0

@michal26 no ja w to wątpię. Choćby tam przyszedł Curry, Brunson czy Haliburton to na moje i tak zdecydowanie za malo

0

@michal26 nie no Lakers są min dwa duże ruchy od mistrza; ale no na moje to jak przejdą I rundę to już będzie ogromny sukces Reddicka, ale wątpię by Play in przeszli mimo że obecnie wyglądają solidnie

0

@michal26 choć na tle takich gwiazd jak Embiid czy Kawhi to wygląda jak okaz zdrowia

0

@michal26 to była ironia z mojej strony :D

0

@partymaker mówisz tak jakby AD się łamał często....a przecież tak nigdy nie jest xd

1

@magister97r nieźle jajca się tam działy, pewnie jakby to się działo obecnie to Artest na parkiet już nigdy nie wyszedl

0

@Mitch_Atleta Ferran w Fifie tak samo dobry jak w rzeczywistości?

4

@MESSIah16 aż nie mogę się doczekać tytułu i pierwszych słów głosem Czubówny

1

@Arden dziwne to zestawienie. Mundial w katarze czy puchar świata w krykiecie jest brany cały pod uwagę; a puchar świata w rugby w 2019 tylko finał....czyli cały turniej pewnie byłby 2 albo 3 :D

0

@Emial22 z Lewandowskim jest taki problem ze jak postawimy jego prime z primem innych wielkich napastników to z zdecydowanie większością przegra. Ale jak postawimy na ilość lat na topie to tylko Ronaldo i Messi mogą z nim rywalizować

0

@Culer9002 Brazylia też wtedy "umiała" w piłkę xd

0

@esem91 mam szczerą nadzieję że na tym mundialu nie zagramy

4

@TheNekro94 mam duże wątpliwości by nasi by wygrali na spokojnie z Liechtensteinrm na wyjeździe. Niebezpieczni kibice, sztuczna murawa, wiet... ciężary

0

@Matheu12 bo Moder to polski Iniesta, kiedyś odpali

5

Kadra strasznie przypomina pod względem mentalu i psychy ostatnie jakieś 2 sezony amigosow w Barcelonie. "Będzie dobrze" "wyciągniemy wnioski" "byliśmy lepsi" "ogólnie to idę na winko/wódeczkę teraz" "to się nie powtórzy"

0

Probierz mocno przypomina Xaviego i w żaden sposób to nie jest komplement. Tylko narzekanie i narzekanie

2

Najlepsze jest to w z przyszłym roku będzie gadanie że walczymy o awans do dywizji A, a tu w ostatniej kolejce pewnie będziemy walczy o utrzymanie w dywizji B

0

@Zip nie oglądałem tych meczów kadry, ale tak jak o Puchaczy można powiedzieć chyba o 15zawodnikaxh :D

1

Jedynie szkoda kibiców przy tych przerwach na kadrę. Co powołanie to ten sam dramat zarówno podw zgledem.sporotsym jak i organizatorskim. Naprawdę brakuje tylko tego by pojechali na jakiś mecz do innego miasta albo wyszli w 12 zawodników przez pomyłkę....nie żeby to coś pomoglo

0

@mordini123 czyli bye bye.....

1

I pewnie to będzie nasz transfer xd

1

Ależ ta Minnesota jest slab w tym sezonie. Człowiek myślał że będą szli do przodu po zeszłym roku a tu strasznie grają.

0

@AlphaNumeric no nie wiem; ale jakiś powód musi być ze nie ma uniwersalnych :D

0

jest tu jakiś znawca jazdy na nartach i snowboardzie? musze sobie kupic spodnie na deskę, ale wszędzie mi wyskakują spodnie narcieraskie i moze i to głupie pytanie ale czy spodnie narciarskie nadają się do jazdy na desce? xd

0

@Poversky1000 tak śmiechy śmiechami ale chętnie kiedyś bym taki szlagier zobaczył :D

1

@fart xd czyli jak Messi tak powiedział to git

0

@FcPortoFan1999 nie no w Indianie drugi raz nie uwierzę. I tak rok temu mieli farta że trafili na połowę składu Knicks i kontuzjowanego Giannisa. Knicks mają pakę by powalczyć ale muszą się zgrać

1

@daniel32778 obecnie racja; ale co do ZP to nie ma takiego hype czy PR jak np Jude, Vinicius czy nawet Yamal

0

@FcPortoFan1999 hmmm ale patrząc na wschód to oprócz Bostonu nie ma nikt składu na finał. Niby Knicks ale narazie to w tym sezonie nie klika.

0

@FcPortoFan1999 zakładam że do pierwszej kontuzji Spidera czy Mobleya. Ale mimo tego początku ciężko mi uwierzyć by cokolwiek w PO osiągnęli, max 2 runda chyba że jakoś drabinka i szczęście się do nich uśmiechnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?