Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Cave Am I dreaming or is that you Harrington?
1
@Rewolucja123 Ja się pisze na akcje
2
@TR3YWAY Łazarski Gladiator
1
@MarioVeB! O cholera, zapomniałem o jego istnieniu. Hajpowany był mocno, legenda fify 13.
1
@Socjopata Dobre chłopaki tak kończą :(
0
@Socjopata Makowiec smakował?
0
@Rewolucja123 Pamiętaj, trzymaj się sztywniutko.
0
@bartoszekkk Chyba im sufit na łeb spadł.
4
@matteoFCB Znasz się na biznesie, załatwiasz najlepsze kontrakty i premie dla siebie i swoich zawodników - La Rambla okrzyknie cię pajacem.
3
@BraveRebelxx_ Jak jeszcze coś tam oglądałem jako niedzielny kibic to Fernando Alonso.
1
@A_Gomesinho_21 Sergi jest lepszy.
6
@Skaramuczi Potężny Clement Lenglet
5
@masq Griezmann, De Jong, Dembele
5
Oddanie Big Sama to byłby szczyt głupoty, ploty jak nic.
0
@zmiter912576 Od Taco
1
@Chwytliwy Którą rudą mam robić?
4
@Encore Naprawdę w formie to był gracz kosmiczny, oby poradził sobie z kontuzją kolana raz na zawsze i bestia wróci, jestem pewien.
18
Zakładając, że dogadamy się z PSG, to w kontekście wymiany rozważałbym Coutinho i Ivana, w obrębie jest jeszcze Malcom. Oddanie Dembele to byłaby głupota totalna, szczególnie, że gość wygląda teraz na szczęśliwego po transferze Griezmanna, starszy kolega pomoże mu się rozwinąć. Podobnie jest z Big Samem, to także powinien być gracz nietykalny, niech wraca do formy i stanowi o sile naszej defensywy. Zobaczymy jak to się potoczy, ale coś czuję, iż niepokorny brazylijczyk wróci, pytanie czyim kosztem.
2
Tu pracownik klubu trolluje, tutaj ktoś wywiad kradnie z auta, takie tam okienko transferowe.
2
Mistrzowski trolling się tu zadział w jego wykonaniu.
1
@Transu96 Ja na pistacje jechałem
0
@Gitarkafcb Never ending story
7
O proszę, zaskoczyli z numerem, ale 17 też spoko, kojarzy się z Pedrito.
2
@Chwytliwy Ta baba go niszczy, a on od niej na pewno nie odejdzie. Mimo wszystko mam nadzieję, że jeszcze wyjdzie na dobrą ścieżkę.
1
@Chwytliwy Miał być wielki, nieśmiertelny, a wygląda na to, że jego kariera może się szybko skończyć, szkoda.
21
@MarioVeB! Pewnie łysa bania i bolą go włosy Anto
4
@Chwytliwy Niech giną
2
O Boże ten pocisk po PSG xDD To było piękne.
1
@BigShaq Rozumiem, po transferach Dembele i Cou faktycznie można być niepewnym. Dochodzi do tego fakt, że jak ktoś nie jest "zakochany" w piłkarzu i ma obojętne uczucie do niego, to może tego nie czuć. Mam nadzieję, że uda mu się przekonać wszystkich do siebie.
A włosy są świetne wrr
1
@Kapitan hawk Też grywałem RSSS i odkupowałem go :D