1

@Janas11224 kara finansowa xd zarabiasz 5mln i kara to 20tys pewnie

0

@Pawlak1992 jeżeli tak jak napisałeś pomijamy apsket czy nas stać czy nie to Viktor, jest lepszy wg mnie

0

@nightwishygt Francja, Real, wiek i już masz odpowiedź

0

Czy przykładów w tej 1/8 już po barażach mogą grać razem drużyny z tego samego kraju?

0

@Sulimo to tak jak u nas Ferrana i Fatiego. Skoro z Raphinhi Flick zrobił top 3 na świecie to może i z Chiesy by zrobił solidnego zmiennika

0

Cholernie szkoda że tego Chiesy nie udało się się ściągnąć. Boje się że nasz atak na wiosnę może być za krótki by walczyć na każdym froncie. Ktoś z tridente doznaje kontuzji i wpada tam Ferran albo Fati....Olmo niby na skrzydle może grać ale najlepiej gra na środku za napastnikiem

13

Komfort prowadzenia 3-4 bramkami w 60min i móc rotować....piękna sprawa, człowiek za tym tęsknił przed tym sezonem

0

Nie no tak to by się spokojnie gralo

0

Wgl Cubarsi strzelił gola w pierwszym składzie?

0

@Encore w tym sezonie rączkę w top4 będą. Jak nie będą to znaczy że jest katastrofa xd

0

@Encore wydaje mi się że obecnie SGA jeszcze nie jest tak medialny. Doncic pewnie wygra jeśli Dallas będzie w top 4

2

@NorbiTBOB już z tym Martinem i Pena nie przesadzałbym, Balde też na razie mam wrażenie że nie rozwija się tak jak powinien

1

@Zoker dokładnie o tych "kibicach" mówię

0

@Zoker ale jakby był finał Barca vs PSG z Messim u Francuzów to napewno większość by była za PSG

0

Tak w skrócie dla kogoś kto absolutnie nie wie nic o polityce polskiej i zagranicznej. Co oznacza zwycięstwo jednej albo drugiej strony?

0

@Seledynowy znając LM i Real to się skończy 1-4 dla Realu :D

1

Real gra beznadziejnie od początku sezonu, gra jak Barcelona Xaviego a po drugich 45min z BVB w mediach najlepsza drużyna na świecie

0

@wojopancer idiotyczne zachowanie i piłkarza i trenera. Ciężko powiedzieć kogo bardziej

0

Bucks i 76 zamykają tabele wschodu. Ale spokojnie, jednych odbuduje myśliciel Riviers a drugich MVP Embiid

5

@Pedri16Future to chyba dobrze. Lepiej tak niż mieć wywalone na kadrę i co zgrupowanie udawać kontuzje

0

@Arden no to by było idealne. Wtedy jeszcze jakiś skrzydłowy do rotacji i można walczyć na każdym froncie

0

No dziś ta potencjalna wygrana na farta.

0

W zimę sprowadzić jakiekolwiek wzmocnienie na skrzydło, nie do pierwszego składu ale kogoś na takie mecze jaka dziś by były rotacje i serio można myśleć o czymś wielkim w tym sezonie

0

Który tu ziomek postawił handicap -5? Xd

0

Mamy 12 kolejką a widzieliśmy więcej podań prostopadłych do wybiegających napastników niż przez ostatnich 10lat łącznie

0

Co to jest za podanie xddddd

0

@Mezocyklon87 tu raczej wina Mistera Riversa na ławce xd

0

@Rifek MJ w samych dunkaxh brakuje tyle samo do Cartera co Carterowi do MJ pod pozostałymi aspektami

3

Chyba 5x w użyciu postawiłem na Liverpool i 5x mi kupon psują xd

0

@Eto'o9 R10 nie kazdy talent z ligi francuskiej się dobrze rozwija, my po Dembele o tym wiemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?