1

@Qam To są półśrodki, zawodnicy na ławkę. Antoine musi przyjść i przyjdzie bo jest genialnym piłkarzem, a tacy powinni grać w Barcelonie.

3

@macio_944 Będzie ogień

0

@Kubala22 rozum i godność człowieka

0

@Kamiloza91 Będzie miał spory wpływ na grę, ale to raczej nie jest gracz od wykręcania wielkich liczb. A do tych Cristiano to raczej nikt się nie zbliży.

0

@Katalonbar No, a na razie my mamy :(

1

@lucas/catalan Lena Paul teraz

7

Komentarz usunięty

2

@Kermit Po oglądaniu kadry wuja to trzeba futbolowego kaca leczyć

4

Szybki powrót do początków, gdy Adam miał Ewę
Bo w końcu Eden to Hazard, ale czy Hazard to Eden?

70

Ehh Eden.. a taki dobry chłopak był, dzień dobry mówił..

10

Wuja to jest jednak profesor, taktyk wybitny.

0

@Chwytliwy Kiemon rób salto

2

@Encore No są kozackie, co tu dużo mówić.

0

@ostrovsky Zgadza się. Szybko skojarzyłeś?

0

@Nano22 U mnie nie ma łatwo

1

@COU_11 Stawiam, że Neymar

0

Dobra to ja też chcę spróbować. Zgadujcie byki.

Piłkarz ten grał z:
- Cristiano Ronaldo
- João Moutinho
- Jermain Defoe
- Jacek Krzynówek


1

@Chwytliwy A niech się wylewają xD

8

Stones to piłkarz wylew.

5

@Chwytliwy Jakie wieże? Andrzej nie rób wstydu...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak ja nie lubię tych angoli

2

@Witekk10 Only Kimmich.

2

@Kajtek77 Jasna sprawa Kajtuś

3

@Coutinho007 Noo to wiadomo, jest Rakitić, jest piłeczka i grają chłopaki.

5

Barkley - Delph - Rice, ależ środek pola, Xavi, Iniesta i Busquets bez podjazdu

6

@Chwytliwy Czyli szybko przyjechali po tym jak dzwoniłem.. myślałem, że dłużej zejdzie

6

@krzychu1526 Z wujaszkiem, trzy zero-piątki na trzech, była godzina druga w nocy..

1

@sopelinho Znowu kostka poszła, ma pecha strasznego w ostatnim czasie.

1

@Socjopata Obieżyświat #Anelka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?