1

@Cave Am I dreaming or is that you Harrington?

1

@Rewolucja123 Ja się pisze na akcje

2

@TR3YWAY Łazarski Gladiator

1

@MarioVeB! O cholera, zapomniałem o jego istnieniu. Hajpowany był mocno, legenda fify 13.

1

@Socjopata Dobre chłopaki tak kończą :(

0

@Socjopata Makowiec smakował?

0

@Rewolucja123 Pamiętaj, trzymaj się sztywniutko.

0

@bartoszekkk Chyba im sufit na łeb spadł.

4

@matteoFCB Znasz się na biznesie, załatwiasz najlepsze kontrakty i premie dla siebie i swoich zawodników - La Rambla okrzyknie cię pajacem.

3

@BraveRebelxx_ Jak jeszcze coś tam oglądałem jako niedzielny kibic to Fernando Alonso.

1

@A_Gomesinho_21 Sergi jest lepszy.

6

@Skaramuczi Potężny Clement Lenglet

5

@masq Griezmann, De Jong, Dembele

5

Oddanie Big Sama to byłby szczyt głupoty, ploty jak nic.

0

@zmiter912576 Od Taco

1

@Chwytliwy Którą rudą mam robić?

4

@Encore Naprawdę w formie to był gracz kosmiczny, oby poradził sobie z kontuzją kolana raz na zawsze i bestia wróci, jestem pewien.

18

Zakładając, że dogadamy się z PSG, to w kontekście wymiany rozważałbym Coutinho i Ivana, w obrębie jest jeszcze Malcom. Oddanie Dembele to byłaby głupota totalna, szczególnie, że gość wygląda teraz na szczęśliwego po transferze Griezmanna, starszy kolega pomoże mu się rozwinąć. Podobnie jest z Big Samem, to także powinien być gracz nietykalny, niech wraca do formy i stanowi o sile naszej defensywy. Zobaczymy jak to się potoczy, ale coś czuję, iż niepokorny brazylijczyk wróci, pytanie czyim kosztem.

2

Tu pracownik klubu trolluje, tutaj ktoś wywiad kradnie z auta, takie tam okienko transferowe.

2

Mistrzowski trolling się tu zadział w jego wykonaniu.

1

@Transu96 Ja na pistacje jechałem

0

@Gitarkafcb Never ending story

7

O proszę, zaskoczyli z numerem, ale 17 też spoko, kojarzy się z Pedrito.

2

@Chwytliwy Ta baba go niszczy, a on od niej na pewno nie odejdzie. Mimo wszystko mam nadzieję, że jeszcze wyjdzie na dobrą ścieżkę.

1

@Chwytliwy Miał być wielki, nieśmiertelny, a wygląda na to, że jego kariera może się szybko skończyć, szkoda.

21

@MarioVeB! Pewnie łysa bania i bolą go włosy Anto

4

@Chwytliwy Niech giną

2

O Boże ten pocisk po PSG xDD To było piękne.

1

@BigShaq Rozumiem, po transferach Dembele i Cou faktycznie można być niepewnym. Dochodzi do tego fakt, że jak ktoś nie jest "zakochany" w piłkarzu i ma obojętne uczucie do niego, to może tego nie czuć. Mam nadzieję, że uda mu się przekonać wszystkich do siebie.

A włosy są świetne wrr

1

@Kapitan hawk Też grywałem RSSS i odkupowałem go :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?