Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Chucky Juz za pozno bo Yamal ma PS a na ławke się nie zgodzi.W srodku pola tez sa ludzie do gry.
1
@fart Kazda druzyna ma klasowego rozgrywającego.Bez tego choćby Victor był Shaqiem to SAS nie pójdą do przodu.
1
Ciekawe na jakim poziomie będzie Victor w nastepnym sezonie.W jakich nagrodach będzie się liczył.Czy klub stworzy mu lepsze srodowisko do wygrywania.Tyle pytan a tak mało odpowiedzi.
1
@Ojciec5tkidzieci Szkoda Zaksy ale kazdy klub ma swoje kryzysy
0
@MesQueUnClub96 Mysle ze PSG się cofnie i nie bedzie chciało prowadzic meczu.Nie z tym srodkiem pola.
0
@MesQueUnClub96 Cały sezon Luczno cwiczy kontry do perfekcji.W większosci tak padają ich bramki a Xavi lubi przegrac tak jak z Realem.
0
@blakkudium Znowu PSG zagra na kontry i Xavi bedzie w szoku ze dostał trójke
0
Jimmy gotowy na play-INY.
0
KAT pewnie załapie się jeszcze na 2 mecze sezonu regularnego.
3
@Popitek12 Tylko Paris Hilton
0
@mekston Szkoda zawsze tego Garrosa.Po tym 1:1 zaczął łapać wiatr w żagle.Kto wie jakby to się skończyło.
4
Ależ Carlos wykręcil procenty w 2023 na mączce.Nowy król cegły. @mekston @barcelonaLM
1
Hmm Sixth Man of the Year Award dla Reida bardzo prawdopodobny ze wzgledu na kontuzje Monka.
0
Pelikany wygrywają z Suns a blok Ziona na KD ozdobą meczu
1
@fart Haliburton po tej kontuzji jest innym zawodnikiem.Masakra jakas.Jakby grał jego kuzyn albo rbat.
1
@fart Przydałoby im sie takie zwyciestwo po słabym meczu z Phoenix a Lakers pewnie jeszcze mysla o 6 miejscu.
0
@fart Wilki bez Kata to nie to samo a maja mecze z Lakers,Denver,Phoenix
0
@MesQueUnClub96 Takze no finały dla Dallas chyba nie w tym roku
0
@MesQueUnClub96 @takisobiektos @fart Dodam ze wygrany z pary LAC/Dallas zmierzy sie w next z Denver jesli domkną konferencje ;v a raczej to zrobia bo maja easy terminarz
0
@takisobiektos LAC ma u siebie Utah i Rockets ktorzy juz o nic nie graja i 2 mecze z Phoenix w tym jeden u siebie wiec musieliby przegrac 3 mecze a Dallas wygrac wszystko do konca by spaść
3
@takisobiektos LAC raczej juz pewne 4 miejsce maja i przewage parkietu
0
A wystarczyło trafić jednego wolnego z dwóch.Ma szczęście Jabari ze to mało znaczący mecz dla nich bo i tak juz sa bez szans praktycznie.W play offach takie coś by zabolało.
0
@takisobiektos Zaciąl sie na chwile chyba
0
Pięknie to zrobił.Ta perspektywa jeszcze bardziej to oddaje.
1
@MesQueUnClub96 FFV i tak dał szanse jeszcze Dallas z tym pudlem wolnego
1
Kleber ma czyściutką trójke i pudło.Świetny pass Luki.
0
@MesQueUnClub96 Nie tylko dzisiaj.Ma świetny sezon.
1
@takisobiektos Mocna krytyka ostatnio podziałała pozytywnie
1
No to tylko Kyrie potrafi zrobić.GOAT ball handler.
1
@MesQueUnClub96 Luka faule a Kyrie odpoczynek na chwile