Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@GeFcIo Seville z Romą.
3
@Danny Gaucho Dokladnie.
3
Aymeric Laporte - 65 mln euro
Joao Cancelo - 65 mln euro
Benjamin Mendy - 57,5 mln euro
John Stones - 55,6 mln euro
Kyle Walker - 52,7 mln euro
Nathan Ake - 45,3 mln euro
Danilo - 30 mln euro
Pedro Porro - 12 mln euro
Angelino - 12 mln euro
Niezle tam się bawią w niebieskiej części Manchesteru :D
10
Taylor Sander przeszedł badania na COVID-19 i wyniki jego oraz jego rodziny są negatywne.Za 2 dni ma dołączyć do reszty teamu.Już się nie mogę doczekać meczów z jego udziałem.
1
@SeeleyBooth W punkt
1
@Striker A potem na drugi dzien to samo xD
0
Coś tam robią.
0
@Hiacynk Zawsze go nazywałem Pampersi .Kapitalny pilkarz.
1
@Ramos9248 Filipek,Gamrot i Nurma.
2
@AV0CAD0 No właśnie o to chodzi.Niech sobie robią co chcą byle nie publicznie bo ja np sobie nie życze oglądać tego typu zachowań :v
3
@Kajtek77 Szanuję każdego człowieka ale wydaję mi się że owy fanatyzm idzie w bardzo złą stronę.
3
@tobiasson92 Mam na myśli np faceta na balkonie z fujarą na wierzchu i owiniętym tęczową flagą.
2
Czy osoby które krótko mówiąc przeginaja pałe związane z LGBT powinny być karane w sposób rygorystyczny?
0
@Pilka_jest_okragla Dla mnie najlepszym zawodnikiem w tym sezonie był Ciro Immobile.
0
@Chwytliwy Zreszta wydaje mi się że tu problemem jest kwota.Sam Sancho podobno uzgodnil juz kontrakt i chce odejsc ale Borusia chce bardzo dużo.
0
@Chwytliwy Wątpie żeby chciał.Już dawno by to zrobił.
0
@Chwytliwy Borusia jest w kropce trochę.Bo jesli go nie sprzedadza to za rok nikt im tyle nie da bo Jadon bedzie mial rok kontraktu a za 2 lata odejdzie za darmo.
2
Będzie niezła telenowela z tego.
0
@Chwytliwy Mi się wydaję że to już jest klepnięte.Dawno Sancho już by powiedział coś.
0
@Fartlow Bo Covidem zarażą swoich bliskich.
3
Jadon Sancho vs Harry Maguire.
0
@Dembouz1899 Twarowski,Rosłoń,Pełka.
14
@lucca87 To idź. Mi się nie chce bo za ciepło.
2
@Danny Gaucho A ty Danny jak komplementujesz urodziwe panie?
3
@LuisSalvano To zależy. Znam takie co ucieszą się z takiego komentarza a znam takie co się obraża na ciebie.
0
@DanielOOL Nie no a tak szczerze to różnie. Jak jest stypa to nie zaglądam wgl
1
@DanielOOL No tak z 24h
1
@SHIBA wow 2/6 co raz lepiej
1
@SHIBA nie no to z kostkami jakoś szybko ogarnąłem
5
@SHIBA dobra dziś odgadlem 1/5 jest progres