Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid mikresoffft
0
@Hushovt No Marc to już topka na świecie ale Cillessen też bardzo solidny gk. Szkoda że nie poszedł do trochę lepszego klubu.
5
Cillessen znowu z dobrym występem. Szkoda że odszedł ale Ter Stegena by i tak nie przeskoczyl.
0
@escarabajo a jaki?
5
@AllBundy Bundy byłby dumny z tego komentarza :v
0
@Coutinho007 Azar narazie bez formy a Benz taki nijaki.
10
Jak Valencia ukąsi z jedną to Real może mieć problemy. Bieda z przodu straszna.
0
W sumie zawsze ciekawilo mnie jakby Kroos wyglądał w Barcelonie. Bardzo inteligentny zawodnik ze świetnym podaniem i strzałem.
0
@tomono Maja napewno dokładniejsze :)
0
Tam na varze maja najlepsze ujęcia i pewnie był spalony.
0
@Mario96w Ribery czasem nie zdobył trypletu? :v
0
@Janiama Nie wydaje mi się by Lewy zagrał w finale mundialu. Modric miał wtedy bardzo dużo szczęścia że wygrał.
2
@BarcaInfo Jak możesz to oznaczaj mnie przy następnych bo czasem zapominam że wstawiasz. Dzięki.
0
@Hiacynk Ja jednak bardziej cenie Nazario ale to dlatego że bardzo lubię brazylijczykow.
3
@Janiama Dopóki jest Ronaldo i Messi to Lewy nie zdobędzie zp. Czyli nigdy.
1
@FATIlity31 No to chyba prawo taki najpopularniejszy.Ale też informatyka tak napisał @damianex10
1
@FATIlity31 Żaden ci nie daje gwarancji :v
0
@BarcaInfo Chetnie go zobacze ponownie w Anglii.Tam był gwiazdą.
1
@Hushovt Ja się kąpie w lodowatej wodzie i też polecam ;v
7
@Jakchcesz Wiedzieli że będzie Trzaskowski i chcieli go zmasakrować.A wyszło średnio bo Rafał w miare się obronił.
5
Mourinho potwierdził że Kane zagra od pierwszej minuty w piątek z United.Bardzo fajna wiadomość bo długo go nie było ze wzgledu na kontuzje.
3
@Janiama Potrzebuje czy nie to warto by było przyjść.
1
@Filter1904 Nie jesteś psychicznie gotowy by oddać głosu?
0
@Janiama No ta druga jesli bedzie to moze byc ciekawa.
0
@Ramos9248 Charakter
6
Soundtrack z NFS Most wanted jest fantastyczny.
0
@damianex10 w jakim wieku to atakuje zazwyczaj>?
2
@Barca1992 Chyba Hołownia
2
Solskjaer o Rashfordzie :
,,Myślę, że to zaszczyt mieć Marcusa w swoim zespole. To co zrobił w czasie narodowej kwarantanny jest niewiarygodne i pomoże wielu dzieciakom. Wykorzystał swoje własne doświadczenia, gdy sam był dzieckiem. Doskonale wie, jak to jest znaleźć się w takiej sytuacji. Jako klub jesteśmy z niego bardzo dumni, bo jest nie tylko klasowym piłkarzem, ale fantastycznym człowiekiem, przyszłym kapitanem, liderem, w Manchesterze United, w reprezentacji Anglii, kto wie… Naprawdę jesteśmy dumni z niego i tak samo dumna musi być jego rodzina.''
/men
6
@VamosRakieta Ale wszyscy w dobre formie. :D