Esteban_
Dołączył/a: listopad 2017
13 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żaden szanujący się gracz tam nie przejdzie.
0
De Cerbi to byłoby coś, mam nadzieję, że będzie trener, który wyciągnie potencjał ofensywny z tej drużyny. A dla Maxa szacun, jeden z najlepszych trenerów w historii.
0
A pamiętam jaki był hejt jak Max do Juve szedł, a tu cyk.
0
No na pewno Mourinho będzie trenował Juve.
0
Allegri dał wiele szczęścia Juve, ale teraz marnował on potencjał całej drużyny, to dobra pora żeby się rozstać i poszukać ofensywnego trenera.
32
Szybko bym nie zdechł
39
Brawo Andrzejek, całe Podlasie jest z Ciebie dumne.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Somsiad to jest człowiek wysokiej kultury.
0
Dla mnie od początku ta cena za Cou była mocno przesadzona, ale no nie spodziewałem się, że będzie aż tak źle.
0
Ja na tę paczkę z TOTSem właściwie nic nie wydałem bo wszystkie karty z klubu, ale Haller wyleciał.
3
Ograny na najwyższym poziomie, radzi sobie z presją, posiada ogromne umiejętności, jest w najlepszym dla piłkarza wieku, zna ligę i język, do zespołu wejdzie bez kompleksów. Ta cena to jest okazja.
0
Ja niewymienne wziąłem bo mówię i tak nic nie trafie, a tu Tagliafico, a potem Ndombele.
4
Wypalenie, jego rozwiązania przestawały już tutaj działać, co było widać w ostatnim sezonie. Chciał jeszcze rewolucji kadrowej, a zarząd nie za bardzo chciał się zgadzać. Odszedł jako bohater i chyba lepiej żeby tak zostało.
4
Ludzie liczyli przede wszystkim na logiczne decyzje, za ich brak jest krytyka.
4
Mama mówiła, że będę kimś, a jestem widzem rudego chłopa z zakolami :(
8
Oglądam jak papcio platini gra
1
Stawaj do walki.
3
Jest ulubieniec z mundialu - Meza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Copa America może mieć duży wpływ. Jak tam Argentyna polegnie, co jest możliwe, to realne szansę ma chociażby VVD. Modrić dostał, to teraz też może się coś podobnego stać.
0
Jakieś kocopoły gada chłop.
9
Łysy, bez ręki.. ale chociaż zabawny.
0
To będzie ten sezon.
5
Spotkanie po latach xD
8
Rola trenera żeby to ogarnął.
0
No tak bo przecież szejk się na luziku zgodzi i jeszcze przywiezie go na kozie prosto pod Camp Nou xD
1
Noo kur somsiad, jak nie jak tak. Ale na Twoją odpowiedzialność.
2
Aaaa to się dzieje! Grizi nadchodzi, trzeba po flache lecieć.
6
Grande De Rossi! Kolejna ikoniczna postać schodzi z wielkiej, futbolowej sceny, ale możliwe, że jeszcze gdzieś go zobaczymy.
1
No dla mnie się to wlicza w te role boiskowego lidera, ale wiadomo o co chodzi. Neymar to geniusz, zawsze będzie boleć to co się stało, obie strony na tym straciły.