Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
LeBron z 40 000pkt na koncie.
1
@barcelonaLM Nie chce konczyc kariery w takim stylu ale bardzo ciezki poczatek roku
4
Zobaczymy co z tego będzie.Napewno bardzo chce grać ale ten organizm jest chyba już na limicie.
37
Ale Carlo mialeś nie rozmawiać o sędziach noo
https://x.com/JBellinghamZone/status/1764058375464067319
1
@macio_944 Futbol uczy pokory ale no raczej bez szans tzn zobacz terminarz Barcy to sa tam ciezary
7
@VegetaPolska Vegeta jakbycie przegrali po raz drugi z Xavim mistrza to chyba klub do usunięcia
2
King James już gotowy na 40k
2
@norbi77 Ale to prawda,nie mów mi ze nie bylbys wkurzony jakby to by była dla Barcy
4
Swoją droga zakończyć mecz w takim momencie mógł tylko sędzia z Hiszpanii.Przynajmniej nie jest nudno ;v
1
@FcPortoFan1999 @mekston De Bruyne rozegrał tylko 7 meczy w lidze więc tylko Salah
2
@Sysia11 To profil Messiego więc raczej pierwszy z ławki będzie
0
@FcPortoFan1999 Za stary już bedzie i pewnie pogra do 41-42 lat
1
@AFA Jedno słowo go opisuje czyli chaotyczność
1
@AFA To Jackson więc 50/50
6
LeBron James prawdopodobnie dziś przejdzie do historii jako pierwszy zawodnik który zdobył 40 000 pkt w NBA.Lakersi graja o 2:30 polskiego czasu z Denver.Transmisja w canał+.
8
Dzikus Adama
8
Bramka Darwina a MacAllister z asystą
https://x.com/centregoals/status/1763971726239572247
1
Liverpool brama w 99 minucie
0
@adi7adi8 Kogo oni beda miec za Szymurke bo on chyba w Zaksie
1
@mekston Jakby to powiedział Michał Kucharczyk fatalny.Nie jest to poziom Lewisa i powinien więcej wyciągnąc niz te 8 9 czy tam 10 miejsce i kwalifikacje to samo
2
@adi7adi8 Z Fornalem ale to by chodziło a na ataku Kaczmarinho
2
Ale to by było kongo u nas w Lublinie.Idziesz na mecz LUKU Lublin a tu Wilfredo Leon.
1
@mekston Ale się uczepileś Sir Lewisa mekstonie
1
Ah ten George
0
@mekston Nawet jesli nie będzie az tak wesoło to pewnie większe szanse na coś niz w mercu
0
@mekston Wielki Charles
0
@mekston No i Douglas Luiz w swietnej formie
1
@Alan_fcbfan No jak Perez nie spieprzy nic to raczej bedzie się kręcił na tym 2-4
3
@budel17 Dlatego o 18:30 klasyk Premier League Luton vs AV
1
@Alan_fcbfan Większosc pewnie takich będzie tzn raczej walka o 3-5 miejsce