0

@Keriox W sumie tutaj są starsi ludzie, którzy chcą besztać zawodników, pluć na nich, łamać i tak dalej, to Firpo przy nich aż tak źle nie wygląda

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@Blomqvist Neuer w swoim najlepszym okresie był potworem i wcale nie ustępuje w grze nogami Marcowi, być może nawet go przewyższa.

0

@Chwytliwy Ale mam chory scenariusz w głowie. Cutrone odchodzi z Milanu, w końcu wystrzeliwuje z potencjałem, robi furorę i wraca do Włoch.. do Juve ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Chwytliwy Cutrone za grosze, Correa ściągnięty za taką sumę, to aż boli.

2

@Bagsik88 No pokazał, tylko jemu się chciało w piłkę grać nie wliczając Ter Stegena.

0

@ProMILs A pady xboxe one pdp? Są tylko przewodowe i kosztują lekko ponad stówę.

0

@Ibra9PSP Legenda francuskiej sceny :')

4

@Chwytliwy Jeszcze traktują tak wychowanka, który pewnie dałby się pokroić za ten klub.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Nano22 Gorąco, żyć się nie da

1

Czyli w przyszłości jest szansa na jakieś trójkąty albo grochy na koszulce.

3

@Kajtek77 Pewnie się spóźni, ale będzie

8

@Kajtek77 Witam kierownika, już rozkładam rzeczy

21

@VandaI Villa.. ahhh, to jest David Villa! Legendy

9

@Socjopata Dla dobrych chłopaków, sztywniutko pamiętaj

2

@Lola120 Daje zgodę na spożycie napoju alkoholowego, w sumie jedno to nawet się nie liczy jako alkohol

8

@Forza_Juve Nieźle jak na dopiero drugi mecz w Juve

36

Romek nie ogarnął, że będą karne i się rozłączył. On i Hajto to chyba bracia.

81

De Ligt drugi mecz w Juve i już strzela, szacun

40

@ViscaBarca123 Z tym marketingiem w punkt. Gdzie nie spojrzysz, artykuły, posty, komentarze, prawie wszędzie powielane jest to, że był on "najbardziej utalentowanym zawodnikiem La Masii, nowym Messim". Dobry rozgłos i możesz być kim chcesz.

11

@BarcaInfo Kolejny sezon w PSG się szykuje. A wszystko przez swoją głupotę.

0

Kop w plecy, ręka, czerwo, typowy Real. Brawo Arsenal, lecone z nimi.

10

@Cave Filip to klasa.

3

@TheMugShot Kozacko, tak czułem, że z zaskoku zarzuci.

0

@MatiFCB2000 Dziwne, że nikt go nie utemperował

5

Jest Ivan, jest piłeczka i grają chłopaki no co

8

Narzekający na narzekających, ahh.. La Rambla wróciła

0

@Polnar W tej sytuacji Alena

7

Barkley nam strzelił, a asystował Alonso, ale combo bolesne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?