0

@Janiama w punkt Maćku.

0

@cchesterr43 otóż nie

0

@Colon Oglądałem już
Fajny meczyk

0

@itmustbejoke Nie bo wygramy

7

@Mroziu Setien to może co najwyżej wiązać buty Pepowi.

1

@Patrykl145 o zwycięstwo

5

La rambla niezadowolona czyli easy win.

0

@Danny Gaucho A niech sam se zapracuje na bramkę :D

1

@Hiacynk Niby Bologna z czerwoną ale jakaś bramka z dupy i remisik.

0

@Danny Gaucho Czemu Romelu nie strzelał o.o

0

@mekston Dokładnie.Mówi się o tym co jest tu i teraz a nie 10 lat temu ktoś tam popełnił błąd.

1

@Hiacynk No Lukaku to byk 100 kg.Nawet jak nie będzie w formie to piłka sie od niego po odbija i trafi ;v

0

@mekston No nie jest wart 100 baniek ale jest niezłym napastnikiem. :d

1

@Chakalaka A Benzema to jeszcze wszystko nagra

0

@okiemtypera_lucaxx95 Meczyki to top3 rakowisko w internecie

2

@Coutinho007 To dobry zawodnik.Od pewnego czasu zrobiono na rambli trochę z niego kaleke :v

2

@Hushovt Suarez niby nie gotowy ale pruje po 90 minut ;vv

0

@matteoFCB Znaczy chodzi mi o to że ta Chelsea będzie chyba wspominana przez jakieś 1000 lat.

2

@matteoFCB W sumie to jest trochę smieszne jak się wyciąga błedy z przed 10 lat.

4

@Kapitan hawk Nie chce straszyć kibców Espanyolu (może tu tacy są) ale wrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej jest bardzo ciężko i zazwyczaj kończy się to spadaniem na same dno.

2

@AmigoBlancos Kurtuła zawsze był solidnym gk.Początek był bardzo słaby ale teraz jeden z najlepszych na świecie wsród bramkarzy.

2

Teraz już wiadomo dlaczego tak dobrze gra.
https://x.com/scottholding10/status/1278276296846585856

0

@Djzordon i wygrali.

0

Real chyba jest jedynym klubem na świecie po którym wiesz że i tak ta bramka padnie.

4

@Djzordon Jak zawsze.

0

@Jarema2000 No pewnie że tak

0

@Coutinho007 Nawet chyba bardziej bo Vini przynajmniej coś potrafi szarpnąć dryblingiem a Łoniaki to tak róznie z tym jest.

0

@ArterkHD Zależy na jakie.

0

@Coutinho007 Niestety ale Łoniaki ma taką łatke jeżdzca bez głowy.Może to nawet dlatego gra tam gdzie gra.

4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?