Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MesQueUnClub96 Dla zawodników dodi mysle ze wciąz ma bo jest to pewne docenienie ze mozesz tam wystąpić + bonusy w kontrakcie
0
Dame Lillard starterem to troche żarcik kosztem Brunsona.
0
@MesQueUnClub96 No tak to prawda ze jest celniejszy
2
@MesQueUnClub96 Wygrywanie wlasnego podania to podstawy w tenisie dodi
1
@MesQueUnClub96 Novak dzis nie ma argumentów.Za wolny i ślamazarny.Chyba ze cos nagle mu przeskoczy jak Zielińskiemu.
1
@adi7adi8 Ładnie Sinner strzelił.Mało brakowało.
0
@Barca_Big_Moment Nie no Novak jest artysta pod wieloma względami ale dziś nie jest jego dzien
1
@adi7adi8 Dawno nie widzialem by Novak ugrał 3 gemy w 2 sety
2
Medicial chyba moze tylko uratować ten mecz
1
@MesQueUnClub96 No mówisz dodi ze sie ogarnie ale po drugiej stronie nie ma Taylora Fritza
0
@MesQueUnClub96 Póki co niech wygra jakies podanie Jannika
0
@MesQueUnClub96 Jego juz nie ma dodi 2 w drugim secie
1
Szok i niedowierzanie.Sinner serwuje po set nr2.
3
Novak dziś wygląda jakby chlał cały weekend albo wrócił z roboty z kopalni
1
@takisobiektos Ale tez giga trejd to pewnie Murray ale czy to az tak ich zmieni to nie wiem.Nie pasuje mi jakos ta druzyna zarówno w ataku jak i w obronie.Ich dobre mecze to jak Davis i LeBron mają giga mecze a pierwszy gra w kratke w play offach a drugi ma 39 lat
0
@takisobiektos I tak Lakersi jak nie zrobią jakiegos giga trejdu to 1 runda a jeszcze musza awansowac z play in
2
@MesQueUnClub96 Moze juz mu sie nie chce grac i jedzie do Jokicia grac w NBA
1
@adi7adi8 Jaki ogień na serwisie Włocha
0
@MesQueUnClub96 Jak wejdzie na kort bo póki co to go nie ma
0
Ciekawie się robi.Sinner łamie Novaka w drugim secie.
0
@takisobiektos Jakos wejsc do play inów muszą
1
@budel17 Bardzo mocny jest na hardzie.
1
Chyba jeden z najgorszych setów Novaka w karierze.Totalnie jak nie on.
0
@ArterkHD Nie robi praktycznie żadnych błędów i trafia wszystko z podania
2
@adi7adi8 Set Zvereva z Alcarazem identyko
0
Strasznie dominujący jest dzis Sinner.I mamy 5:1 i serwuje po set.
0
@takisobiektos Zalezy czy Sinner będzie potrafił trzymac podanie.On na tym turnieju serwuje naprawde dobrze ale nie grał z nikim konkretnym oprócz powiedzmy Rublova
0
Sinner łamie Novaka na starcie.
1
@takisobiektos Ładnego air bala strzelil z rogu.Nie moge się przekonac do wilków ze nawet jesli zajmą 1 miejsce to czy przejda pierwsza runde czy bedzie choke.Ta obrona momentami wygląda fantastycznie ale ten atak bardzo często zawodzi jak KAT i wlasnie ANT nie mają dobrego dnia.
0
@takisobiektos Wlasnie oglądałem koncówke