Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Duzo emocji i jutro walka o mistrzostwo Polski.
1
@MesQueUnClub96 Zresztą nie będzie tego bo Boston awansuje.Tak musi być.
2
@MesQueUnClub96 Cavs spokojnie mogą ograć Miami bez Jimmego
3
To był Rafa prime.
5
Swoja droga Rafa notowany obecnie na 512 miejscu w rankingu pokonał Alexa z 11 miejscem w rankingu.
0
@TR3YWAY Niby tak ale juz dzisiaj grali o nic a Kane i tak gra
0
Jest to do zrobienia albo przynajmniej do wyrównania rekordu.
1
@mekston Ciekawe kto dalej zajdzie Hubert czy Rafix
2
@MesQueUnClub96 Presja faworyta go przygniotła
4
@Herato Tak ale dopiero po zakończeniu kariery dostanie
5
Rafa Nadal w trzeciej rundzie turnieju ATP w Madrycie.Zmierzy się z Argentyńczykiem Pedro Cachinem. @mekston @barcelonaLM
0
@arasz1819 Nie wiem.W tym zespole zawsze ktoś coś spieprzy.Tu ktos zle poda,zle pobiegnie czy słabo uderzy.Ciezko na to się patrzy.Ile mozna przegrywac ze samym sobą.
2
Ale że Bruno po takim meczu nie ma przynajmniej 2 asyst na koncie to porażka.Tym partaczom chyba trzeba podac na pustą z metra by coś trafili.
1
@AFA Dzisiaj strzelil 1 bramke w Premier League w tym sezonie,wielki dzien
0
Klasik Manchester czyli karny dla rywali
2
@mekston Tak ze soba
3
Przełamanie na starcie zawsze fajny widok
2
@P33ck Walka o króla strzelców zapowiada się wyborna
3
@budel17 Rafa nawet z 2022 zrobiłby mu tutaj dwa razy po 6:2
1
@mekston Duzo energi wkłada i secik wpadł
2
Troche lipa dla Alexa ze nie moze wygrac z Nadalem ktory mu przebija piłki a nie serwuje xd
1
Te podania Rafy nie mają totalnie mocy.Naprawdę cięzko się tak gra.
2
@FcPortoFan1999 Klapsa dopiero dostanie w nastepnym tygodniu
2
Ten ułamek geniuszu pewnie zostanie z nim do końca życia ale niestety zdrowia i fizyczności juz nie odzyska.
1
@MesQueUnClub96 Kiedys pewnie by tak bylo ale teraz Rafa juz cierpi nawet z tymi gorszymi rywalami
3
Ważny gemik dla Nadala.Bardzo dużo kosztuje go każdy punkt i to widać.
1
@Sulimo Miał wczsniej juz podobno problemy z sercem
0
@MesQueUnClub96 Nie taki ewidetny dodi ale out,szkoda tego pkt
0
@MesQueUnClub96 Chyba pełny stadion go paraliżuje troche
1
@Jarema2000 polsatsport3