FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 no ja w to wątpię. Choćby tam przyszedł Curry, Brunson czy Haliburton to na moje i tak zdecydowanie za malo
0
@michal26 nie no Lakers są min dwa duże ruchy od mistrza; ale no na moje to jak przejdą I rundę to już będzie ogromny sukces Reddicka, ale wątpię by Play in przeszli mimo że obecnie wyglądają solidnie
0
@michal26 choć na tle takich gwiazd jak Embiid czy Kawhi to wygląda jak okaz zdrowia
0
@michal26 to była ironia z mojej strony :D
0
@partymaker mówisz tak jakby AD się łamał często....a przecież tak nigdy nie jest xd
1
@magister97r nieźle jajca się tam działy, pewnie jakby to się działo obecnie to Artest na parkiet już nigdy nie wyszedl
0
@Mitch_Atleta Ferran w Fifie tak samo dobry jak w rzeczywistości?
4
@MESSIah16 aż nie mogę się doczekać tytułu i pierwszych słów głosem Czubówny
1
@Arden dziwne to zestawienie. Mundial w katarze czy puchar świata w krykiecie jest brany cały pod uwagę; a puchar świata w rugby w 2019 tylko finał....czyli cały turniej pewnie byłby 2 albo 3 :D
0
@Emial22 z Lewandowskim jest taki problem ze jak postawimy jego prime z primem innych wielkich napastników to z zdecydowanie większością przegra. Ale jak postawimy na ilość lat na topie to tylko Ronaldo i Messi mogą z nim rywalizować
0
@Culer9002 Brazylia też wtedy "umiała" w piłkę xd
0
@esem91 mam szczerą nadzieję że na tym mundialu nie zagramy
4
@TheNekro94 mam duże wątpliwości by nasi by wygrali na spokojnie z Liechtensteinrm na wyjeździe. Niebezpieczni kibice, sztuczna murawa, wiet... ciężary
0
@Matheu12 bo Moder to polski Iniesta, kiedyś odpali
5
Kadra strasznie przypomina pod względem mentalu i psychy ostatnie jakieś 2 sezony amigosow w Barcelonie. "Będzie dobrze" "wyciągniemy wnioski" "byliśmy lepsi" "ogólnie to idę na winko/wódeczkę teraz" "to się nie powtórzy"
0
Probierz mocno przypomina Xaviego i w żaden sposób to nie jest komplement. Tylko narzekanie i narzekanie
2
Najlepsze jest to w z przyszłym roku będzie gadanie że walczymy o awans do dywizji A, a tu w ostatniej kolejce pewnie będziemy walczy o utrzymanie w dywizji B
0
@Zip nie oglądałem tych meczów kadry, ale tak jak o Puchaczy można powiedzieć chyba o 15zawodnikaxh :D
1
Jedynie szkoda kibiców przy tych przerwach na kadrę. Co powołanie to ten sam dramat zarówno podw zgledem.sporotsym jak i organizatorskim. Naprawdę brakuje tylko tego by pojechali na jakiś mecz do innego miasta albo wyszli w 12 zawodników przez pomyłkę....nie żeby to coś pomoglo
0
@mordini123 czyli bye bye.....
1
I pewnie to będzie nasz transfer xd
1
Ależ ta Minnesota jest slab w tym sezonie. Człowiek myślał że będą szli do przodu po zeszłym roku a tu strasznie grają.
0
@AlphaNumeric no nie wiem; ale jakiś powód musi być ze nie ma uniwersalnych :D
0
jest tu jakiś znawca jazdy na nartach i snowboardzie? musze sobie kupic spodnie na deskę, ale wszędzie mi wyskakują spodnie narcieraskie i moze i to głupie pytanie ale czy spodnie narciarskie nadają się do jazdy na desce? xd
0
@Poversky1000 tak śmiechy śmiechami ale chętnie kiedyś bym taki szlagier zobaczył :D
1
@fart xd czyli jak Messi tak powiedział to git
0
@FcPortoFan1999 nie no w Indianie drugi raz nie uwierzę. I tak rok temu mieli farta że trafili na połowę składu Knicks i kontuzjowanego Giannisa. Knicks mają pakę by powalczyć ale muszą się zgrać
1
@daniel32778 obecnie racja; ale co do ZP to nie ma takiego hype czy PR jak np Jude, Vinicius czy nawet Yamal
0
@FcPortoFan1999 hmmm ale patrząc na wschód to oprócz Bostonu nie ma nikt składu na finał. Niby Knicks ale narazie to w tym sezonie nie klika.
0
@FcPortoFan1999 zakładam że do pierwszej kontuzji Spidera czy Mobleya. Ale mimo tego początku ciężko mi uwierzyć by cokolwiek w PO osiągnęli, max 2 runda chyba że jakoś drabinka i szczęście się do nich uśmiechnie