2

@Chucky Juz za pozno bo Yamal ma PS a na ławke się nie zgodzi.W srodku pola tez sa ludzie do gry.

1

@fart Kazda druzyna ma klasowego rozgrywającego.Bez tego choćby Victor był Shaqiem to SAS nie pójdą do przodu.

1

Ciekawe na jakim poziomie będzie Victor w nastepnym sezonie.W jakich nagrodach będzie się liczył.Czy klub stworzy mu lepsze srodowisko do wygrywania.Tyle pytan a tak mało odpowiedzi.


1

@Ojciec5tkidzieci Szkoda Zaksy ale kazdy klub ma swoje kryzysy

0

@MesQueUnClub96 Mysle ze PSG się cofnie i nie bedzie chciało prowadzic meczu.Nie z tym srodkiem pola.

0

@MesQueUnClub96 Cały sezon Luczno cwiczy kontry do perfekcji.W większosci tak padają ich bramki a Xavi lubi przegrac tak jak z Realem.

0

@blakkudium Znowu PSG zagra na kontry i Xavi bedzie w szoku ze dostał trójke

0

Jimmy gotowy na play-INY.


0

KAT pewnie załapie się jeszcze na 2 mecze sezonu regularnego.


3

@Popitek12 Tylko Paris Hilton

0

@mekston Szkoda zawsze tego Garrosa.Po tym 1:1 zaczął łapać wiatr w żagle.Kto wie jakby to się skończyło.

4

Ależ Carlos wykręcil procenty w 2023 na mączce.Nowy król cegły. @mekston @barcelonaLM


1

Hmm Sixth Man of the Year Award dla Reida bardzo prawdopodobny ze wzgledu na kontuzje Monka.

/photo/1

0

Pelikany wygrywają z Suns a blok Ziona na KD ozdobą meczu

1

@fart Haliburton po tej kontuzji jest innym zawodnikiem.Masakra jakas.Jakby grał jego kuzyn albo rbat.

1

@fart Przydałoby im sie takie zwyciestwo po słabym meczu z Phoenix a Lakers pewnie jeszcze mysla o 6 miejscu.

0

@fart Wilki bez Kata to nie to samo a maja mecze z Lakers,Denver,Phoenix

0

@MesQueUnClub96 Takze no finały dla Dallas chyba nie w tym roku

0

@MesQueUnClub96 @takisobiektos @fart Dodam ze wygrany z pary LAC/Dallas zmierzy sie w next z Denver jesli domkną konferencje ;v a raczej to zrobia bo maja easy terminarz

0

@takisobiektos LAC ma u siebie Utah i Rockets ktorzy juz o nic nie graja i 2 mecze z Phoenix w tym jeden u siebie wiec musieliby przegrac 3 mecze a Dallas wygrac wszystko do konca by spaść

3

@takisobiektos LAC raczej juz pewne 4 miejsce maja i przewage parkietu

0

A wystarczyło trafić jednego wolnego z dwóch.Ma szczęście Jabari ze to mało znaczący mecz dla nich bo i tak juz sa bez szans praktycznie.W play offach takie coś by zabolało.

0

@takisobiektos Zaciąl sie na chwile chyba

0

Pięknie to zrobił.Ta perspektywa jeszcze bardziej to oddaje.


1

@MesQueUnClub96 FFV i tak dał szanse jeszcze Dallas z tym pudlem wolnego

1

Kleber ma czyściutką trójke i pudło.Świetny pass Luki.

0

@MesQueUnClub96 Nie tylko dzisiaj.Ma świetny sezon.

1

@takisobiektos Mocna krytyka ostatnio podziałała pozytywnie

1

No to tylko Kyrie potrafi zrobić.GOAT ball handler.


1

@MesQueUnClub96 Luka faule a Kyrie odpoczynek na chwile

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?