2

Yamal to w tym sezonie celebrytka a nie piłkarz. Roony od początku drugiej połowy bo ten to się przynajmniej stara

2

Szczęsny też poziom ter Stegena poza jednym meczem z Benfica

1

Cubarsi jest gorszy niż Dawidowicz w tym sezonie.

1

Brawo duet obrońców, kto by się spodziewał

0

To znaczy mieć napastnika który nie gada tylko gra.

1

Jak w klasyki rok temu co Fermin chyba tak faulował

0

Zero wniosków Flicka. Cubarsi Garcia to para z którą w tym sezonie by sobie poradził Rasiak. Girona w 45min stworzyła sobie 5 sytuacji stuprocentowych

0

@gruhaFCB zakładam że w każdym obejrzysz xd

1

@Faro rok temu trzymaliśmy na spalonym bo był Inigo, a teraz? Co mecz to rywale urywają się po kilka razy

0

Nie no jeżeli my wyjdziemy środkiem obrony Cubarsi-Garcia to śmiało można stawiać hattricka Mbappe. Araujo jest jaki jest ale wyżej wymieniony duet był beznadziejny na tle Girony i innych drużyn w tym sezonie. Nie możemy tak wyjść

0

@Gacek5 albo zagra padake jak ostatnio często

0

@FCB_dimiC optymalny skład z Eric i Cubarsim na SO? Araujo jest jaki jest ale ten duet w meczu z Girona podarował 4 sytuację stuprocentowe, Mbappe po 15min będzie miał hattricka

6

@sokot sorry, ale ja ich w pełni rozumiem. Yamal zachowuje się jakby już był najlepszy w historii, jakieś nakładanie korony, pyszałkowaty, kibiców innych klubów niż Barcelony może wkurzać jak Vinicius

1

No na razie NBA pokazuje że warto było czekać. Gordon luźne 50pkt, 10/11 za trzy a i tak to nie wystarczyło

1

@fart Harrison już gotuje:D

0

@Ptasior niestety ale Gavi jest .ocno przeceniany; nawet przed kontuzjami to ja nie kojarzę by miał jakieś ekstra otwierające podania. Znany był z tego że walczy co czasami było jego minusem bo nie raz czerwone powinien dostać za głupie wślizgu na połowie rywala

2

@norbi77 ale i tak jest kilka klas wyżej niż Krecidlo czy Orłowski; jasne, nie jest to top jak Święcicki czy Dumaniwski ale tragiczny nie jest, oczywiście wg mnie

0

@partymaker nie z dupy.

0

@Nightraider kiedy ma grać jak nie w takim meczach?

0

Aha i Pedri nie schodzi xddd a tu będą tacy co będą na łysego narzekać że go zajeżdża....może jak dostanie kontuzji to Flick czegokolwiek się nauczy

1

Czyli co, w styczniu żegnamy Bernala na to wychodzi

0

Karny imienia Mbappe

2

Jeśli w niedzielę wyjdzie Cubarsi to śmiało można stawiać hat tricka Mbappe.

0

Cubarsi w tym sezonie to poziom Dawidowicza. Chłop jest absolutnie beznadziejny.

0

Olimpiacos nas dominuje u siebie.....wow do za czasy

0

Cubarsi i Szczęsny chyba rywalizują kto będzie miał pierwsza asystę dla Pireusu

0

@buglikos nie widze szans na to; FLick zajezdza Pedriego niestety a na posadzenie Yamala szwagry nie pozwolą; pozatym przegraliśmy pierwszy mecz a bez tej dwójki to będzie lipa

1

@majkiii na razie Mbappe miał jedną dobrą okazję, mieli poza tym 2-3 strzały ale raczej prosto w bramkarza

0

@norbi77 włożył nogę przed nogę napastnika i go zahaczył? To chyba ten z tyłu zahacza

0

@norbi77 ale to przecież napastnik Getafe go kopnal xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?