1

Laboga to się zesrał i to tak na rzadko chyba xd

0

@MsBarca to tylko pokazuje że w tej lidze sędziowie są po prostu debilami i nie ma znaczenia czy jest to mecz Barcelony czy Realu czy Cadizu czy Elche

5

No tak, warte osobnego artykułu xd

3

@Sysia11 dlatego pisanie takich porównań jest głupie trochę xd

0

@Herato sam Benzema ma tyle samo LM co Barcelona....z tyłka takie porównania xd

0

No ale to wiadomo; w Barcelonie też tak było.

1

Włosi niestety się ogarnęli po fazie grupowej. Niech nasi wejdą jeszcze na lepsze obroty bo może być ciężko; a raczej każdy wie że ten potencjalny półfinał to "finał"

0

@Eklerek hmmm no jak na moje to napisałaś to z taką ironią; może ja to źle odbieram ale tak to trochę zabrzmiało

0

@Transu96 ok, bombel nie był top3....chyba nie warto wchodzic w taką dyskusje xd

0

@Vurt no uważam że powinien być

5

Tata Yamala, żona Raphinhi.....serio dziecinne zachowanie. Mówią tak jakby ją dostał jakiś Palmer czy de Bruyne, a nie gość który z klubem zdobył wszytsko co się da grając na niesamowitym poziomie

12

@Aragorn33 już bez jaj. Szukanie na siłę "genialnego" Lewego. Jak nie poda, jak nie strzeli to zawsze jest odciągnięcie rywali

0

@RomanGroza Raphinha pokazał w meczach bez Yamala że sam nic nie da rady ogarnąć

0

Potężna przewaga Torunia w finale mistrzostw Polski w żużlu. Nie mogą tego roztrwonić w rewanżu

0

@Pablozeusz nie jestem za Toruniem, ale wiadomo jestem przeciw Motorowi:D obyś się cieszył ze złota

0

Pięknie na razie Toruń walczy z Motorem; poza Zmarlizkiem Motor nie istnieje a ten już z taktycznej wystąpił, oby Toruń odjechał na te 14-16pkt minimu

0

@4drian0 graliśmy bez bramkarza z Interem więc to pewniak

0

@directedbyfcb nie muszą wygrać, niech zremisuja xd

0

@partymaker no ale co ma jedno do drugiego? Roberto swego czasu też miał u nas pensje jak Vvan Dijk i oczekiwałes by grał na takim poziomie?

2

@adamek20151 czy ja wiem....raczej każdy wie że to wrak piłkarza i zero oczekiwań wobec niego jest

0

@JanuszKorwinMikke Szczęsny zawalił nam dwumecz z Interem...faktycznie pomnik. Szczęsny to średni transfer. Tylko mecz z Benfica miał dobry, aczkolwiek i tak przesadzona jego ocena za ten występ; tam jakby coś puścił to by był po prostu winny bo niemal wsyztsko w środek bramki

0

@zadafcb napisałbym że autostrada do złota, ale.....no :D

0

@mekston no ok, ale to dalej najważniejsza impreza turnieju :D

2

@Swistus172 znając nasz sztab medyczny już można kończyć mu karierę jak Fatiemu

0

@takisobiektos no ale w tym roku to mundial zdecydowanie najważniejszy; więc aż głupio że tak sfrajerzyli

1

Francja na MŚ to jest żenująca; przyjdą IO i finał pewny

3

@gumaz a co jak podczas ucieczki skoczył do sklepu i kupił małpkę i stąd ten alkohol w organizmie?

0

@tbas prohibicja to idiotyzm. Jak już chcemy ograniczyć alkohol to izba wytrzeźwień powinna być droga a nie że kosztuje chyba 400zl....dać 5000 i wtedy ludzie nie będą swirowac

1

@PJ777 de Jong z mądrym rozegraniem to poleciałes :D Casado przynajmniej do przodu coś pograni powalczy

0

@Encore zakładam ze 50letni LeBron, Curry i Durant by na luzie wygrali to złoto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?