0

Rudy pewniakiem do nagrody obrońcy roku.


0

To Detroit to jest taka żenada koszykówki pod każdym względem


0

@Qlimax86 Wyjezdzam do wuja do Irlandii

2

@Danny Gaucho Cristiano znowu najlepszy

2

Aj ten Kyrie.Dla niego mozna by przychodzić na mecze.


0

@MesQueUnClub96 To jak ty Novaka i Huberta dodi prawda

2

Dymy dymy


0

@Visca_barca Spurs nie oddadzą nigdy Wembiego a on sam chyba jest zakochany w tej organizacji

4

Ale Wemby gra basket.Teraz tylko dobry draft i postarac się o gwiazde na rozgeraniu (marzenie to Trae Young albo Donovan Mitchell według mnie) i spokojnie można walczyć o coś więcej.


0

@BartqRKO Mi akurat mega siędzą te czerwone a parkiet tez fajny

5

Klasyk Joker na parkiecie.Moze punktowac,zbierac i asystowac jednoczesnie.Wszystko w jego mozolnym tempie ale i tak bez szans na obrone.

5

@Emhyr Suarez,Benz,Lewy i Kane.Pucharu robia tu robote.

5

Phoenix wygrywają z Lakers a Nurkić zdecydowanie MVP meczu.Ile piłek wyciągnął z pod kosza to jego.


3

Tez prawda.Im szybciej się nauczą grac bez Kyliana tym lepiej.I tak długo był w tym PSG.


3

@Dawidfcb1998 Nie brał udziału w akcji

14

Nie ma szans na spalonego bo Rudiger totalnie olał to podanie.Nawet nie skoczył więc nie ma mowy o jakiejkolwiek absorbcji.

3

Cały Modrić.Niby dziadek ale wciąz ma to uderzenie.
https://x.com/FootColic/status/1761869416390709299

0

Nieprzypadkowo Sevilla ma 15 miejsce w lidze.Oby sie odbudowali w next sezonie.

2

Ale to jest żyrafa.Niesamowcie gibki.


0

@Faro W sumie to jest ciekawe bo Realu jest najwięcej xd

8

Kibicowanie tak popularnym druzynom jak Real czy Barca jest normalne ale wtedy wypadałoby odpuścic komentowanie tych drużyn.Strasznie irytuje to jak jest to aż nadto wyczuwalne u komentatorów.W koncu to piłka klubowa a nie reprezentacyjna.

4

Wygrywał wielkie trofea ale to chyba zapamięta jako jedno z największych.Praktycznie rezerwami opykał Chelsea.

0

@Roobo No w Premier League pewnie Xavi już byłby weryfikowany ale to jest naszczęście La Liga

5

Lakers vs Suns o 21:30 czasu polskiego.Transmisja w c+ jakby ktoś chciał obejrzeć.


0

A tutaj jest spalony


1

Gakpo to tak bierze udział w akcji ze iks de


1

@MesQueUnClub96 Spalony dodi

16

Sergio robota do zrobienia


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?