0

@BarcaInfo Godny następca Neuera.

1

@xVENUMx Dolce Gabbana light blue

2

@VamosRakieta No nie wypada :v

4

@umtiti Teraz to tych meczy to będzie nasr4ne za przeproszeniem.

0

@Europejczyk1980 Wydaje mi się że Trzaskowski musi się pojawić.Jeśli oleje to bardzo dużo straci.

1

@masq Semedo niezle sobie radzil na lo.

0

@Arkon Ja mam piłkarzy którzy grają w tej lidze i ich lubie np Aguero i David Silva ale żeby kibicować jakieś konkretnej drużynie to nie :d

2

@Mathew86 Boją się że Bosak ich zmasakruje.

2

@Arkon No u mnie też Anglia na 1 miejscu a nie kibicuje żadnej drużynie
:D

1

@Arkon Dobrze że w końcu Anglia wraca.Ztęskniłem się za tą ligą :v

4

@NeroTFP Oczywiście. Ja tylko napisałem że jest lepszy piłkarsko od tej dwójki a że go często nie ma to cóż poradzić :v

6

@DaPi Jednak wydaje mi się że zarówno Salah jak i Mane to półka niżej niż Brazol.

0

@Kubox wszystkie walki Kora

4

Za chwilę na tvn Batman początek. Wspaniała produkcja.

0

@Fawrf Ronaldo też może wyskoczyć chociaż też mi się wydaje że jednak but dla Immo.

3

@Joe_Pesci Pele -3 mistrzostwa świata
Ronaldo i Messi-0

3

@Coutinho007 Również byłem pod wrażeniem.

0

@Danny Gaucho Myślałem że to Neymar.Zawiodłem się.eh.

0

@NaFazieHitman pokaż co obstawiles

0

Suarez jaki szybki. Wow

0

@michal26 Nigdy nie dogodzisz :v

0

Griezmann jest świetnym zawodnikiem ale mam wrażenie że nie pokaże swojego maxa w Barcelonie.

0

Bayern zgodnie z planem win.

32

@Veb1233 Co jak co ale Tusk to akurat umi w twittera

0

@mateuszdabski W Bayernie jest bo tam kto przyjeżdza to dostaje paraliżu.

0

@Arkon Chyba Bostonu nie stac.Musieli by pół skladu oddac.Celtowie już wyglądają dobrze.To był dobry ruch gdy wzieli Kembe a oddali Irvinga który niby niezle grał w Bostonie ale coś nie poszło tak zespolowo.

0

@Arkon Niby tak ale grają na AA i skład mają nawet nawet na ten mecz.Pewnie się pomeczą ale wygrają.

0

@Arkon Davis jak nie zobaczy tytułu to też pewnie się gdzieś zawinie.Chociaż on się lubi z Lebronem to kto wie.

0

Dortmuuuund.Brawo 1:0

4

@TheGoldenEleven Znowu Griezmann na skrzydle.Już nie wytrzymam z tym Valverde

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?