Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 Dopiero skończyłem arkham city i teraz se pykne origins i potem knight.
0
Wemby vs najlepszy obronca NBA 2024
4
@MesQueUnClub96 Dodi NBA,NFL,tenis,pilka nozna,f1,siatkówka,ręczna,snoker,dart co jeszcze?
0
@takisobiektos Idk nie oglądałem bo dopiero do domciu wrócilem
0
@Firestone Araby podobno sa chetne
2
To będzie jego rok @mekston
4
Przemytnik
0
@Pawlak1992 To zalezy od zdrowia ale raczej tak
4
Mroczne momenty Danila.
3
@mekston Jak jemu nie siedzi podanie no to ma lote z turnieju
1
@MesQueUnClub96 @mekston ciekawe wnioski dodiego
9
Oprócz tego finału Sinner praktycznie zjadł ten turniej razem z Novakiem w pakiecie.Jeden set stracony do finału Włocha.
2
@MesQueUnClub96 Jak Hubert nie jest serwbotem to kto nim jest xd
0
@regatta52 Absolutnie nie
0
@MesQueUnClub96 Hubert wyniszczonego Meda nie dał rady ogarnąć
0
Danil najpierw przegral finał AUS prowadząc z Rafa 2:0 a teraz z Sinnerem.Oj bedzie miał co żałowac.
2
@BartqRKO Trafil dwa wolne na wagę zwycięstwa
4
Steph GOAT 3P Curry
0
A Draymond Green po raz kolejny nie panuje nad emocjami a podobno miał się zmienić.
0
Minnesota znowu zawiodła ale Ant niesamowicie lata.
2
@PatrychoO Topowa koszulka Szwabów
3
@KamQiX Nie chociaż lubie go
5
Nie mozna zapomnieć ze jutro finał AUS Open 2024.Mecz o dosyć przyjemnej porze a mianowicie 9:30 rankiem. @mekston @JimMorrisonFCB @adi7adi8 @barcelonaLM
0
@Szakalaka12369 Juz chyba nie jest czas na Ernesto.
9
Podziwiam wciąż pasje do futbolu Pepa.Mógłby już odpoczywac na jakiś Malediwach a wciąż jest ogień.
0
Chyba o to chodzi że nasi kopacze będą się bardziej starać wiedząc ze Xavi odchodzi pod koniec sezonu.Niezly impuls.
23
Rel
1
Bez sensu.Zamiast dać jakis impuls drużynie to będzie grana dalej stypa.
4
Barcelona gdy trzeba wygrać mecz
1
Swoją droga Laporta tak propsował Xaviego a jakby go zwolnił teraz to trochę się przyzna do błędu ale lepiej pozno niz wcale.