0

Verma na ratunek

0

Dajcie nam cud.

3

Boateng następny mecz zagra w Superpucharze Katalonii

0

Nie lament tylko krytyka.

0

Mieli, mogło być więcej.

2

Sarri widać, że z Neapolu przyszedł xD

7

Porównanie z czapy

18

Chciałem obejrzeć mecz, a włączyli pornola

0

Alonso to jest parodia piłkarza xDD

0

W końcu.

12

Wygra Chelsea. Liverpool musi być mistrzem.

3

Dodam te





Ale kurdee było ich tyle, że teraz ciężko wymieniać.

0

W tym meczu z Live to będzie walka o to, która obrona dostanie mniejszego wylewu.

0

Brakuje Geralta i Krzysztofa Krawczyka zamiast Zenka.

0

Jak tam? Znowu poprzekręcali mecz?

0

Panowie, umówmy się... Mati Borek to prosty chłopak z Dębicy.

2

To czekamy na whoop whoop.

0

No do szatni to on by wszedł jak swój. Dla mnie UE to bardziej nowe nWo.

0

Raz na insta wstawił pas wwe to mi coś podpowiedziało, że tak się może stać.

0

Bo jestem cichą, skromną myszą, która nie pokazała światu swojego talentu.

0

Wyścig po La Rambli z ludźmi w tle.

0

Jak już będę sławny to zaproszę Cię na przejażdżkę lambo.

1

Takich ludzi jak my ten biznes potrzebuje.

2

Ja bym zrobił tak, że w momencie jak się odwracał ktoś rzuciłby mu jeszcze paczkę laysów do rąk i jednego by zjadł.

0

Jeśli potrzebujemy lewego skrzydłowego to za Edena można się zastanowić.

0

Los Angeles przyszło na myśl od razu.

3

Ale on zaliczył straszny regres co do tych wolnych. Kiedyś przed każdym strzałem gacie były pełne, a teraz wiesz, że trafi w mur albo przy dobrych wiatrach w bramkarza.

0

Znowu piękne obrazki Messiego z Ramosem, coś się kroi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

17

Ja cały czas miałem wrażenie, że nie był wstanie grać na więcej niż 50%.

1

A czemu Ty się interesujesz czyimś życiem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?