Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Keriox W sumie tutaj są starsi ludzie, którzy chcą besztać zawodników, pluć na nich, łamać i tak dalej, to Firpo przy nich aż tak źle nie wygląda
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@Blomqvist Neuer w swoim najlepszym okresie był potworem i wcale nie ustępuje w grze nogami Marcowi, być może nawet go przewyższa.
0
@Chwytliwy Ale mam chory scenariusz w głowie. Cutrone odchodzi z Milanu, w końcu wystrzeliwuje z potencjałem, robi furorę i wraca do Włoch.. do Juve ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Chwytliwy Cutrone za grosze, Correa ściągnięty za taką sumę, to aż boli.
2
@Bagsik88 No pokazał, tylko jemu się chciało w piłkę grać nie wliczając Ter Stegena.
0
@ProMILs A pady xboxe one pdp? Są tylko przewodowe i kosztują lekko ponad stówę.
0
@Ibra9PSP Legenda francuskiej sceny :')
4
@Chwytliwy Jeszcze traktują tak wychowanka, który pewnie dałby się pokroić za ten klub.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Nano22 Gorąco, żyć się nie da
1
Czyli w przyszłości jest szansa na jakieś trójkąty albo grochy na koszulce.
3
@Kajtek77 Pewnie się spóźni, ale będzie
8
@Kajtek77 Witam kierownika, już rozkładam rzeczy
21
@VandaI Villa.. ahhh, to jest David Villa! Legendy
9
@Socjopata Dla dobrych chłopaków, sztywniutko pamiętaj
2
@Lola120 Daje zgodę na spożycie napoju alkoholowego, w sumie jedno to nawet się nie liczy jako alkohol
8
@Forza_Juve Nieźle jak na dopiero drugi mecz w Juve
36
Romek nie ogarnął, że będą karne i się rozłączył. On i Hajto to chyba bracia.
81
De Ligt drugi mecz w Juve i już strzela, szacun
40
@ViscaBarca123 Z tym marketingiem w punkt. Gdzie nie spojrzysz, artykuły, posty, komentarze, prawie wszędzie powielane jest to, że był on "najbardziej utalentowanym zawodnikiem La Masii, nowym Messim". Dobry rozgłos i możesz być kim chcesz.
11
@BarcaInfo Kolejny sezon w PSG się szykuje. A wszystko przez swoją głupotę.
0
Kop w plecy, ręka, czerwo, typowy Real. Brawo Arsenal, lecone z nimi.
10
@Cave Filip to klasa.
3
@TheMugShot Kozacko, tak czułem, że z zaskoku zarzuci.
0
@MatiFCB2000 Dziwne, że nikt go nie utemperował
5
Jest Ivan, jest piłeczka i grają chłopaki no co
8
Narzekający na narzekających, ahh.. La Rambla wróciła
0
@Polnar W tej sytuacji Alena
7
Barkley nam strzelił, a asystował Alonso, ale combo bolesne