1

@Pawci023x Truth or Dare

1

@arasz1819 Pedri zrobił się trochę takim piłkarzem momentów.Błyśnie i znika.Pewnie wieczne urazy też nie pomagają od kilku lat.

0

@arasz1819 Mysle ze tak czy siak United będzie miec nowego trenera.Ten nowy wlasciciel chce postawić na cos swojego

1

@GeneralXavi To największy atut Bellinghama czyli jego gra wygląda jakby był weteranem a nie 20-latkiem.

0

@arasz1819 Frenkie out?

1

Ciekawa opinia. @fart


0

@arasz1819 Ta tarcza wspólnoty w Anglii ma bardzo mały prestiż.Czesto nawet tam nie graja najlepsze składy.Puchar Anglii zgoda.

0

@arasz1819 Wiesz Araszu jaki futbol bywa brutalny i moze się okazać ze Arteta przez 5 lat wygra tylko Puchar Anglii.

0

@barcelonaLM Pytanie co obecnie oznacza świetny sezon dla Barcy.Mistrz ligi+cos?

1

Raczej Arsenal nie wygra wszystkiego do końca a nawet jak wygra do City musi zgubic punkty.


7

Ależ to była fajna drużyna.Szkoda że tak krótko trwała.


0

Bez Giannisa Milwaukee tego nie wygra.


1

Leon wchodzi na zagrywke i 2 asy i cyk meczyk się kończy.Wybitna jednostka.

1

@JimMorrisonFCB Pewnie podobnie co teraz

5

Następny pojedynek powie czy Rafa jest gotowy na cokolwiek.


3

TAA chyba juz na wakacjach


0

@Afterlife Fioletowy

3

@MesQueUnClub96 Bo przegrali jeden mecz gdzie Miami rzuciło ponad 20 trójek na 50%?Na spokojnie dodi.

3

Ależ close było.


1

@PatrykBarca Kiedys wszystkie kluby z topu sie nim interesowały ale pozniej słuch o nim zaginął

1

Piękne slowa Cheta.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@zodiak_10 Szczerze każdy sezonowiec już po tylu kompromitacjach spakował walizke.Obecnie w Barcelonie już ich nie ma bo tu jest brak sukcesów z wyłączeniem 2023 i wygranej ligi.Sezonowcy byli gdy był Messi i Barcelona była na tronie.

5

Holy shit @fart @BartqRKO @takisobiektos


1

Brawo Naz.Super sezon zarówno pod katem ofensywnym jak i defensywnym.Szkoda kontuzji Malika Monka.


0

@Aragorn33 No ta wypowiedz Laporty to już wgl kompromitacja.Ciekawy sezon się zapowiada.

0

@Aragorn33 Tu się nic nie klei tzn chyba ze Laporta z Xavim tak postanowili wczesniej bo inaczej wyglada to koślawo.

0

@PatrykBarca Nie wiem po co uderzasz w Ten Haga jak temat jest o Xavim.Fakty są takie ze jedynym sposobem Xaviego na ratowanie sezonu Barcelony było ogłoszenie publiczne o odejsciu.Kiedy Barcelona już o nic nie gra można ogłosić ze jednak zostaje.Ja bym chciał więcej argumentowych sportowych na boisku niz emocjonalnych.

2

@MesQueUnClub_87 Gdyby Xavi nie był Xavim już dawno by go nie było w Barcelonie.

0

@Derean Wiesz czemu wyciągnął?Bo jego jedynym rozwiązaniem było powiedziec ze odchodzi by piłkarze mieli motywacje do grania.Ile razy mozna tak robić?Gdzie tu sens jakiegokolwiek trenowania?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?