Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama w punkt Maćku.
0
@cchesterr43 otóż nie
0
@Colon Oglądałem już
Fajny meczyk
0
@itmustbejoke Nie bo wygramy
7
@Mroziu Setien to może co najwyżej wiązać buty Pepowi.
1
@Patrykl145 o zwycięstwo
5
La rambla niezadowolona czyli easy win.
0
@Danny Gaucho A niech sam se zapracuje na bramkę :D
1
@Hiacynk Niby Bologna z czerwoną ale jakaś bramka z dupy i remisik.
0
@Danny Gaucho Czemu Romelu nie strzelał o.o
0
@mekston Dokładnie.Mówi się o tym co jest tu i teraz a nie 10 lat temu ktoś tam popełnił błąd.
1
@Hiacynk No Lukaku to byk 100 kg.Nawet jak nie będzie w formie to piłka sie od niego po odbija i trafi ;v
0
@mekston No nie jest wart 100 baniek ale jest niezłym napastnikiem. :d
1
@Chakalaka A Benzema to jeszcze wszystko nagra
0
@okiemtypera_lucaxx95 Meczyki to top3 rakowisko w internecie
2
@Coutinho007 To dobry zawodnik.Od pewnego czasu zrobiono na rambli trochę z niego kaleke :v
2
@Hushovt Suarez niby nie gotowy ale pruje po 90 minut ;vv
0
@matteoFCB Znaczy chodzi mi o to że ta Chelsea będzie chyba wspominana przez jakieś 1000 lat.
2
@matteoFCB W sumie to jest trochę smieszne jak się wyciąga błedy z przed 10 lat.
4
@Kapitan hawk Nie chce straszyć kibców Espanyolu (może tu tacy są) ale wrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej jest bardzo ciężko i zazwyczaj kończy się to spadaniem na same dno.
2
@AmigoBlancos Kurtuła zawsze był solidnym gk.Początek był bardzo słaby ale teraz jeden z najlepszych na świecie wsród bramkarzy.
2
Teraz już wiadomo dlaczego tak dobrze gra.
https://x.com/scottholding10/status/1278276296846585856
0
@Djzordon i wygrali.
0
Real chyba jest jedynym klubem na świecie po którym wiesz że i tak ta bramka padnie.
4
@Djzordon Jak zawsze.
0
@Jarema2000 No pewnie że tak
0
@Coutinho007 Nawet chyba bardziej bo Vini przynajmniej coś potrafi szarpnąć dryblingiem a Łoniaki to tak róznie z tym jest.
0
@ArterkHD Zależy na jakie.
0
@Coutinho007 Niestety ale Łoniaki ma taką łatke jeżdzca bez głowy.Może to nawet dlatego gra tam gdzie gra.
4
@A_Gomesinho_21 Sancho