2

@fart Maja szczęscie ze Giannis nie moze grac

1

@Emhyr A i tak ludzie wyzywają Tomka w co drugim meczu że jest z Madrytu

0

@arasz1819 Camavinga to chyba twój ulubiony plejer z Realu co Araszu

6

No i super.


0

@Emhyr No Frenkie miał być kimś takim

0

@Mixtape Ale nie w Realu.Nie dadzą mu tam grać.

1

@Emhyr Mam złudną nadzieje ze w next sezonie będzie solidny defensywny pomocnik a przed nimi Gavi i Pedri w formie

2

@Emhyr Raczej Frenkie bo Bernardo to zawodnik do pierwszego składu na PS a tam niech Yamal się rozwija

2

@Radioactive9705 Z @MesQueUnClub96 obejrzałbym mecz Carlosa Alcaraza z Novakiem Djokoviciem z Wimbledonu poprzedniego roku i przy okazji zjadł obiad

5

Nikola Jokić katem Lakers.


1

@fart Nie widze jak Milwaukee pokonuje Indianie

1

Plotki sa że Giannis może nie wrócic na ta serie.


0

@Nikarams Chcesz uznac oczywisty faul?

2

Jest i on


1

@Pawci023x Fani Barcelony by go nie znieśli.Bruno ma swój charakterek ale mało który zawodnik wkłada tyle serca w mecze co on.Mysle ze to głowny problem Manchesteru ze nie ma tam ambicji i zaangazowania.

1

@barcelonaLM W lepszym zespole więcej by się o nim mówiło.Ten zespół zabija jego ambicje i umiejętnośći.

2

Sofascore nie zawsze wszystko pokazuje ale bardzo często odzwierciedla skill danego zawodnika.


3

@barcelonaLM On to robi na takim luzie jakby grał u siebie przed domem z rodzinką

2

Znakomity Paulo Banchero a to jego drugi rok w lidze.


0

@MesQueUnClub96 Ale przynajmniej trochę odpoczywa a Luke zajadą graniem cały czas.Przeciez 90% czasu on ma piłke w rękach u Mavs.

0

@MesQueUnClub96 Pytanie ile wytrzyma takiej intensywnośći gdy obrona Clippers będzie jeszcze bardziej naciskać a Leonard złapie rytm

1

@Bocheno1 W sumie dobre pytanie

5

@MesQueUnClub96 Niestety myślalem ze spokojnie obejrze a pozniej sobie przypomnniałem o tobie

3

Carlitos wraca i wraca show. @mekston


3

Bahama.


8

Kolejny raz zniósł jajo.

1

@zadafcb Widzialem to,brzydkie zachowanie

3

Pokazał dlaczego jest najbardziej dominującym zawodnikiem w lidze gdy ma zdrowie.No potwór. @BartqRKO @takisobiektos @fart


6

Szef.


0

@arasz1819 Moim zdaniem ograniczanie talentu Bellinghama tylko do dobijania to nonsens.To naprawde jest świetny piłkarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?