EzioAuditoreDF
Dołączył/a: marzec 2026
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kuponik z kursem 600 postawiony, teraz czekamy na mecz :)
0
@VeB 1899 Jakby nie zagrali takiego gówna w pierwszej połowie to też byłoby łatwiej w rewanżu :) Balde po tym meczu do odstrzału
0
@Czyhrynski pożyczył sobie jego kolana to ma :)
4
@robsesh płot twist: Guler jest w związku z Camavingą
0
@FCB24 Flick chyba w przerwie przywrócił ich do ustawień fabrycznych :)
0
https://www.instagram.com/reel/DVVV_JbDJnO/?igsh=MWowbmh5Mjl2bWphaQ==
Tak to się robi :)
1
@Czyhrynski Mam nadzieję że usłyszę od Pana Mateusza : Remontadaaa, Remontadaaa. Pierwsze minuty będą najważniejsze :)
3
@Filipem jakby Cubarsi trafił to nie skończyłoby się 4:1, Atleti już było zesrane :)
5
@Czyhrynski Pan Swiecicki i Pan Chabiniak.
0
@4drian0 dwa gole na pewno wcisną, pytanie ile stracą :)
1
@Laminedependencia Pedriego*
2
@gumaz team both
15
Już wiemy jak będą grały drużyny prowadzone przez Vidala :) mega pozytywny wariat
0
@Fizzy Womack Andrzej Pintuś - polski talent z Akademii Realu Madryt
3
@BojanKriKicz trener przygotowania fizycznego w Realu
3
Skład Realu na mecz z Celtą:
Courtuis
Łunin - Carvajal - Ruduger - Arbeloa
Pintus - Valverde - Guler
Garcia - Florentino - Vini Jr
1
@Karol145 dużo siły Karolu
1
@Vurt z gówna bata nie ukrecisz :)
1
@Zoker Isak to najgorzej wydane 145 mln.
5
Piękny to był mecz, nie zapomnę go nigdy.
Neymar co wtedy grał, nawet w obronie zasuwał. Ciary do dzisiaj przy oglądaniu, fajnie byłoby przeżyć znów coś takiego :)
6
@CLS63AMG ciężko mu będzie bez jednego oka i powołania
1
@Bernard777 pojedynek Gatusso vs Vinicius. Ależ to by się oglądało.
0
Nawet jak dzisiaj się nie uda to w piątek Real poprawi nam humory :)
1
@Kamiloza91 Mastantuono za powiedzenie do sędziego że to jest wstyd że Ruduger nie dostał czerwa, a chłop z Getafe dostał drugą żółtą za wybicie piłki po gwizdku. Ogólnie to nie chciałbym żeby Real spadł, fajnie ich tak czasami pyknąc w lidze :)
0
@Zoker Pozdrawiam, życzę miłego dzionka.
0
@Zoker od 2010 roku
0
@Luciano99 no takie 6:3 np.
2
Wierze że Barcelona może strzelić cztery bramki, ale nie wierzę że nie straci ani jednej.