Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fart Może ta obrona i fizyczność Wolves by bardziej zaszkodziła Celtom.Dallas i tak zrobilo duzo w tym sezonie.Przed sezonem to typowalem ich na 7-8 miejsce i lota w 1-2 rundzie.
1
@fart Swoją drogą ciekawe jakby wilki wypadły w tej serii ale to takie tylko gdybanko nocne
1
@BartqRKO Jesli Kyrie nie zagra meczu na 30pkt to nie ma szans jak tego ugrać.Nikt poza Luką tego nie wykręci.
7
Jak grać takiego szefa to w finałach NBA.Piękny Jrue.
3
Nie widze jak Boston ma przegrać ten tytuł.Po prostu no nie.
4
Ale trójeczka na koniec
1
Jrue gra wybitnie inteligentny basket.Nie cuduje a proste punkty zdobywa.Mozna go chwalić co mecz.
3
@icmmii To jeden z największych klubów w NBA wiec chyba to normalne
0
@zadafcb Z Tatumem 1/7
0
Tatum dzisiaj nieobecny.W obronie tez cień swojego potencjału.
1
@fart JB się rozwinął jak defensor niesamowicie
0
@AFA On jest troche niedoceniany bo gra w Tottenhamie
2
@macio_944 Jak nie ma Garnacho
8
@michal26 Wygrali tryplet ale wciąz mam wrazenie ze to mało.Tu był potencjał na pełną dominacje w Europie.
1
@Lionel_Messi10 Lisandro is back
8
Ikoniczne już wideo
5
Leon wraca do gry.Dobrze będzie go w koncu zobaczyć w akcji.
https://x.com/Jakub110Jakub/status/1799769657731150081
3
@NeroTFP1 To chyba jest w niej najlepsze tzn ta autentyczność.Coś pięknego.
11
Ewa Swoboda.
3
Ciekawy zawsze jest zwrot ''hall of famer'' o tak młodym zawodniku
1
@adi7adi8 To legitny profil wiec raczej nie
1
@takisobiektos Rune to jeszcze jakas predykcja w granicach wiary ale no Shapo
1
No Shapo z Wimbledonem to ciekawa predykcja
0
@Aragorn33 No tego nie da się ukryć
19
Ah ta Natalia
1
@Comentateiro Endrick nastepca Pele?
0
@tomek8756 Specyficzna uroda
0
@takisobiektos Nie no Luka zagra dzis na bank
4
Szkoda ze nie ma chociaz jednego meczu dla Europejczyków ale obejrzy się i tak.
4
PoPis ponad 70%.Mam wrazenie ze oni mogli by nic nie robić a i tak popracie z kosmosu.Ciekawe co za tym idzie.