Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@fart Maja szczęscie ze Giannis nie moze grac
1
@Emhyr A i tak ludzie wyzywają Tomka w co drugim meczu że jest z Madrytu
0
@arasz1819 Camavinga to chyba twój ulubiony plejer z Realu co Araszu
6
No i super.
0
@Emhyr No Frenkie miał być kimś takim
0
@Mixtape Ale nie w Realu.Nie dadzą mu tam grać.
1
@Emhyr Mam złudną nadzieje ze w next sezonie będzie solidny defensywny pomocnik a przed nimi Gavi i Pedri w formie
2
@Emhyr Raczej Frenkie bo Bernardo to zawodnik do pierwszego składu na PS a tam niech Yamal się rozwija
2
@Radioactive9705 Z @MesQueUnClub96 obejrzałbym mecz Carlosa Alcaraza z Novakiem Djokoviciem z Wimbledonu poprzedniego roku i przy okazji zjadł obiad
5
Nikola Jokić katem Lakers.
1
@fart Nie widze jak Milwaukee pokonuje Indianie
1
Plotki sa że Giannis może nie wrócic na ta serie.
0
@Nikarams Chcesz uznac oczywisty faul?
2
Jest i on
1
@Pawci023x Fani Barcelony by go nie znieśli.Bruno ma swój charakterek ale mało który zawodnik wkłada tyle serca w mecze co on.Mysle ze to głowny problem Manchesteru ze nie ma tam ambicji i zaangazowania.
1
@barcelonaLM W lepszym zespole więcej by się o nim mówiło.Ten zespół zabija jego ambicje i umiejętnośći.
2
Sofascore nie zawsze wszystko pokazuje ale bardzo często odzwierciedla skill danego zawodnika.
3
@barcelonaLM On to robi na takim luzie jakby grał u siebie przed domem z rodzinką
2
Znakomity Paulo Banchero a to jego drugi rok w lidze.
0
@MesQueUnClub96 Ale przynajmniej trochę odpoczywa a Luke zajadą graniem cały czas.Przeciez 90% czasu on ma piłke w rękach u Mavs.
0
@MesQueUnClub96 Pytanie ile wytrzyma takiej intensywnośći gdy obrona Clippers będzie jeszcze bardziej naciskać a Leonard złapie rytm
1
@Bocheno1 W sumie dobre pytanie
5
@MesQueUnClub96 Niestety myślalem ze spokojnie obejrze a pozniej sobie przypomnniałem o tobie
3
Carlitos wraca i wraca show. @mekston
3
Bahama.
8
Kolejny raz zniósł jajo.
1
@zadafcb Widzialem to,brzydkie zachowanie
3
Pokazał dlaczego jest najbardziej dominującym zawodnikiem w lidze gdy ma zdrowie.No potwór. @BartqRKO @takisobiektos @fart
6
Szef.
0
@arasz1819 Moim zdaniem ograniczanie talentu Bellinghama tylko do dobijania to nonsens.To naprawde jest świetny piłkarz.