EzioAuditoreDF
Dołączył/a: marzec 2026
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 jakbym nie pisał tych strzelców to bym Cię uprzedził amigo xd
0
@Cule 1:1 Dzeko, Vergas
4
Siwy Messi ma MŚ w 2030 roku xd chciałbym to zobaczyć
1
@Michael24 Felipe Kołczinio - mówi to Panu coś?
0
@Rifek da radę:)
11
Sezon weryfikuje, nie mundial. Take it easy :) Będziemy mieć jeszcze pociechę z Gordona
0
@aldewir Laskowski to słucha tylko Podolskiego chyba, dwaj fumfle i słabi komentatorzy
4
Podolinski to śmieć z Realu, zawsze będzie krytykował
6
Portugalia - Uzbekistan 1:1. Dwa gole Ronaldo
0
Przyjdzie ten Alvarez czy nie, jak myślicie?
0
@gorgota 50/50. Tak albo nie
3
@Kidd listen Kidd, Ferran to powinien być w ogóle wydalony z tego klubu
1
Alvarez na 9, Hamza na zmiennika
3
@macio_944 niech go już tak upokarza do końca kariery, to byłoby piękne. Jeszcze niech strzeli samobója z Uzbekistanem - to byłoby coś
2
Jeszcze jakby z tego wolnego trafił to tyle
0
Ale tam Ronaldo czerwony
0
Messi gra jakby był wczoraj po mocnym melanżu. Widać że tam w głowie na pierwszym planie sytuacja zdrowotna taty
1
Przecież nikt nie trafił w piłkę xd
1
@Zbyszard siema Zbyszard
2
Kevin The Brajn
0
Lukaku ma strasznie krzywą tą banie xd
2
Co ten Borek pierdoli, spalony tam był z metr
2
@Roobo dalej go będzie ośmieszał, tym razem na trenignach
1
@Mario96w mam nadzieję że mnie zhejtujesz:)
1
Mam przeczucie że ten sezon Barcelony to będzie totalna klapa ( pisze ten komentarz żeby wrócić do niego na koniec sezonu, mam nadzieję że się to nie sprawdzi )
4
@KmN dzisiaj będzie próbował, nie będzie wchodziło i będzie widoczna frustracja - tak to widzę ;)
0
@Deathwing112 tak, ale pomimo wieku dalej to potwierdza :)
7
Messi to jest najlepszy zawodnik w historii piłki nożnej i nigdy już nie będzie lepszego, zamykam
0
Ale te żabojady to cienias, wstyd
2
@patrykzmc2000 stop ukrainizacji Barcelony