FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore od tego hype się rzygać chce. 5-0 z druzynami która żadna na koniec sezonu nie będzie miała nawet 40zwycięstw. Zajebisty PR mają Sprus- jak wygrywają to już są wielcy wg mediów; jak przegrają to będzie ze mają czas na naukę....sytuacja win win wg mediów
19
Nikt tego nie rozumie; Araujo ma swoje wady ale duet Cubarsi-Garcia wygląda w tym sezonie beznadziejnie i z taką Girona rywale mieli kilka stuprocentowych sytuacji. Zero wyciągania wniosków
0
41:8 proporcje występów Pedriego w klubie i kadrze.....a i tak są tacy którzy piszą że to łysy go przemęcza
8
Polska to jednak zajebisty kraj. Cały intenet żyje tym że jakiś debil coś ukradł w Ikei za 400zl a o jednym z najpotężniejszych huraganów nie raczą wspomnieć przez cały dzień albo 2min news w zależności od stacji czy kanału
1
@clyde ooo to tak jak Yamal
1
@LOPEZ16 i szwagiersy to jedno z najgorszych co spotkało. Nie najgorsze ale jedno z najgorszych.
1
@tbas podobno już nie ma gdzie wytrącić prędkości, dramat, ale nie doczytałem kiedy ma uderzyć
0
@Inko Raphinha j Garcia i tyle. Lewandowski w tym sezonie nie jest podstawowym zawodnikiem, a Christensene nigdy nim nie byl
0
@buglikos ale do kogo oni mieli podawać jak każdy stał jak słup soli?
3
@Salchent ale nie musi zachowywać się jak 14letni pajac
2
@greedo jak obliczyłes te 5 kluczowe absencję u nas? Na moje to tylko Raphinha i Garcia
2
Fajnie jakby teraz Yamal miał jaja wyjść do kamer i coś powiedzieć a nie tylko kozaczyć przed meczem. Wyjdź i pokaż jaja
0
@El Plutoninho odważny? Głupi a nie odważny, nazywajmy rzeczy po imieniu. Nie był sprawcą wsyztskich problemów ale też nie byle problemem dla Realu tylko dla Barcelony bo każda jego strata była szansą na kontrę
0
@Hosh to jest jakiś skandal. Żart ten sędzia
2
@El Plutoninho tylko nikt poza 18latkiem nie zachowuje się jak gwiazda i celebryta.
0
@malypuzon racja. Przegraliśmy przez sędziego, bo gdyby nie on to byśmy wygrali xdddd
4
@Tarnowitz ale głupoty. Garcia wyciąga rękę w stronę piłki, a Carvalaj vs Araujo to.akcja jakich mnóstwo w polu karnym. Bez jaj
0
@malypuzon o takim meczu narzekać na sędziego to trzeba być odklejonym
2
@Guillegavira a i tak są mądrzejsi niż on
5
I bardzo dobrze. Yamal zachowuje się jak kretyn i może takie wyśmiewanie na arenie międzynarodowej go czegoś nauczyć.
0
Przegraliśmy 2-1 i to co kurde pokazał ten celebryta to jest żart. Kolejny mecz gdzie jest beznadziejny. Yamal niech dostanie kubeł zimnej wody i usiądzie na ławce na kilka męczy
1
Xdddd to mieliśmy farta bo w kolejnej kolejce byśmy przegrali bez Pedriego
0
Yamal kolejne kilka spotkań MUSI zacząć na ławce; niech się ogarnie bo celebryta z niego bardziej niż piłkarz. Zero udanych zagrań przez całe spotkanie
1
Yamal by strzelił 2 samobóje a i tak by grał
0
Przecież to tam grubcio napewno zabronił zmieniania Yamala, Flick już by go dawno zmienil
1
Dobra, co ma Yamal jeszcze zrobić by zejść????
1
To że po 54min nie przegrywamy 5-1 to jest szok
6
@Barceloniarz987 nie podnosic
0
Przecież to jest ewidentnu karny; Garcia specjalnie podnosi rękę
0
@BARCA1899Messi i dobrze. Może ogarną tyłki w przerwie jak przegrywają, bo 2-1 to zdecydowanie najmniejszy wymiar kary