Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fart Fajnie ze jakies emocje były.Pewnie domkną ten 4 mecz i odpoczynek od NBA na kilka miesiecy.Coś tam pewnie igrzysk się obejrzy
1
Strasznie ciężka decyzja.Mam wrazenie ze co by sędziowie nie podjęli to ktoś mógłby być zły.
1
Tim Hardaway Jr.XDDD
1
Boston Celtics 3:0 Dallas Mavericks.Znowu dali nadzieje a na koniec wygrywają i tak Celtics.
2
Tak zepsuć ten comeback
1
Brawo Doncic XD
0
Co ten Joel xd
0
@czółkovsky Ciekawe co z nim będzie w next sezonie
0
@BartqRKO Jest to rozczarowanie mimo wszystko.Gratulacje dla Celtów ale nie ma tutaj ognia.Takie czekanie na wyrok.
1
Bardzo ciężko tak sie gra w koszykówke.
0
@Bartula Luka jest zmęczony i odpuszcza.Przeciez on dzisiaj nawet nie moze pokryc rezerwowych Bostonu.
6
Trochę podsumowanie tej serii
1
Chyba nawet zawodnicy Mavs nie wierzą ze cos z tego moze być.Mam wrazenie ze skończy się tak jak wszyscy obstawiali przed meczem.
0
Soczyste trójki Tatuma i Dallas ma problem.Sredniawy ten mecz Mavs.
1
@fart Jrue to marka.Od dawna sprawdzony na najwyższym poziomie
0
Kyrie w koncu jest Kyriem a Doncic jest chyba najgorszym obroncą w tej serii XD
1
@fart Znak firmowy
0
Brown jak z dzieciakiem teraz sobie poradził z Kleberem
0
Jesli to prawda to Dallas ma duza szanse na powrót.Brak KP w tych finałach bedzie duzym bólem.
1
Boston bez KP
1
@fart Tatum to nie szef Curry.Szkoda marnować jego atletyzmu na trójki.
5
Igrzyska jednak to jest prestiż nawet w tenisie.Szlemy mimo wszystko kwestia indywidualna a igrzyska jednak dla całego kraju.
2
@barcelonaLM Młody Rafa był giga koksem.Atletycznie to był wyższy poziom niz Carlitos który tez jest genetycznym freakiem.
4
Ciekawy jaki kurs był na wygraną mape G2.Kilka dni temu na zwycięstwo w całym meczu chyba 8.50 na G2.
0
@kuz sh1ro przygnieciony presją Tazminatora
1
@mekston A nie zapowiadał się bo Carlos się nie pojawił w 1 secie ale te 5-setówki to jest jego mocna strona
1
@mekston Lob taki ze Novak nawet nie startował
6
@MesQueUnClub96 Skoro juz jestesmy przy Wimbledonie
0
@Barcasub Szkoda ze akurat Spirit bo z innymi moze by udalo sie cos nawet z Tazem
0
@takisobiektos Ciekawe czy Celtowie dzis wypuszczą potężnego Łotysza