Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho Prawie jak Artur Boruc
0
Co gracie dziś?Dużo ciekawych meczych i dużo ciekawych opcji.
15
Równo 4 lata był mecz z Portugalia na Euro.Turniej na którym nie przegraliśmy żadnego meczu w czasie regulaminowym.
0
@ArterkHD Szumi mówił że na jesień będzie druga fala więc nie :v
2
@barcelonaLM Setien jeszcze nie wszedł :v
1
@Kapitan hawk Uwielbiam te powiadomienia na flashscore :v
2
@AdiKingu96 To kto będzie grał? Kibice?
0
Atletico po tej przerwie prezentuje się nieźle w lidze. Na 5 spotkań wygrali cztery i jeden remis z Bilbao 1:1.Do tego wciąż walczą o LM razem z Sevilla.
1
@Kapitan hawk Przed przerwa mi się mega podobali. Nvm ale może ten okres trochę im zamulil.
2
@FC1899Barca o.O
2
@Kapitan hawk Ogólnie Sociedad po tej przerwie gra słabo. Odegaard slabiutko a jak jego nie ma to jest ciężko.
0
@barcowy1899 de jong na 5.
1
@MNSbEstEver A kto ma ta srake?
1
@RosjaninBut Taki jest plan a zobaczymy co wyjdzie
1
@Triv44 Aguero ale to z sympatii.
3
@SeeleyBooth Z Zielinskim by klepke zagrał.
1
@MESSIah16 Ma wiele atutów. Przerzut, strzał z dystansu i prostopadła też fajną potrafi zagrać.
0
@MESSIah16 Sergio Kun Aguerooo
1
Andrzej Duda najwięcej głosów zdobył na wsiach.
2
@draxidox Wolę się napić z babcią herbatki niż z wami parufki
7
@kkbarca Nigdy nie wiesz kiedy Psg wyskoczy.
4
@FeloRPS No Sanczo ta :d
9
@MichVeB Neymara kup bo bez niego to LM nie wygrasz
6
@BarcaInfo Az kusi by postawić pitos na Atleti.
5
@MarioVeB! A sam piłkarz jest niezły. Jasne nie przyszłościowy ale spokojnie wniesie trochę jakości na 2-3 lata.
2
@xVENUMx Messi po tej akcji aż przewrota se zrobił.
2
@MichVeB Cały skład do wymiany
5
@Janiama Trzaskowski mógł by tam go zniszczyć ale skoro mówił że się niczego nie boi to come on.
1
@masq Nie jestem z tych co lubią zwalniać trenera po paru miesiącach ale Setien jakimś topem trenerskim to nie jest.
2
JR Smith porozumiał się z Los Angeles Lakers w sprawie umowy, dzięki czemu zagra dla ekipy z Miasta Aniołów podczas wznowienia rozgrywek w Orlando.
@student97r @fart LeBron przygarnął ?;p