4

@MesQueUnClub96 Dla zawodników dodi mysle ze wciąz ma bo jest to pewne docenienie ze mozesz tam wystąpić + bonusy w kontrakcie

0

Dame Lillard starterem to troche żarcik kosztem Brunsona.


0

@MesQueUnClub96 No tak to prawda ze jest celniejszy

2

@MesQueUnClub96 Wygrywanie wlasnego podania to podstawy w tenisie dodi

1

@MesQueUnClub96 Novak dzis nie ma argumentów.Za wolny i ślamazarny.Chyba ze cos nagle mu przeskoczy jak Zielińskiemu.

1

@adi7adi8 Ładnie Sinner strzelił.Mało brakowało.

0

@Barca_Big_Moment Nie no Novak jest artysta pod wieloma względami ale dziś nie jest jego dzien

1

@adi7adi8 Dawno nie widzialem by Novak ugrał 3 gemy w 2 sety

2

Medicial chyba moze tylko uratować ten mecz

1

@MesQueUnClub96 No mówisz dodi ze sie ogarnie ale po drugiej stronie nie ma Taylora Fritza

0

@MesQueUnClub96 Póki co niech wygra jakies podanie Jannika

0

@MesQueUnClub96 Jego juz nie ma dodi 2 w drugim secie

1

Szok i niedowierzanie.Sinner serwuje po set nr2.

3

Novak dziś wygląda jakby chlał cały weekend albo wrócił z roboty z kopalni

1

@takisobiektos Ale tez giga trejd to pewnie Murray ale czy to az tak ich zmieni to nie wiem.Nie pasuje mi jakos ta druzyna zarówno w ataku jak i w obronie.Ich dobre mecze to jak Davis i LeBron mają giga mecze a pierwszy gra w kratke w play offach a drugi ma 39 lat

0

@takisobiektos I tak Lakersi jak nie zrobią jakiegos giga trejdu to 1 runda a jeszcze musza awansowac z play in

2

@MesQueUnClub96 Moze juz mu sie nie chce grac i jedzie do Jokicia grac w NBA

1

@adi7adi8 Jaki ogień na serwisie Włocha

0

@MesQueUnClub96 Jak wejdzie na kort bo póki co to go nie ma

0

Ciekawie się robi.Sinner łamie Novaka w drugim secie.

0

@takisobiektos Jakos wejsc do play inów muszą

1

@budel17 Bardzo mocny jest na hardzie.

1

Chyba jeden z najgorszych setów Novaka w karierze.Totalnie jak nie on.

0

@ArterkHD Nie robi praktycznie żadnych błędów i trafia wszystko z podania

2

@adi7adi8 Set Zvereva z Alcarazem identyko

0

Strasznie dominujący jest dzis Sinner.I mamy 5:1 i serwuje po set.

0

@takisobiektos Zalezy czy Sinner będzie potrafił trzymac podanie.On na tym turnieju serwuje naprawde dobrze ale nie grał z nikim konkretnym oprócz powiedzmy Rublova

0

Sinner łamie Novaka na starcie.

1

@takisobiektos Ładnego air bala strzelil z rogu.Nie moge się przekonac do wilków ze nawet jesli zajmą 1 miejsce to czy przejda pierwsza runde czy bedzie choke.Ta obrona momentami wygląda fantastycznie ale ten atak bardzo często zawodzi jak KAT i wlasnie ANT nie mają dobrego dnia.

0

@takisobiektos Wlasnie oglądałem koncówke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?