FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston no ale sam pozwolił na odejście Alvareza
12
@Pedri16Future prime to nie jest sprawą dyskusyjna. Prime Suareza to zdecydowanie wyższa półka niż prime Lewandowskiego
0
Raphinha za niedługo to zerwie mięsień jak tyle gra. Głupota go ciągle trzymać na boisku
0
Boże ten komentarz jest tak słaby że się rzygać chce. Rozumiem że Lewandowski to nieliczne co spotkało polską piłkę dobrego ostatnio ale bez jaj. Chłop by strzelił samobója to ten by pochwalił za wykończenie
0
Fermin może i ma liczby ale chłop jest strasznie nijaki
0
@JoeSatriani to głupie nadzieję xd
0
@Encore ciekawe jakby wyglądał w solidnym zespole. Bo na razie ciężko ocenić czy ma materiał by być kluczowy w dobrej druzynie
1
@MesQueUnClub_87 czyli rozumiem że najlepiej ps5 slim z napędem, tak?
0
ile przeciętnie kosztuje PS5? czym się rózni pro od slim? kurde wgl się na tym nie znam; a roznieżnośc na internecie jak tak patrzę to z 700-800zł
1
Guardiola zaczyna gadac jak Mourinho. Wszystko zwala na kontuzję, podczas gdy z takim Tottenhamem tylko Lewis nie był zawodnikiem o uznanej marce europejskiej
0
@mrboom no jak dla mnie to łatwa czerwona
0
Zazdroszczę optymizmu niektórym. Tego śmiania się z Realu....mamy tak naprawdę punkt przewagi gdy ich najlepszy zawodnik jeszcze wgl nie wpasował się w drużynę. A my jak nie mamy 17lastka w składzie to nie umiemy wygrać
0
@Filipem znając lekarzy Barcelony to w nowym sezonhe
0
@VeB 1899 kolega nie oglądał Inter vs Juventus
0
Pewnie Atalanta, Fiorentina i Lazio spuchną w pewnym momencie, ale na ten moment Serie A wygląda kozacko. Oby taki ścisk w tabeli trwał jak najdłużej
0
@Rbtkvhtin gdyby Jokic był Amerykaninem już byłby stawiany na tej samej półce co Shaq czy Wilt
0
@NeroTFP1 to że świetnie broni to jedyny plus.
0
@DonAndrzejos ja rozumiem że to jedyny "Polak" w NBA, ale już rzygać się chce. Co człowiek słucha jakiegoś programu w Polsce o NBA to połowa czasu o nim i Spurs..... Jeszcze jakby było czym, a tu i Sochan i Spurs beznadziejni są
0
Ja tam polskiej ekstraklasy nie oglądam ale ten Feio to chyba jakiś kuzyn Xaviego i Mourinho. Co za maruda
0
@MesQueUnClub96 Denver bez Jokicia wygląda tak samo źle jak Bucks bez Giannisa
1
Nie ma 17lastka i nic nie gramy. Flick jak Martini i Valverde jedzie na 1 zawodniku
0
@Encore tym bardziej że w Bucks będzie tylko gorzej to Giannis może nie wytrzymać
0
@654321 wydaje mi się że pójdą w wymianę i pójdą all in. Kuminga, Podziemski i picki i jakiś Butler czy Giannis
1
@takisobiektos jest jakiś zawodnik z którego jest większa beka?
1
Dzisiejszy mecz pokaże jak bardzo jesteśmy uzależnieni od 17latka. Czuje że to będzie większe męczenie buly niż z RSSS
0
@FcPortoFan1999 to nie ma znaczenia. Bo ogólnie wschód ma 2-3 dobre drużyny, a na zachodzie z 7-8
3
@Comentateiro najlepsze trio to Bednarek, Dawidowicz i Kiwior. Komedia i dramat jednocześnie
0
@Safrani no ja nie wiem, jak żyje to miałem jedno połączenie odnośnie fotowoltaiki z 3/4 lata temu
0
Panowie i Panie jakby ktoś dał radę to byłbym bardzo wdzięczny do głosowanie do linku poniżej; można oddać 5 głosów dziennie do 02.12. Akcja wybrania najlepszy klub tenisowy dla dzieci; trzeba podać nr telefonu co może wielu zniechęcic ale tylko po to by przyszedł SMS z kodem; nie ma żadnych SMS czy połączeń związanych z reklamami czy marketingiem
https://lp.bnpparibas.pl/dzieciakidorakiet/konkurs/?lr=klub&i=0bb01d33
0
@Stinger_ w siatkarskiej LM tak naprawdę poza Perugia wszystkie 3 nasze zespoły są chyba najlepsze. Zawiercie ma taką pakę że wg mnie spokojnie mogą rywalizować z Wlochami