FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Powinniśmy go wykupić. Nawet jak nie ma papierów by stać się liderem obrony to ma potencjał by stać się takim Nacho. Idealny do rotacji
3
@4drian0 najlepsza serial gier. Miała absolutnie wszystko
8
@Fantastyczny Chłopiec ale durne gadanie.
2
@matirix20 dokładnie. Trener jest rozliczany z wyników to logiczne że gra najlepszymi.
0
@tbas klub. A dla kogo gra 10meczy a dla kogo 2?
0
@Marian_Pazdzioch i to był serial ponadczasowy
0
@tbas może jakby w klubie nie grał wszystkiego to by nie było dyskomfortu
1
@Encore ale idiotyzm xD pewnie mają to głeboko w *** ale takie dostali zalecenia od sponsorów czy innych ludzi by to dobrze wyglądało
2
@HypeR ale tak na serio to pierwsza piątka nie pozostawia żadnych wątpliwości, ale w jakiej kolejności ich ułożyć to bym nie miał pojęcia. 6 miejsce pewniak Inigo
0
@Krzysztof1987 oj uwierz mi że tu by było inaczej
0
@Krzysztof1987 mi chodziło że jakby byl finał LM Barca vs PsG z Messim to większość tu by była za PSG
3
@Marian_Pazdzioch tutaj? 90-10 dla Argentyny. Jakby Messi grał w jakimś europejskim klubie i grał przeciwko nam w finale LM to proporcję równie by były jakieś 80-20 na rywali
0
@barteq ja mam tylko nadzieję że nazwiska nie będą grały. Boje się że taki de Jong będzie gr mimo dziesiątek niewykorzystanych szans, a taki Casado będzie siedział na ławce mimk że grał lepiej niż Holender
0
Ten mecz to lepszy do oglądania niż 95% meczów Barcelony pod wodzą Xaviego. Przynajmniej coś się dzieje xd
0
@Marian_Pazdzioch Dembele za brak języka był wyzywany, ale no cóż.....
0
@Derean cholernie ciężka sytuacja wg mnie
0
@Kengo i tylko 3pkt różnicy.....
0
@ShawnC no to out z nim. Jeden wybitny sezon a reszta to przeciętna
1
@Eto'o9 R10 Breaking Bad to wg mnie najbardziej przereklamowany serial w historii. Obejrzałem go, a raczej zmęczyłem i nigdy już nie wrócę. Oczywiście wszystkie kwestia gustu
0
@Aragorn33 czemu tam są odgłosy jak w Godzilli....
0
@Toretto zgaduje że to się tyczy ludzi starych. Jak masz 70lat i w domu cały Twój dobytek to już chcesz tam zostac
0
@SadeckiKocur i to jest wyznacznik a nie jakieś tam mundiale czy euro xd
0
@AnsuLamine no ja mówię o swoim zdaniu xd
8
@wojopancer Suker dał medal i tu już jest koniec dyskusji wg mnie
1
@Salchent ah ten Real. Nawet z trenerami spisek tylko biedna Barcelona....ale idiotyzm xd
10
@kuz przecież to było pewne że Gundo odszedł bo klubowi nie spodobały się jego słowa, amigosi klepanko po plecach muszą mieć, ale no miejmy nadzieję że się skończyło to
0
@KamQiX szczęście sprzyja lepszym podobno :D ale np Chelsea vs City w finale LM to City ile miało okazji? 2-3?
4
@KamQiX może i zdominował najlepszą ligę świata ale przez wiele lat LM było i chyba nadal jest jego zmorą. Na jeden mecz jest wielu trenerów którzy potrafili taktycznie wyłączyć wszystkie jego pomysły lub sam to robił gdy za bardzo kombinował
0
@BorzyKrzys może i to głupie pytanie ale: czy ciśnienie w oku ma jakiś wpływ na to z jaką prędkością się porusza, jaką mam moc czy cokolwiek?
1
@cinero1996 mi tam bardziej imponuje że wkoncu nie jest Rasiakiem. W poprzednim sezonie to miał problem by przyjąć na piłkę by ta mu nie uciekła na 2m