brakowało kogoś takiego kto poustawia to od tyłu i uspokoi grę.

3

@Chwytliwy Ale też kurtula trochę wyjął.

1

Jak ktoś chce obejrzeć fajny basket to o 3 grają Toronto z Celtami. Transmisja w c+.

3

@JimMorrisonFCB Gdyby zagrali z Bayernem to wydaje mi się że takie 50/50.

6

@NeroTFP I Messi który dziuruje Neymara.

10

Ale jak działa psychika po takim błędzie który popełnił Varane w pierwszej połowie. Chłop tak wyszedł wystraszony na drugą połowę że praktycznie każdy kontakt z piłką był niepewny.

2

@Chwytliwy No tak ale takiemu klubowi jak Juve to nie przystoi by liczyć na jednego gracza.

2

@Chwytliwy To opieranie gry na 35 letnim Ronaldo jest straszne.

3

Kogo oni dają do wywiadów w tym Polsacie. Ale cringe na twarzy Szczesnego.

6

@NeroTFP Też mi się tak wydaje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?