Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ależ to było zaangażowanie, walka, ambicja.. Szacunek wielki.
6
No co za kapeć z tym gwizdkiem, co on robi
1
@BigShaq A potem białą mewe
2
@Kamilos84 I przede wszystkim futbol niemal jak religia
3
@betonito Że wam nie wstyd takich głupot pisać
15
@Kamilos84 Potwierdzam
10
@Rewolucja123 Jestem chory, że zamierzam czekać i oglądać ten mecz, ale ja zawsze daje szansę i przebaczam. Jak pewnemu Brazylijczykowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@szkutnik91 Trochę lepiej niż Dembele wypadł
1
@kewin Znowu jakieś fejk newsy roześle xD
0
@kkbarca Griezmann jak Coutinho? Francuz ma kilka razy bardziej mocniejszą psychikę, nie wiem co by mogło pójść nie tak. W ogóle poza tym filmem nie wiem co takiego zrobił bo niektórzy piszą tak jakby kogoś zamordował xD
24
@Mazi A czy Neymar nie walczył i nie biegał za trzech? Rozumiem niechęć za to co zrobił, ale serio to chyba krótka pamięć skoro mówisz, że by nie walczył na boisku.
1
@Coutinho007 No i narobiłeś smaka, będę o frytach śnił
1
@Coutinho007 Z maka, kefca.. wszystkie zjem.
6
Dobra bierzcie do Griezmanna jeszcze Neymara na wynos i będę szczęśliwy.
Tak, frytki do tego też chcę.
3
@Chwytliwy Ale bym Cię Andrzej sklepał za te słowa pod chatą
0
@Wilczeq I za Sabelli chyba grali najlepiej. Szkoda, że odszedł.
13
@Douglasinho Grizi to jak dla mnie pewność. Za to jeśli brać do pakietu jeszcze Neya, to trzeba liczyć się z odejściem Cou/Dembele.
0
@daniel32778 Poza Polską to tak sobie mi się podobały. Najbardziej chyba 2008 i 12, głównie przez La Furia Roja nie będę ukrywał, no i klimat był genialny.
2
@Chwytliwy No aż się smutno robi, zabijają ostatnich gladiatorów.
1
@Forza_Juve Z serialami mam podobnie, potrafię je przeciągać w czasie żeby nie kończyć
1
@Cochise Straszny partacz z przebłyskami. Kibice Chelsea pewnie pozbyliby się go nawet za darmo.
0
@Danny Gaucho To ja już wolę w piekarniku siedzieć
7
Nie no nie mogę xDD Ten Willian to jest takie ośmieszanie tego klubu, że szok.
1
@Chwytliwy Zawsze się trochę hajpuje
6
Wiem, że te ploty o Willianie to jakieś srutututu, ale jak widzę te newsy i tego gościa to mnie telepie normalnie.
3
@Andi18 Finlandia
4
@kkbarca Nie widzę ani jednego powodu dla którego miałby się nie odnaleźć w Barcelonie
3
Zaniolo - Kean - Chiesa.. mamma mia co za przód
0
Trzeba dać Maurizio szansę, oby zrobił z Juve ładnie grającą ekipę bo po tym betonie Maksa by się przydało. Jak odpali Dybale to mu paczkę fajek sponsoruje.
1
@SeeleyBooth Pewnie o kobietę chodzi