FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janas11224 kara finansowa xd zarabiasz 5mln i kara to 20tys pewnie
0
@Pawlak1992 jeżeli tak jak napisałeś pomijamy apsket czy nas stać czy nie to Viktor, jest lepszy wg mnie
0
@nightwishygt Francja, Real, wiek i już masz odpowiedź
0
Czy przykładów w tej 1/8 już po barażach mogą grać razem drużyny z tego samego kraju?
0
@Sulimo to tak jak u nas Ferrana i Fatiego. Skoro z Raphinhi Flick zrobił top 3 na świecie to może i z Chiesy by zrobił solidnego zmiennika
0
Cholernie szkoda że tego Chiesy nie udało się się ściągnąć. Boje się że nasz atak na wiosnę może być za krótki by walczyć na każdym froncie. Ktoś z tridente doznaje kontuzji i wpada tam Ferran albo Fati....Olmo niby na skrzydle może grać ale najlepiej gra na środku za napastnikiem
13
Komfort prowadzenia 3-4 bramkami w 60min i móc rotować....piękna sprawa, człowiek za tym tęsknił przed tym sezonem
0
Nie no tak to by się spokojnie gralo
0
Wgl Cubarsi strzelił gola w pierwszym składzie?
0
@Encore w tym sezonie rączkę w top4 będą. Jak nie będą to znaczy że jest katastrofa xd
0
@Encore wydaje mi się że obecnie SGA jeszcze nie jest tak medialny. Doncic pewnie wygra jeśli Dallas będzie w top 4
2
@NorbiTBOB już z tym Martinem i Pena nie przesadzałbym, Balde też na razie mam wrażenie że nie rozwija się tak jak powinien
1
@Zoker dokładnie o tych "kibicach" mówię
0
@Zoker ale jakby był finał Barca vs PSG z Messim u Francuzów to napewno większość by była za PSG
0
Tak w skrócie dla kogoś kto absolutnie nie wie nic o polityce polskiej i zagranicznej. Co oznacza zwycięstwo jednej albo drugiej strony?
0
@Seledynowy znając LM i Real to się skończy 1-4 dla Realu :D
1
Real gra beznadziejnie od początku sezonu, gra jak Barcelona Xaviego a po drugich 45min z BVB w mediach najlepsza drużyna na świecie
0
@wojopancer idiotyczne zachowanie i piłkarza i trenera. Ciężko powiedzieć kogo bardziej
0
Bucks i 76 zamykają tabele wschodu. Ale spokojnie, jednych odbuduje myśliciel Riviers a drugich MVP Embiid
5
@Pedri16Future to chyba dobrze. Lepiej tak niż mieć wywalone na kadrę i co zgrupowanie udawać kontuzje
0
@Arden no to by było idealne. Wtedy jeszcze jakiś skrzydłowy do rotacji i można walczyć na każdym froncie
0
No dziś ta potencjalna wygrana na farta.
0
W zimę sprowadzić jakiekolwiek wzmocnienie na skrzydło, nie do pierwszego składu ale kogoś na takie mecze jaka dziś by były rotacje i serio można myśleć o czymś wielkim w tym sezonie
0
Który tu ziomek postawił handicap -5? Xd
0
Mamy 12 kolejką a widzieliśmy więcej podań prostopadłych do wybiegających napastników niż przez ostatnich 10lat łącznie
0
Co to jest za podanie xddddd
0
@Mezocyklon87 tu raczej wina Mistera Riversa na ławce xd
0
@Rifek MJ w samych dunkaxh brakuje tyle samo do Cartera co Carterowi do MJ pod pozostałymi aspektami
3
Chyba 5x w użyciu postawiłem na Liverpool i 5x mi kupon psują xd
0
@Eto'o9 R10 nie kazdy talent z ligi francuskiej się dobrze rozwija, my po Dembele o tym wiemy