Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cieszcie się że Busi i Vidal zawieszenie bo oni by grali :d
0
@Coutinho007 Angol zawsze będzie chciał grać u siebie :v
0
@Coutinho007 I tak i nie.Wszystko zależy na ile chcą United tego Sancho bo kwota jest duża.
2
@Coutinho007 @NeroTFP Zadzownilem przed chwila do Lamparda.Zobaczymy co z tego wyjdzie
4
@NeroTFP Dzisiaj Chelsea wygrywa 4:0 i łatwo
2
Podobno Borusia oferuje Jadonowi dwa razy większą pensje.
0
@LuisSalvano Nie zmusi go do gry.
1
@Esteban_ dobra decyzja
7
Aż 3.50 na trzy strzały celne Messiego. Coś za dużo :v
1
Wywiady z Matim zawsze na propsie.Nice.
0
@Striker Dzisiaj Suarez masakruje Napoli.Zobaczysz.
2
@AllBundy No Sane to akurat jest wybitnie jednonożny.Sterling coś tam potrafi lewą nogą ;v
0
@Medrzakoo01 Za Rikiego wyjdzie Rakieta.
0
@BarcaInfo Lewnożny zawodnik by to skończył.Słabsza noga trochę kuleje u Sterlinga.
0
Pobawią się pewnie jeszcze troche.
2
@arasz1819 Bo to dzięki niemu głównie Real wygrał mistrzostwo i wyglądał naprawdę nieźle w defie. Zobacz wynik straconych bramek.
4
@arasz1819 Może i tak ale z nim cała organizacja gry wygląda lepiej.
16
Jutro będzie kolejny test dla serwerów fcbarca.com. Dziś ładnie trzymały także zobaczymy co jutro będzie.
2
@SHIBA Chociaż ja w sumie i tak narazie czekam na mecz nba :v
2
@NeroTFP Dobrej nocy.
8
@AmigoBlancos Ramos to Ramos. Brutal ale poziom sportowy i charyzme to on ma. Dziś brakowało kogoś takiego kto poustawia to od tyłu i uspokoi grę.
3
@Chwytliwy Ale też kurtula trochę wyjął.
1
Jak ktoś chce obejrzeć fajny basket to o 3 grają Toronto z Celtami. Transmisja w c+.
3
@JimMorrisonFCB Gdyby zagrali z Bayernem to wydaje mi się że takie 50/50.
6
@NeroTFP I Messi który dziuruje Neymara.
10
Ale jak działa psychika po takim błędzie który popełnił Varane w pierwszej połowie. Chłop tak wyszedł wystraszony na drugą połowę że praktycznie każdy kontakt z piłką był niepewny.
2
@Chwytliwy No tak ale takiemu klubowi jak Juve to nie przystoi by liczyć na jednego gracza.
2
@Chwytliwy To opieranie gry na 35 letnim Ronaldo jest straszne.
3
Kogo oni dają do wywiadów w tym Polsacie. Ale cringe na twarzy Szczesnego.
6
@NeroTFP Też mi się tak wydaje.