0

Żaden szanujący się gracz tam nie przejdzie.

0

De Cerbi to byłoby coś, mam nadzieję, że będzie trener, który wyciągnie potencjał ofensywny z tej drużyny. A dla Maxa szacun, jeden z najlepszych trenerów w historii.

0

A pamiętam jaki był hejt jak Max do Juve szedł, a tu cyk.

0

No na pewno Mourinho będzie trenował Juve.

0

Allegri dał wiele szczęścia Juve, ale teraz marnował on potencjał całej drużyny, to dobra pora żeby się rozstać i poszukać ofensywnego trenera.

32

Szybko bym nie zdechł

39

Brawo Andrzejek, całe Podlasie jest z Ciebie dumne.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Somsiad to jest człowiek wysokiej kultury.

0

Dla mnie od początku ta cena za Cou była mocno przesadzona, ale no nie spodziewałem się, że będzie aż tak źle.

0

Ja na tę paczkę z TOTSem właściwie nic nie wydałem bo wszystkie karty z klubu, ale Haller wyleciał.

3

Ograny na najwyższym poziomie, radzi sobie z presją, posiada ogromne umiejętności, jest w najlepszym dla piłkarza wieku, zna ligę i język, do zespołu wejdzie bez kompleksów. Ta cena to jest okazja.

0

Ja niewymienne wziąłem bo mówię i tak nic nie trafie, a tu Tagliafico, a potem Ndombele.

4

Wypalenie, jego rozwiązania przestawały już tutaj działać, co było widać w ostatnim sezonie. Chciał jeszcze rewolucji kadrowej, a zarząd nie za bardzo chciał się zgadzać. Odszedł jako bohater i chyba lepiej żeby tak zostało.

4

Ludzie liczyli przede wszystkim na logiczne decyzje, za ich brak jest krytyka.

4

Mama mówiła, że będę kimś, a jestem widzem rudego chłopa z zakolami :(

8

Oglądam jak papcio platini gra

1

Stawaj do walki.

3

Jest ulubieniec z mundialu - Meza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Copa America może mieć duży wpływ. Jak tam Argentyna polegnie, co jest możliwe, to realne szansę ma chociażby VVD. Modrić dostał, to teraz też może się coś podobnego stać.

0

Jakieś kocopoły gada chłop.

9

Łysy, bez ręki.. ale chociaż zabawny.

0

To będzie ten sezon.

5

Spotkanie po latach xD

8

Rola trenera żeby to ogarnął.

0

No tak bo przecież szejk się na luziku zgodzi i jeszcze przywiezie go na kozie prosto pod Camp Nou xD

1

Noo kur somsiad, jak nie jak tak. Ale na Twoją odpowiedzialność.

2

Aaaa to się dzieje! Grizi nadchodzi, trzeba po flache lecieć.

6

Grande De Rossi! Kolejna ikoniczna postać schodzi z wielkiej, futbolowej sceny, ale możliwe, że jeszcze gdzieś go zobaczymy.

1

No dla mnie się to wlicza w te role boiskowego lidera, ale wiadomo o co chodzi. Neymar to geniusz, zawsze będzie boleć to co się stało, obie strony na tym straciły.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?