Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arkon Też poczekajmy z ocenianiem LeBrona bo on wciąż gra i prezentuje wysoki poziom.Gra w drużynie która jest topem na zachodzie.Ma przed sobą jeszcze pewnie z 3-4 lata gry więc może dołożyc coś.
0
@Arkon remis
0
@Arkon Nie musiał mnie przekonywać.MJ był i zostanie na zawsze wielki ale czy był najlepszy to sprawa indywidualna dla każdego.Jeśli by zrobić głosowanie na GOAT koszykówki to pewnie by wygrał.
0
@Arkon Widziałem bo już ktoś wstawiał go na rambli :v
0
@TheGoldenEleven 3:1 dla FCB
2
@Arkon Tak kolega wyżej.Bo nie wiadomo na co patrzymy gdy wybieramy tego najlepszego.Na umiejetnosci,na tytuly,na statystyki a może na nagrody indywidualne.Ktoś powie Chamberlain to się wybroni.Powie Russel to się wybroni.A kto inny jeszcze JordAN czy LeBron i też się wybronią.Ja jestem najbliżej zdania to co powiedział Jabbar czyli nie ma goat w koszykówce.
0
@AmigoBlancos Semedo
1
@BarcaInfo Coś czuję że będzie wymiatał w Chelsea :v
1
Kyrie Irving uważa że liga nie powinna grać, dopóki rząd Stanów Zjednoczonych nie zaproponuje rozwiązań, które zniwelują niesprawiedliwość społeczną.Jak wiemy Irving jest wice-prezesem unii graczy.Sytuacja więc zaczyna się robić bardzo nieprzyjemna. Jeśli koszykarze posłuchają Irvinga, może to oznaczać różnicę interesów, której NBA
ostatecznie nie będzie w stanie przeskoczyć i odwoła plan powrotu do gry. To z kolei pociągnie za sobą serię nieprzewidzianych zdarzeń. Pewne będzie tylko to, że zawodnicy, właściciele i cała liga stracą mnóstwo pieniędzy i pogrążą się w kryzysie wizerunkowym, który może zmienić NBA nie do poznania.
/probasket
3
@Chwytliwy dobra wcinaj 500+ i gitara
0
@badej60 To pewnie kolejny fejk Ibry
8
@Nicko Skosilem trawe.
10
@TheGoldenEleven Milanowi ciężko się gra w 11 a dziś cały mecz praktycznie w 10.
1
@Katalonbar Nie wina Milanu że Rebic spieprzyl mecz.
1
@Mesi12 Grają 1 mecz po 3 miesiącach.
1
@Hiacynk Powinno być drugie czerwo
3
Zawodnicy Milanu po jakimś mefedronie
5
Ale Kung fu panda
0
@Messibestplayerintheworld Ja tam lubię Getafe.
5
@jordus100 nie nie nie
3
@DanielOOL Lenglet trochę poprawił.
0
@dominik127pl Barcelona nie ma kibiców tylko sezonowcow
0
@dominik127pl Oj Dominik. Nie gniewaj się. :c
0
@VamosRakieta nie ze względu na niego ale jakoś bardzo mi się podobają koszulki Paryża. Szczególnie te jordanowskie.
1
Jak ktoś chce to na oficjalnym najku są promki na koszulki pilkarskie do nawet 60%.Ja się skusilem na Paryża tą czarną.
3
@NaFazieHitman Ja tylko wygrana Juve :d
2
@TheGoldenEleven 3:0 dla Juve.
2
@lukaszbarca15 Francja zawsze będzie faworytem w każdym turnieju przez następne 10-15 lat.Tam ciągle rodzą się nowe perełki.
0
@MESSIah16 Teraz mają bardzo mocną pakę.Byli moim faworytem do euro 2020 :D
0
@Kajtek77 Poznałem rok temu na boisku Muzułmana i do dzis jest moim kolegą :p Mega sympatyczny i pracowity.A przyjechał kilka lat temu bo miał trochę u siebie problemów w kraju.