Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MichalZZZ To dobrze ;]
0
Panowie jak gramy?Będzie zwyciestwo?Bo Barcelona zamyka mi kupon a 250zł drogą nie chodzi.
0
Szykują się niezłe baty w Dortmundzie ;v
0
@Chwytliwy Borusia często ma takie wpadki jak to.Bardzo randomowy zespół. :v
1
Oj ciężko ma ta Borusia gdy Jadona nie ma na boisku.
2
@MichalZZZ Chociaż teraz nam się łatwo mówi.To był ułamek sekundy jak go puścił a pózniej już wiadomo co było.
4
@MichalZZZ Wtedy Bartra powinien wyciąć Bale'a równo z trawą.Żółtko by dostał i by był spokój.A tak to wyszlo jak wyszło.
6
@NeroTFP Cholo napewno by nie grał w Barcelonie autobusem.Mając takie zasoby mógłby się rozwinąć jako trener.A w Atleti ma piłkarzy stworzonych pod to co lubi grać czyli mocna defensywna i kontra+stałe fragmenty.
2
@Kapitan hawk Też tak myślę.Mógł go bardzo szybko skończyć.Ta przewaga warunków byla drastyczna.Nie mógł tego Adamek po prostu wygrać.
4
@justfootball A czy były buty Christiana Paula?
1
@Kapitan hawk To było straszne.Kliczko tam się bawił z nim.
24
@sendesara Mistrzostwo zdobyć w otoczeniu Realu i Barcelony to jest coś.Dożywotni szacunek dla Cholo.
0
@Koni8M Też mi się tak wydaje ;v
10
Kiedyś to było.
https://pbs.twimg.com/media/Dh_2IyOWkAARZlH.jpg
0
Wiele dla tego klubu nie zrobił. Dobre mecze można policzyć na palcach jednej ręki.Może w Juve wejdzie na wyższy poziom.
0
@Danny Gaucho myślisz Danny że wygrają dzisiaj?
0
@Hosh Nie stać Barcelonę na niego
1
Oddajcie głos na mnie. Dzięki.
0
@Danny Gaucho Miała 17 proszę pana
0
@Chwytliwy A wciąż mlodziutki.
1
@Coutinho007 Ważny mecz i jakoś czuje gładkie 2:0.
1
@Messibestplayerintheworld No Paulo dobrze gra. Ogólnie po tej przerwie najlepszy piłkarz Juve.
4
Paulo Dybala 1:0.
5
@DanielOOL Jak on dopiero ma 23 lata
11
@MesQueUnClub96 Raz zrobiłem rabone na wf i dziewczyny patrzyly na moją piękna rabone. Czułem się doskonale.
0
@mrboom Właśnie to oglądam. Dramat
1
@damianex10 Nie byłaby nawet w drugiej turze
7
Mój kot przestraszył się Macierewicza. Przypadek? Nie sądzę.
2
@SHIBA majonezzz
1
Wole nic nie wole bo ja wszystko to pier.