Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jest Ivan, jest piłeczka i grają chłopaki no co
8
Narzekający na narzekających, ahh.. La Rambla wróciła
0
@Polnar W tej sytuacji Alena
7
Barkley nam strzelił, a asystował Alonso, ale combo bolesne
9
Ale mnie nosi jak widzę, że ktoś się kręci przed własnym polem karnym i traci piłkę. Nie jesteś Xavim, to się w to nie baw.
17
Jeszcze znowu po meczach towarzyskich ludzie będą myśleć żeby Rafinhe zostawić xD
4
Griezmann jest na szczęście niezniszczalny, niektórzy zapominają.
0
@krzychu1526 Dlaczego ten Paździoch to taka menda jest?
1
@dzagos Nie, jesteś jedynym atencjuszem
2
@shinthps Stranger Things, wybór prosty, a jakże oczywisty.
77
@ViscaBarca123 Słynny redaktor fcbarca.com stwarza zagrożenie na ulicy i ląduje w szpitalu [ZOBACZ VIDEO]
3
@masq No i znowu mam ochotę na wiedźmina wejść xD
1
@Socjopata @Chwytliwy Żiru to nie piszę nawet bo oczywiste
7
Szczerze Wam powiem, że nie mogę się doczekać tego meczu we wtorek. Nowi zawodnicy, nowy start, pierwszy zarys tego jak zespół będzie wyglądać na boisku, te przyjemne obrazki z Frankiem Lampardem, czuję to.
0
@Gaucho Generał spogląda na pole bitwy.
1
@Konias4318 Chyba sezon 11/12 i mecz z Chelsea, ostatni sezon Guardioli, też szansa na obronę.
Choć szczerze to sam nie wiem, jest jeszcze mecz z Juve po remontadzie z PSG, tylko my byliśmy wstanie wygrać z Realem.
17
@sebasek99 Zaśmiane, dziękuję.
1
Maszyna powraca na skrzydło, zobaczymy jak sobie poradzi.
18
@BM91 A po co nam ŚPO?
1
@FC1899Barca Imo muzyka zawsze robi prawie największą robotę, nadaje klimatu, dzięki niej to wszystko nam tkwi w głowie. Ten edytowany trailer to pokazuje, praktycznie inny odbiór i ciarki.
2
@matteoFCB Na Wyspach pewnie odżyje, o ile będzie chciało mu się grać w piłkę.
14
Anto z grupką francuską mają pomóc Dembele z językiem hiszpańskim, więc w pakiecie z transferem doszły lekcje językowe.
7
@Chwytliwy Niektórzy ludzie dalej się nie nauczyli, że półśrodki to nie na ten klub, tu powinni grać najlepsi.
0
Komentarz usunięty
0
@Encore One and Only.
5
@NeroTFP Mamy 2019, a ludzie dalej cisną Zlatana bo robi show i gra swoją wykreowaną postać xD
A poza tym mówi tylko prawdę.
7
@Delolen Bo to są mroczne elfy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
No wiedziałem, że tak będzie, hype ostry po trailerze już jest.
1
@Cave Am I dreaming or is that you Harrington?
1
@Rewolucja123 Ja się pisze na akcje