Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Tez prawda.Im szybciej się nauczą grac bez Kyliana tym lepiej.I tak długo był w tym PSG.
3
@Dawidfcb1998 Nie brał udziału w akcji
3
@Messibestplayerintheworld Zobacz co robi Rudiger
https://x.com/FootColic/status/1761869416390709299
14
Nie ma szans na spalonego bo Rudiger totalnie olał to podanie.Nawet nie skoczył więc nie ma mowy o jakiejkolwiek absorbcji.
3
Cały Modrić.Niby dziadek ale wciąz ma to uderzenie.
https://x.com/FootColic/status/1761869416390709299
0
Nieprzypadkowo Sevilla ma 15 miejsce w lidze.Oby sie odbudowali w next sezonie.
2
Ale to jest żyrafa.Niesamowcie gibki.
0
@Faro W sumie to jest ciekawe bo Realu jest najwięcej xd
8
Kibicowanie tak popularnym druzynom jak Real czy Barca jest normalne ale wtedy wypadałoby odpuścic komentowanie tych drużyn.Strasznie irytuje to jak jest to aż nadto wyczuwalne u komentatorów.W koncu to piłka klubowa a nie reprezentacyjna.
4
Wygrywał wielkie trofea ale to chyba zapamięta jako jedno z największych.Praktycznie rezerwami opykał Chelsea.
0
@Roobo No w Premier League pewnie Xavi już byłby weryfikowany ale to jest naszczęście La Liga
5
Lakers vs Suns o 21:30 czasu polskiego.Transmisja w c+ jakby ktoś chciał obejrzeć.
0
A tutaj jest spalony
1
Gakpo to tak bierze udział w akcji ze iks de
1
@MesQueUnClub96 Spalony dodi
16
Sergio robota do zrobienia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@AFA Wedlug mnie czerwo i to zdecydowane
4
Człowiek po cichu wierzy ze moze Motor by już w tym sezonie pokusił się o awans do ekstraklasy.
0
@mekston Liverpool na spokojnie 2:0
0
Steph Curry>Michael Jordan
2
Piękny wjazd Edwardsa.
9
Jedna z najlepszych akcji Mameda w KSW
https://x.com/kreciktoja/status/1761478334687400101
5
Ale akcja Banchero.Wiadomo Detroit ale ładnie to zagrał.Jak weteran.
3
@barcelonaLM Rafa na twardej przed kontuzjami miał mega potencjał
0
Pytanie z kim
1
@MESSIah16 Luka musiałby by być top3 druzynowo by sie liczyc
10
Indywidualnie wybitny sezon.
https://x.com/MunichFanpage/status/1761471109654872312
3
Kane w tym sezonie ma więcej bramek niz rozegranych meczy w bundeslidze.Niezle jak na debiut w bundeslidze.
1
@MesQueUnClub96 Prime Ribery czy prime Robben?