Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo Godny następca Neuera.
1
@xVENUMx Dolce Gabbana light blue
2
@VamosRakieta No nie wypada :v
4
@umtiti Teraz to tych meczy to będzie nasr4ne za przeproszeniem.
0
@Europejczyk1980 Wydaje mi się że Trzaskowski musi się pojawić.Jeśli oleje to bardzo dużo straci.
1
@masq Semedo niezle sobie radzil na lo.
0
@Arkon Ja mam piłkarzy którzy grają w tej lidze i ich lubie np Aguero i David Silva ale żeby kibicować jakieś konkretnej drużynie to nie :d
2
@Mathew86 Boją się że Bosak ich zmasakruje.
2
@Arkon No u mnie też Anglia na 1 miejscu a nie kibicuje żadnej drużynie
:D
1
@Arkon Dobrze że w końcu Anglia wraca.Ztęskniłem się za tą ligą :v
4
@NeroTFP Oczywiście. Ja tylko napisałem że jest lepszy piłkarsko od tej dwójki a że go często nie ma to cóż poradzić :v
6
@DaPi Jednak wydaje mi się że zarówno Salah jak i Mane to półka niżej niż Brazol.
0
@Kubox wszystkie walki Kora
4
Za chwilę na tvn Batman początek. Wspaniała produkcja.
0
@Fawrf Ronaldo też może wyskoczyć chociaż też mi się wydaje że jednak but dla Immo.
3
@Joe_Pesci Pele -3 mistrzostwa świata
Ronaldo i Messi-0
3
@Coutinho007 Również byłem pod wrażeniem.
0
@Danny Gaucho Myślałem że to Neymar.Zawiodłem się.eh.
0
@NaFazieHitman pokaż co obstawiles
0
Suarez jaki szybki. Wow
0
@michal26 Nigdy nie dogodzisz :v
0
Griezmann jest świetnym zawodnikiem ale mam wrażenie że nie pokaże swojego maxa w Barcelonie.
0
Bayern zgodnie z planem win.
32
@Veb1233 Co jak co ale Tusk to akurat umi w twittera
0
@mateuszdabski W Bayernie jest bo tam kto przyjeżdza to dostaje paraliżu.
0
@Arkon Chyba Bostonu nie stac.Musieli by pół skladu oddac.Celtowie już wyglądają dobrze.To był dobry ruch gdy wzieli Kembe a oddali Irvinga który niby niezle grał w Bostonie ale coś nie poszło tak zespolowo.
0
@Arkon Niby tak ale grają na AA i skład mają nawet nawet na ten mecz.Pewnie się pomeczą ale wygrają.
0
@Arkon Davis jak nie zobaczy tytułu to też pewnie się gdzieś zawinie.Chociaż on się lubi z Lebronem to kto wie.
0
Dortmuuuund.Brawo 1:0
4
@TheGoldenEleven Znowu Griezmann na skrzydle.Już nie wytrzymam z tym Valverde