Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston W top10 okej jeszcze chociaz tu tez bierzemy pod uwage tylko ofensywnych zawodnikow?
2
@Kessie Szanuje opinie
0
@mekston Nie moze byc najlepszy z jednym mistrzostwem.Po prostu ci najwieksi mieli taki wplyw ze prowadzili swoje druzyny do mistrzostw.Nie mowie ze Salah tego nie robił ale to jest za malo wzgledem takiego Giggsa czy Rooneya.
4
@Rewolucja123 Jedyny Batman to Bale a Joker to Ledger.
0
@mekston Giggs ma 13 mistrzostw a Salah hmm 1?Musimy brac pod uwage trofea jeśli mowimy o najlepszych.United bylo tak mocne bo mieli miedzy innymi Giggsa.Salah jest genialny ale moim zdaniem nie idzie go porownac do Walijczyka ktory byl na tronie Premier League przez cala kariere.Salah gra za krótko wzgledem Giggsa a same staty to za malo.Inieata>Ozil
1
@HighestInTheRoom Zdecydowanie tak
3
O królowa
0
@SonBarcaGokuComeBack Messi i Jordan jednak krócej grali niz LeBron.James w wieku 39 lat wciaz jest topowy a Jordan juz nie gral w jego wieku (na powaznie)a Messi raczej juz gra for fun.Toma nie ocenie bo nie interesuje się nfl a Floyda nie biorę tu pod uwage bo chodzi o sport stricte druzynowy.
8
LeBron za kilka dni będzie miał 39 lat.Ciężko znaleść drugiego sportowca który miałby prime przez całą kariere.Można go nie lubić ale jest nieprawdopodobny.
2
AJ the champppp
1
Aj niezła forma.Jak Szwed nie wypali jakiegos lucky puncha to easy waleczka.
7
Cristiano razem z McGregorem na gali.
21
Klasa
2
@mekston Bruno raczej powinien miec najwięcej.Teraz ma AV u siebie i NF na wyjezdzie
9
Ależ babol sędziowski.Coś nieprawdopodobnego ze dalej są takie błędy.
38
Ładna i skromna chonika
0
@arasz1819 Mysle ze ma nad sobą ludzi z którymi nie ma jak zbytnio fikać
1
@P33ck Jak Fury podejdzie na serio to on ale zawiódł mnie ostatnią walka
1
@P33ck Zgadza się
2
@Piernik Niech zrobią podwyżki dla rambli a nie
1
@AFA90 Czy jestes kibicem poteznego Tottenhamu?
1
Dzis swoje pojedynki stoczą AJ i Wilder.Szkoda ze nie walczą ze soba ale i tak kozacka gala sie szykuje.
0
@mekston Ym Leverkuzen juz nie gra a Salah ostatni mecz dzis? a nie pozniej sie zaczyna ten puchar Afryki
0
@Herato W teori to nie są słabi piłkarze bo w tamtym sezonie grali solidnie ale no w tym nie ma nic pozytywnego
1
Nie wygląda to dobrze.Phoenix obecnie poza play inami a ich gra jest strasznie w kratke.Do tego kontuzje.
6
Jack wyjasnia.
0
@arasz1819 Ledwo sie wyrobilem hah
6
@arasz1819 Nie przesadzasz Araszu?
19
Mariusz idol
3
@barcelonaLM Dawno nie mialem takiego oczekiwania na mecz Rafy