0

@MESSIah16 ostatnie 12/13

1

Chyba jeden najbardziej zdominowanych sezonów. Liverpool od początku do końca był na szczycie.

3

De Bruyne 1:1.wow.

0

@ViscaBarca123 Ciekawe kto Gomesa przygarnie. Trochę dziwne że United go nie chce.

1

@Hiacynk Ciekawy ruch.

3

Już nawet w koszulkach są.hihi.
https://pliki.meczyki.pl/big/337/5ef2da33a5183.jpg

1

@obcy Xavi odchodzi do Juve.

0

@SeeleyBooth Myśle że tak większość ma.

0

@MarioVeB! Chyba się skusze i postawie na nich.

0

@zadafcb Władzio ma takich fanów.No no

3

@justfootball Zawsze i wszędzie.Marco to crack.

1

@MrShakira Adama jest dobry jak mu się zostawi miejsce i jak sobie wypuści piłe na 20 metrów.A to chyba w Barcelonie nie bedzie miał :v

0

@Sherem Zna ten klub jak mało kto.Odrazu by wniósł trochę jakości.

2

@FafitFCB Verratti to już w samolocie podobno był :v

1

@Chwytliwy Widac odrazu że przy nim reszta czuje się pewniej.

3

Oby Pogba wrócił do formy.Pięknie wczoraj zagrał.


0

@LuisSalvano Nawet powiem ci szczerze ze już nie wiem kiedy trolujesz a kiedy nie.

12

@LuisSalvano Czasem zastanwiam się co musi siedzieć w twojej bani.

0

@BarcaInfo Żegnaj Arturze. :[

4

@fcbarcafan19 Ja tam wole żeby to Riki zabierał te minuty a nie Pjanic który za 2-3 lata pewnie pójdzie do USA albo jakieś Chiny.

15

@BarcaInfo A Kike pyk na mecz z Celtą 11 wychowanków w pierwszym.

6

@FcBforever221 Ter Stegen za Nojera

13

@cudak321 I warto dodać że tam w Brazylii wszystkie formacje zasuwają i nie truchtał sobie czy coś w tym stylu.

6

@kamilop Jaki dobry interes?To strzał w kolano.

16

@Mesi12 To nazywanie go Xavim to jedynie mu zaszkodziło.On ma tyle wspólnego z Xavim co ja z baletem francuskim.

2

@MrMischol Niech kosztuje nawet 500 mln.Ten transfer nie ma żadnego sensu i nie powinien się wydarzyć.

1

@Avada Kedavra Od Modricia to chyba dałbym wyżej Ramosa.

2

Draymond Green o LBJ :
,,Gdy spojrzysz na jego osobę, to praktycznie jest bez żadnych wad.
Na parkiecie jest w stanie robić absolutnie spektakularne rzeczy. Jednak bardziej cenię go za to, co robi poza parkietem.Lubię grać przeciwko niemu, bo lubię rywalizować z najlepszymi. Jednak znacznie więcej szacunku mam do niego za to, że jest naszym ambasadorem. Mam nadzieję, że pewnego dnia zdecyduje się kandydować na prezydenta.''
/probasket
LeBron prezydentem?To by było coś hah :D
@student97r @fart

1

@Hiacynk Nie ma Kuna :(

2

@Gomess Każdy mecz jest inny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?