0

@Kgorecki2500 jakbym nie pisał tych strzelców to bym Cię uprzedził amigo xd

0

@Cule 1:1 Dzeko, Vergas

4

Siwy Messi ma MŚ w 2030 roku xd chciałbym to zobaczyć

1

@Michael24 Felipe Kołczinio - mówi to Panu coś?

0

@Rifek da radę:)

11

Sezon weryfikuje, nie mundial. Take it easy :) Będziemy mieć jeszcze pociechę z Gordona

0

@aldewir Laskowski to słucha tylko Podolskiego chyba, dwaj fumfle i słabi komentatorzy

4

Podolinski to śmieć z Realu, zawsze będzie krytykował

6

Portugalia - Uzbekistan 1:1. Dwa gole Ronaldo

0

Przyjdzie ten Alvarez czy nie, jak myślicie?

0

@gorgota 50/50. Tak albo nie

3

@Kidd listen Kidd, Ferran to powinien być w ogóle wydalony z tego klubu

1

Alvarez na 9, Hamza na zmiennika

3

@macio_944 niech go już tak upokarza do końca kariery, to byłoby piękne. Jeszcze niech strzeli samobója z Uzbekistanem - to byłoby coś

2

Jeszcze jakby z tego wolnego trafił to tyle

0

Ale tam Ronaldo czerwony

0

Messi gra jakby był wczoraj po mocnym melanżu. Widać że tam w głowie na pierwszym planie sytuacja zdrowotna taty

1

Przecież nikt nie trafił w piłkę xd

1

@Zbyszard siema Zbyszard

2

Kevin The Brajn

0

Lukaku ma strasznie krzywą tą banie xd

2

Co ten Borek pierdoli, spalony tam był z metr

2

@Roobo dalej go będzie ośmieszał, tym razem na trenignach

1

@Mario96w mam nadzieję że mnie zhejtujesz:)

1

Mam przeczucie że ten sezon Barcelony to będzie totalna klapa ( pisze ten komentarz żeby wrócić do niego na koniec sezonu, mam nadzieję że się to nie sprawdzi )

4

@KmN dzisiaj będzie próbował, nie będzie wchodziło i będzie widoczna frustracja - tak to widzę ;)

0

@Deathwing112 tak, ale pomimo wieku dalej to potwierdza :)

7

Messi to jest najlepszy zawodnik w historii piłki nożnej i nigdy już nie będzie lepszego, zamykam

0

Ale te żabojady to cienias, wstyd

2

@patrykzmc2000 stop ukrainizacji Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?