2

@mkord Dudek a Woźniak to różnica 2 klas na korzyść tego pierwszego

0

@mrboom niesamowicie cieszy powrót Thompsena i debiut Kurtza. Ciekawe a kogo dzikie karty, skoro Artem j Emil bez szans. Michellsen, Madsen to wspaniali raczej, jakiś Polak pewnie i?

0

@tbas na moje to jak nie dostanie kontuzji na treningu to będzie grał. Lepszy Szczęsny w 50% formy niż w cyklu Pena

0

@Lisek a co ma powiedzieć z drugiej strony? "Wchodzę od razu bo Pena to bramkarz najwyżej na Eibar"?

0

@Ascend żadna kara nie pomoże, ale na dożywocie zamknąć można

1

@BORO_12 to mieli grać w 10? Idąc tym tokiem myślenia po choelre wgl męczę towarzyskie rozgrywac

7

@Mattems za Pedriego winę ponosi i klub i hiszpański związek. Kontuzją Gaviego to czysty pech, niczyja wina

0

@Encore Ziraat ma ambicje zbudować zespół który wygra LM. W samej Turcji konkurentów nie mają żadnych

0

Nie oglądam Bayernu w lidze ale wczoraj to oni nic nie pokazali. Jeden strzał z dystansu, jena główka gdy już było granie na aferę....chciałoby się powiedzieć że jak nie teraz to nigdy ale ostatnim razem jak tam człowiek myślał to Lewandowski miał skuteczność Rasiaka i dostaliśmy chyba 3-0

0

Wiadomo że to tylko dwie kolejki LM ale tylko 7 drużyn ma 6pkt, z czego z tych drużyn o uznanej marce w ostatnich latach jest tylko Liverpool i Juve jeśli ich zaliczamy

1

@Pedri16Future by powiedzieć że Barcelona wróciła potrzeba 2-3 lat z dobrymi występami na arenie międzynarodowej. Jeden mecz z Bayernem tego nie zmieni

1

@Ryoumen znając ich na 18 pkt możliwych zdobędą 15pkt

0

@kuz jego nie można lubić ale umiejętności ma

0

@Nazio_87 niewygodny temat to i odpowiedzi nie będzie pewnie

0

Nie sądzicie że jak redakcja znikąd usuwa post to powinna do autora pisać dlaczego został usunięty?

0

@Matt_i1992 lepszy drybling? Xd przypominam że on w zeszłym sezonie tyczki na treningu nie przedryblował

0

Emery to ciężko przypadek. Nie ma autorytetu by trenować w Barcelonie City Realu czy innych klubów z topu, a jak prowadzi kluby z 3 półki jak Sevilla, Villareal czy teraz Villa to po prostu osiąga z nimi rezultaty zdecydowanie ponad stan

0

@Matt_i1992 nie no Raphinha lepszy od Pedro to już dobra odklejka :D

0

@kaamil1910 bo w tamtym sezonie grał jak gość na RSSS najwyżej

0

@Bartas7VeB miałem w planach Villa vs Bayern, a jak się dowiedziałem że jest w TVP to już definitywnie ten mecz. Zdecydowanie najciekawiej się zapowiada

0

@alianta2 Pedri-Casado i wyżej Olmo Raphinha Yamal. De Jong już mial kilka sezonów by się pokazac. A dawanie Gaviego zamiast Casado mogłoby zaburzyć balans

0

I już zmiany poprosimy

0

@marcin62 czyli dla Ciebie tu Vinicius się znowu nie popisał i warto go krytykować?

0

@Messibestplayerintheworld Pinokio i Dzepetto

1

@Sulimo szkoda. W sensie co to za różnica z czego pijesz

0

@vangoor serio to w Tymbarku jest?

1

@Rust_Cohle i bardzo dobrze, niech ten klub spadnie na ten głupi ryj :D

0

@Gaucho prawie wszystkich poza Salahem i ostatnią trójka

0

@Luciano99 no ja nie mówię że to normalny gość, ma coś z głową bardzo nie tak, ale czepiać się już jego o taki trash talk to już szukanie problemu w niczym

8

@cules100pro no tu akurat wg doszukiwanie się na siłę problemu. Na boisku setki tysięcy razy zdarza się trash talk. Nie wierzę że taki Pique, Alba czy nawet Messi nigdy tak nie robili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?