3

@mekston 6:0 Fedexem i Nole na Garrosie

2

Czy Hurkacz pokonalby Sinnera w finale? @MesQueUnClub96

1

@mekston Strasznie podobny mecz do Saszy z Carlosem.

1

@mekston Chociaż Zverev tez zaimponowal ale czuje ze Med go wezmie dzis

2

@mekston I chyba bede mu kibicował w tym finale.Niesamowity postęp zrobił wzgledem tamtego roku a szczególnie pierwszej połówki.

1

@mekston Dzis nie dał sie ani razu przełamać

21

Jannik Sinner w finałe AUS Open 2024!.Biorąc pod uwage cały mecz całkowicie zasłuzył ten awans.Oprócz trzeciego seta który był bardzo równy to Włoch całkowicie zdominował Serba.

@mekston @adi7adi8 @JimMorrisonFCB @FcPortoFan1999 @barcelonaLM

1

@mekston Zdecydowanie tak

0

@mekston Zasługuje na to.

0

Jesli Sinner niczego nie odwali to domyka ten mecz.4:1 dla Włocha.

0

@tbas Ma tego gema i praktycznie mecz na tacy

1

@Visca_barca Trafic do Detroit XD

1

Choke Serba z 40:0 i Sinner go łamie na 3:1.Kto wie czy nie najwazniejszy gem w tym meczu. @mekston

2

@ArterkHD Igrzyska są do 2 wygranych setów wiec tam bedzie się łatwiej przygotować + mączka

1

@mekston Chociaz Novak jeszcze ani razu go nie łamał w tym meczu

2

@mekston W sumie to i tak chyba najbardziej czekam na igrzyska.Niedość że na mączce co dodaje ekscytacji to jeszcze moze własnie Rafa zagra.

1

@mekston Pamiętam jak by to było dzisiaj gdy Med kasował Rafe na AUS i wydawało się ze juz po robocie

1

@mekston Dlatego tez tenis jest tak wyjątkowym sportem

2

@mekston Po tym zwycięstwie wrócila chec na oglądanie Wimbledona.Czekam w sumie na ten 2025.

2

@MesQueUnClub96 Daj juz spokój dodi z tym Wimbledonem

1

@MesQueUnClub96 No tak było w sumie.Sinner miał 5-4 w tb i 2 podania.

0

A teraz tylko Włoch moze zalowac pierwszego gema w 3 secie gdy Novak wciąż był słabiutki i wtedy można było go dobić przełamaniem.Tenis.

1

@MesQueUnClub96 A jak przegra to Sinner to goat

0

@takisobiektos Ma jeszcze set zapasu ale zobaczymy

0

@mekston Te dwa pierwsze sety były wyborne

0

Wydawało się ze Sinner ma ten mecz a tu set kolejny ale chyba trzeba spać

3

@MesQueUnClub96 Dopoki pilka w grze wszystko jest mozliwe

0

Fajnie ze nawet takie giga gwiazdy potrafią podziękować.



0

@MesQueUnClub96 Hurkacz by wygrał dzis z Sinnerem

0

Harrison Barnes vs Golden State


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?