Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Zobaczmy jeszcze raz te potężne statystyki.Wow
1
@Khajio Teoretycznie tak ale jak wpłynie dobra oferta to nie wiem czy będą go trzymac :d
1
@barcelonaLM @Kamil92 Tu wszystko zależy od samego Sancho.Jak się zbuntuje to odejdzie.
3
Borussia Dortmund postawiła ultimatum Manchesterowi United. Niemiecki klub miał przekazać włodarzom Czerwonych Diabłów, że transakcja dotycząca Sancho musi zostać sfinalizowana najpóźniej 10 sierpnia.
Christian Falk/bild
0
@Colon Już się nie mg doczekać hah:d
0
@Colon jak kupię jakaś to się napewno tu pochwale i oznacze Cb :D
0
@Colon Jutroo jade z wujkiem obejrzeć.Bede celował w te traktorki:d
6
Gdyby liczyć punkty od transferu Bruno Fernandesa czyli od stycznia Manchester United by zajmowal 1 miejsce w lidze.Niesamowite jest to jak jeden zawodnik potrafi zmienić drużyne.
2
@Danny Gaucho Ferguson na długo zostanie top1.
0
Duda to mam wrażenie że cały czas to samo mówi. Mógłby nagrać raz i wszędzie puszczać.
3
Panie prezydencie kiedy skończy się covid?
5
@Luki 10 będzie 2 prezydentów
0
Panowie kosiarka mi się zepsuła i nie opłaca mi się jej naprawić. A więc moje pytanie jest następujące. Jaka polecacie? Mam spory ogródek. Jestem w stanie trochę zainwestować. Jakie wy macie? . Nagrodze zielonymi :v
3
Ale cringe ta debata u Dudy.
8
Trzaskowski jaki pewny dziś. Krótkie i konkretne odpowiedzi.
1
@Coutinho007 Ansu jeszcze nie ma takiej swobody co ma Sancho ale jest młodszy także zobaczymy :d
1
@Azi Najgorzej :D
2
@Coutinho007 Dużym atutem jest jego że może grac na obu skrzydłach. No i talent niesamowity.
2
Na polsat news są obie debaty jak ktoś chce.
0
@escarabajo No to jest indywidualna ocena każdego
W nba przewija się multum wybitnych zawodników.
0
@escarabajo Ewentualnie można wcisnąć nawet Draymonda na tą 5 :D
2
@Coutinho007 No Sanczo jest znakomity a jest tak młody.
2
@Kajtek77 Stefek to geniusz. Ma wyjątkowy talent.
2
@Kajtek77 no ja tylko czasem jak Polska i USA. Jak wjedzie USA tymi swoimi najlepszymi to jest co oglądać. Mistrzowie tej dyscypliny.
1
@Kajtek77 Już grali w reprezentacji :D
3
@Coutinho007 do nas, nie kibicuje United bo lubię cała ligę angielska :d
1
@Kajtek77 Harden i Irving to moi ulubieni zawodnicy ale zarówno Steph jak i LBJ byli bardziej kluczowi
4
@Kajtek77 LeBron i Curry na 1 i 2,Durant i Leonard na 3 i 4,Davis na 5
5
@chwytliwyssiebeniza ty idź stąd
5
@Kimar to pytanie retoryczne