1

@IronSanHybrid mikresoffft

0

@Hushovt No Marc to już topka na świecie ale Cillessen też bardzo solidny gk. Szkoda że nie poszedł do trochę lepszego klubu.

5

Cillessen znowu z dobrym występem. Szkoda że odszedł ale Ter Stegena by i tak nie przeskoczyl.

0

@escarabajo a jaki?

5

@AllBundy Bundy byłby dumny z tego komentarza :v

0

@Coutinho007 Azar narazie bez formy a Benz taki nijaki.

10

Jak Valencia ukąsi z jedną to Real może mieć problemy. Bieda z przodu straszna.

0

W sumie zawsze ciekawilo mnie jakby Kroos wyglądał w Barcelonie. Bardzo inteligentny zawodnik ze świetnym podaniem i strzałem.

0

@tomono Maja napewno dokładniejsze :)

0

Tam na varze maja najlepsze ujęcia i pewnie był spalony.

0

@Mario96w Ribery czasem nie zdobył trypletu? :v

0

@Janiama Nie wydaje mi się by Lewy zagrał w finale mundialu. Modric miał wtedy bardzo dużo szczęścia że wygrał.

2

@BarcaInfo Jak możesz to oznaczaj mnie przy następnych bo czasem zapominam że wstawiasz. Dzięki.

0

@Hiacynk Ja jednak bardziej cenie Nazario ale to dlatego że bardzo lubię brazylijczykow.

3

@Janiama Dopóki jest Ronaldo i Messi to Lewy nie zdobędzie zp. Czyli nigdy.

1

@FATIlity31 No to chyba prawo taki najpopularniejszy.Ale też informatyka tak napisał @damianex10

1

@FATIlity31 Żaden ci nie daje gwarancji :v

0

@BarcaInfo Chetnie go zobacze ponownie w Anglii.Tam był gwiazdą.

1

@Hushovt Ja się kąpie w lodowatej wodzie i też polecam ;v

7

@Jakchcesz Wiedzieli że będzie Trzaskowski i chcieli go zmasakrować.A wyszło średnio bo Rafał w miare się obronił.

5

Mourinho potwierdził że Kane zagra od pierwszej minuty w piątek z United.Bardzo fajna wiadomość bo długo go nie było ze wzgledu na kontuzje.

3

@Janiama Potrzebuje czy nie to warto by było przyjść.

1

@Filter1904 Nie jesteś psychicznie gotowy by oddać głosu?

0

@Janiama No ta druga jesli bedzie to moze byc ciekawa.

0

@Ramos9248 Charakter

6

Soundtrack z NFS Most wanted jest fantastyczny.

0

@damianex10 w jakim wieku to atakuje zazwyczaj>?

2

@Barca1992 Chyba Hołownia

2

Solskjaer o Rashfordzie :
,,Myślę, że to zaszczyt mieć Marcusa w swoim zespole. To co zrobił w czasie narodowej kwarantanny jest niewiarygodne i pomoże wielu dzieciakom. Wykorzystał swoje własne doświadczenia, gdy sam był dzieckiem. Doskonale wie, jak to jest znaleźć się w takiej sytuacji. Jako klub jesteśmy z niego bardzo dumni, bo jest nie tylko klasowym piłkarzem, ale fantastycznym człowiekiem, przyszłym kapitanem, liderem, w Manchesterze United, w reprezentacji Anglii, kto wie… Naprawdę jesteśmy dumni z niego i tak samo dumna musi być jego rodzina.''
/men

6

@VamosRakieta Ale wszyscy w dobre formie. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?