5

Ależ to było zaangażowanie, walka, ambicja.. Szacunek wielki.

6

No co za kapeć z tym gwizdkiem, co on robi

1

@BigShaq A potem białą mewe

2

@Kamilos84 I przede wszystkim futbol niemal jak religia

3

@betonito Że wam nie wstyd takich głupot pisać

15

@Kamilos84 Potwierdzam

10

@Rewolucja123 Jestem chory, że zamierzam czekać i oglądać ten mecz, ale ja zawsze daje szansę i przebaczam. Jak pewnemu Brazylijczykowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@szkutnik91 Trochę lepiej niż Dembele wypadł

1

@kewin Znowu jakieś fejk newsy roześle xD

0

@kkbarca Griezmann jak Coutinho? Francuz ma kilka razy bardziej mocniejszą psychikę, nie wiem co by mogło pójść nie tak. W ogóle poza tym filmem nie wiem co takiego zrobił bo niektórzy piszą tak jakby kogoś zamordował xD

24

@Mazi A czy Neymar nie walczył i nie biegał za trzech? Rozumiem niechęć za to co zrobił, ale serio to chyba krótka pamięć skoro mówisz, że by nie walczył na boisku.

1

@Coutinho007 No i narobiłeś smaka, będę o frytach śnił

1

@Coutinho007 Z maka, kefca.. wszystkie zjem.

6

Dobra bierzcie do Griezmanna jeszcze Neymara na wynos i będę szczęśliwy.

Tak, frytki do tego też chcę.

3

@Chwytliwy Ale bym Cię Andrzej sklepał za te słowa pod chatą

0

@Wilczeq I za Sabelli chyba grali najlepiej. Szkoda, że odszedł.

13

@Douglasinho Grizi to jak dla mnie pewność. Za to jeśli brać do pakietu jeszcze Neya, to trzeba liczyć się z odejściem Cou/Dembele.

0

@daniel32778 Poza Polską to tak sobie mi się podobały. Najbardziej chyba 2008 i 12, głównie przez La Furia Roja nie będę ukrywał, no i klimat był genialny.

2

@Chwytliwy No aż się smutno robi, zabijają ostatnich gladiatorów.

1

@Forza_Juve Z serialami mam podobnie, potrafię je przeciągać w czasie żeby nie kończyć

1

@Cochise Straszny partacz z przebłyskami. Kibice Chelsea pewnie pozbyliby się go nawet za darmo.

0

@Danny Gaucho To ja już wolę w piekarniku siedzieć

7

Nie no nie mogę xDD Ten Willian to jest takie ośmieszanie tego klubu, że szok.

1

@Chwytliwy Zawsze się trochę hajpuje

6

Wiem, że te ploty o Willianie to jakieś srutututu, ale jak widzę te newsy i tego gościa to mnie telepie normalnie.

3

@Andi18 Finlandia

4

@kkbarca Nie widzę ani jednego powodu dla którego miałby się nie odnaleźć w Barcelonie

3

Zaniolo - Kean - Chiesa.. mamma mia co za przód

0

Trzeba dać Maurizio szansę, oby zrobił z Juve ładnie grającą ekipę bo po tym betonie Maksa by się przydało. Jak odpali Dybale to mu paczkę fajek sponsoruje.

1

@SeeleyBooth Pewnie o kobietę chodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?