FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SnieguPlock nie wiem czy jest jakieś pole na którym się nie ośmieszamy. Marketing to drużyna z 5ligi mongolskiej ma lepszy
0
@Antimadridista_WR już wolę młodego ze szkółki na swojej pozycji niż Fatiego czy Fermina xd
0
Bez Yamala w tym sezonie nie wygraliśmy, gramy z rozpędzonym Atletico, remis będzie dużym sukcesem. Jakkolwiek by to nie zabrzmiało bez 17latka jesteśmy na poziomie 12-15 drużyny w lidze
0
@Rewolucja123 no to o to mi chodziło by było wybieranie a nie losowanie
3
Nie uważacie że tak jak teraz w tych europejskich pucharach po prostu 9 drużyna powinna wybierać z kim chce zagrać; następnie 10 wybiera, potem 11 itd? Ogólnie we wszystkich rozgrywkach wg mnie tak powinno być, że jeżeli masz tabelę jedną dla wszystkich drużyn, potem faza pucharowa to nie powinni być losowania tylko najwyżej rozstawieni wybierają z kim chcą grac
0
Jaki stok polecacie blisko Szaflar i tamtych terenów?
1
@robsesh tylko to nasz najlepszy gracz. Yamala powinno gówno interesować że klub płaci Lewandowskiemu czy de Jongowi chore ceny. Jestem najlpeszy to powinienem najlepiej zarabiać
0
@Criss18Barca Stał Gorzów to się bardziej ośmiesza niż Barcelona w sprawach organizacyjnych ostatnio a to "sukces"
0
@jacobFCB czyli też bez Lewandowskiego który też jest nijaki
0
@NeroTFP1 tak szczerze mówiąc to ciężko o lepszą 11 z danego roku.
0
@Pedri16Future w sensie sam mundial to korupcja i łapówki były ogromne
0
to bez sensu tam jechać. My bez niego nie wygramy z Legią czy inną Arką co ten sezon ligowy doskonale pokazuje
11
@TheNekro94 tylko mam dużo znajomych którzy pracują w gastro...zarabiają po 7-8k na rękę, jasne za 200-230h w miesiącu ale nie powiedziabym ze to mało.
no i praca w supermarkecie nie wygląda tak "kolorowo" jak to ująłeś chyba.
1
@Faro podajesz do niego to wiesz ze albo dośrodkuje na 5rząd trybun albo straci
1
@bartekvisca haha to jest jedyna gra w którą gram z osobą której chce kupić :D zgadzam się ze zajebista ale już mają
0
są tu miłośnicy planszówek? chciałbym kupić na święta jakąś w prezencie, ale wgl się na tym nie znam; macie jakieś pomysłe tak do 200zł?
56
@TheNekro94 Panie w supermarkecie przed świętami na przykład mają większy zapierdziel i im napiwku nikt nie daje. Jakaś głupia idea jest w tym, że tylko pracownikom gastro się daje tipy
0
@Faro od Balde nie były gorszy; Balde strasznie zawodzi, jedyne z czego zabłysnął to z raju przeciwko Carvalajowiv oraz asysty przy pierwszym golu dla Lewandowskiego
1
@tbas ale tak jest w tym sezonie. Jakkolwiek dobre liczby ma Raphinha gdy nie ma Yamala to nie wyrywamy wtedy meczy. To już jest Yamaldepedencia
0
@Pedri16Future no cóż, widzisz poprawę w kwestii kontuzji i ich leczenia? Ja nie
0
@Pedri16Future jezeli to prawda to ten sztab powinni wywalić jutro natychmiast. Znając ten sztab trenerski oni w przerwie zapomnieli go zbadać
5
Na jarmarku świątecznym na 1m2 średnio jest 5-6 osób a i tak wykonują oni więcej ruchu niż piłkarze dziś
0
@Sulimo pytałem k sytuacje w której Yamal.doznal.kontuzji. Ogarniasz czytanie czy średnio?
2
No bez jaj że wy tu karnego chcecie
1
Ile razy Lewandowski ma zepsuć sytuację by go wkoncu zmienić?? On już na drugą połowę nie miał prawa wyjść przy tylu okazjach
1
Strasznie rozczarowuje rozwój Balde. Nie każdy to talent jak Yamal czy Pedri, ale jak Balde ma piłkę to niespodziewasz się niczego dobrego
0
@Sulimo a gdzie Ty tu widziałeś jakikolwiek błąd sędziego czy piłkarza Leganes??? Xddd
1
Ci komentatorzy to oni nie pwoeim co robią na widok Lewandowskiego. Zamiast skrytykować go za strzał to tylko oh ah oh ah jakie przyjęcie.
1
Dobra, dawać tego Ferrana. Lewandowski dziś bez skuteczności a oni czymkolwiek innym.lepiej nie wspominać
2
Śmiejecie się z białych jak narzekają na sędziów a tu większa gownoburza. Na razie nie wypaczył wyniku w żaden sposób tylko nasza nieudolność